aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
30.10.2014 22:51 Samuel

ROMANES

Obrázek

Hulo z Testimony (SK) vypustil svůj sólový projekt s názvem ROMANES. K poslechu je na romanes1.bandcamp.com. Rozhovor od xJesusex najdeš na amentma.straight-edge.sk.Reakce (0)

30.10.2014 12:56 Samuel

Novinky na Taken By Surprise

Obrázek

Německý label Taken By Surprise vydává další pop-punkovou desku! Jsou to AUDACITY - MELLOW CRUISERS LP a k prověřit si ji můžeš na takenbysurpriserecords.bandcamp.com. Na labelu brzo vyjde: PISS TEST - EP 2 7", ENDLESS COLUMN - SUMMER 7", RED DONS AND TV SMITH - A VOTE FOR THE UNKNOWN 7" a THE CHEMICALS - D.A.G.R.I.P. LP. Více naješ na takenbysurprise.net.Reakce (0)

29.10.2014 19:19 Jirzophone

EXIT VERSE

Obrázek

Stesk po zvuku kapely KARATE může již brzy zahnat formace EXIT VERSE ve které se sešli Geoff Farina (Karate, Secret Stars, Glorytellers), John Dugan (Chisel, Edsel) a Pete Croke (Brokeback, Tight Phantoms). 17.11. vyjde debutová deska díky spolupráci Damnably / Ernest Jenning Records. Ochutnávka nese název Seeds.Reakce (0)

28.10.2014 22:52 Samuel

Novinka na Broken Books

Obrázek

V listopadu vychází na knižním vydavatelství Broken Books kniha NOAM CHOMSKY & ANDRE VLTCHEKZÁPADNÍ TERORISMUS. V knize Západní terorismus diskutuje Noam Chomsky, světově proslulý intelektuál disentu, o moci a propagandě Západu s filmovým tvůrcem a investigativním novinářem Andrem Vltchkem. V diskusi se historický narativ propojuje s osobními zkušenostmi, které Chomského i Vltchka přivedly k aktivismu. Zaznívají osobní vzpomínky, jako třeba ta na newyorský novinový stánek, který stál u začátků politického vzdělání Noama Chomského. Diskuze se dále posouvá do širší perspektivy a zaměřuje se na měnící se formy imperiální nadvlády a systému západní propagandy. Postupně se zaměřuje na státy, se kterými mají autoři osobní zkušenost, od Nikaragui a Kuby po Čínu, Chile, Turecko a mnoho dalších. Kniha Západní terorismus je čerstvým větrem, který rozfoukává propagandu a ostře kritizuje roli Západu ve světě. Je inspirací pro všechny, kdo hledají zdroje pro nezávislé a kritické myšlení. Více najdeš na brokenbooks.cz/.Reakce (0)

28.10.2014 11:53 Jirzophone

Nové desky

Obrázek

Německý Sabotage records hlasí novou desku Španělsko/Rakouské kapely SUICIDAS nazvanou Los Primeros Siete Pulgadas. Vinyl vyjde v lednu, ale už teď můžeme stahovat/poslouchat tady.

Německý country pisničkář DIGGER BARNES má hotové nové album nazvané Frame By Frame. Vyjde jako minule na Hometown Caravan v půlce listopadu. Ukázka v podobě skladby What Will We Do je tady.

Nová deska ansáblu WORLD/INFERNO FRIENDSHIP SOCIETY dostala název This Packed Funeral a vyjde 11.11. Lehce inovační sound kapely lze vystopovat ve skladbě Elegant Solution.Reakce (0)

28.10.2014 11:21 Jirzophone

Fugazi

Obrázek

Avizováná "nová" deska FUGAZI vyjde v půlce listopadu samozřejmě na domácím Dischord records. 11 demo válů soborně označených "First Demo". Jako lákadlo má sloužit skladba Merchandise, která čeká na poslech tady.Reakce (0)

27.10.2014 08:26 Samuel

BICYCLE HARD CORE PUSHER od xJesusx

Obrázek

xJesusx vypustil další edici malovaných trik pro "bike punx". V malé edici natiskl návrh "BICYCLE HARD CORE PUSHER" pro kámoše a několik ks je stále na prodej. Potisk trika by měl v noci svítit ... Brzo vyjde nové číslo How Can Limo Kid Kill Your Dreams? č.6, kde má xJesusx polovinu ... Více na jssdesigns.bigcartel.com.Reakce (0)

24.10.2014 10:37 Jirzophone

Obliterations

Obrázek

Kapela Obliterations, ve které se sešli členové Black Mountain, Saviours/Yaphet Kotto,...  vydala před časem na Southern Lord svoje první velké album "Poison Everything" (k poslechu tady), právě zrušila svoje plánované listopadové evropské turné (tím i zastávku v Praze). Do Evropy zavítá až začátkem příštího roku (turné má být lukrativnější). Do té doby nezbývá než sledovat video ke skladbě "Mind Ain't Right".Reakce (6)

24.10.2014 09:13 Samuel

Novinka na MUSIC FEAR SATAN

Obrázek

Francouzský label MUSIC FEAR SATAN s jistou pravidelností zásobuje novinkami. Aktuálně ve spolupráci s americkým labelem THREE ONE G RECORDS vydává novinku WARSAWWASRAW "sensitizer" CD/LP. Ukázku k poslechu najdeš na musicfearsatan.bandcamp.com . WARSAWWASRAW jsou "noise hardcore punk duo" z Paříže, za sebou mají několik evropských turné (jedno z nich bylo s THE LOCUST) a jsou popisování jako mix CONVERGE, THE LOCUST a FUCKED UP. Více najdeš na musicfearsatan.com nebo musicfearsatan.bandcamp.com.Reakce (0)

23.10.2014 11:05 Banan

NOVINKY V REKOMANDU

Obrázek

Právě dorazily nové desky Baptists, Today is the Day, Nightfell, Särkyneet, Piano Become the Teeth, King Buzzo, cd verze nových Rancid, split singly Dropdead se Systematic Death a Ruidosa Imundicia a spousta dalších super desek.Reakce (2)

23.10.2014 08:46 Jirzophone

Novinky

Obrázek

Švédtší ATLAS LOSING GRIP lákají na nové třetí album s názvem "Currents" videem ke skladbě Nemesis. Novinka vyjde v lednu na Revelation / Cargo records.
Jen pro osvěžení v sestavě najdeme zpěváka Rodriga, kterého můžeme znát z kapel Intensity, Satanic Surfers,...

Po letech obživla riot grrrl kapela Sleater-Kinney, která ohlásila nové album rovněž na leden příštího roku. Ponese název "No Cities to Love" a vyjde na Sub Pop. Ochutnávka:Bury Our Friends.

XERXES razantně provětrali sestavu a taky vydali nové album Collision Blonde na No Sleep Recors. K poslechu celé tady.

Workshed Records vydává na vinylu discografii kapely 411 nazvanou "The Side You Cannot See: Complete Discography 1990-1992". Pro mladší ročníky v tomto all-star teamu sestavu tvoří: Dan O'Mahony (No For An Answer, Carry Nation, Speak 714), Kevin Murphy (Farside, Headfirst), Josh Stanton (Farside) a Mario Rubalcaba (Rocket From The Crypt, OFF!, Earthless, The Black Heart Procession).Reakce (2)

21.10.2014 10:42 Samuel

No Weather Talks

Obrázek

Chcete tip na melodickou hardcore/punkovou kapelu? Vyzkoušejte No Weather Talks (Hamburg, Německo). Více na youtube.com, noweathertalks.blogspot.com nebo noweathertalks.bandcamp.com.Reakce (0)

21.10.2014 08:30 Samuel

Novinky na Rockstar Records

Obrázek

Německý label Rockstar Records hlásí tři novinky! Byl spuštěný preorder pro G.F.P. / Scheisse Minnelli split LP, Scheisse Minnelli můžete omrknout třeba na youtube.com. Tento týden vychází When There Is None - Warpaint LP, popisovaní jsou jako mix Leatherface / Hot Water Music a Hüsker Dü. K poslechu na rockstarrecords.bandcamp.com. Brzo vyjde debutní album No More Art - Sorrows of Youth LP, které přichází po splitu s DoomTown. Potemnělý post punk, mix Masshysteri, The Estranged, Red Dons - k prověření na třeba na youtube.com. Více na rockstarrecords.de.Reakce (0)

21.10.2014 08:09 Samuel

Novinka na Phobia Records

Obrázek

Na Phobia Records právě vyšel nový singl švédských IRRITATION s názvem "Socialrealismen". Čtyři vály hrubého crust coru ve stylu Skitsystem / Wolfbrigade. V sestavě se členy Passiv Dödshjälp, Asylium nebo Kronisk Misantropi. Masteroval Kenko ve Communichaos Studiu (Krigshot, Meanwhile, Dischange ...). V eshopu Phobia Records je k dostání také limitovaná edice se speciálním přebalem a plackou s logem kapely. K poslechu na phobiarecords.bandcamp.com a více na phobiarecords.net.Reakce (0)

20.10.2014 06:45 Samuel

Samuel Records novinky

Obrázek

Do konce roku vyjde na Samuel Records šesté pokračování How Can Limo Kid Kill Your Dreams?, kompletní historická nahrávka Landmine Spring "Ride" jako 12"LP a 10"LP vinyl Sneeze, což je sólový projekt - kluk, kytara, miluje Jawbreaker. Nahrávka je jeho sólový debut, který si sám nahrál, zmasteroval ... Sneeze je ze Strakonic. Poslední věcí je triko Samuel Records, v tuto dobu jsou již hotová, s novým motivem "Jen ptákům zůstávají jejich křídla". Motiv trika namaloval sympaťák Tim Remis. Všechny věci budou vypuštěny najednou a brzo se objeví možnost předprodeje. Více na samuelrecords.net.Reakce (3)

17.10.2014 09:41 Banan

TURNÉ XAXAXA ZRUŠENO

Obrázek

Xaxaxa zrušili z blíže nespecifikovaných důvodů zbytek svého evropského turné. Koncert na Sedmičce 21.10. tím pádem padá. Díky za pochopení.Reakce (1)

17.10.2014 08:49 Samuel

Sick/Tired / Lycanthrophy split EP

Obrázek

V kooperaci Fat Ass Records / Uranium Overdose vyšel split EP Sick/Tired / Lycanthrophy ‎– Deathfest Sessions / The Mind Control 7"EP. Strana Sick/Tired k poslechu na sick-tired.bandcamp.com a brzo snad bude i na Lycantrophy - lycanthrophy.bandcamp.com.Reakce (1)

16.10.2014 18:02 Aran

PONTIAK NA SLOVENSKU

Obrázek

Bratrská trojice PONTIAK (Lain, Van a Jennings Carneyovi) se letos podruhý vrací do Evropy se svým albem "Innocence" (Thrill Jockey). kapelu můžete tentokrát vidět i na čtyřech koncertech na Slovensku, tady jsou termíny:

17. října – Trenčín
18. října - Piešťany
19. října - Žilina
20. října - Nitra

 Reakce (0)

16.10.2014 08:44 Jirzophone

Nová EP od Piss Test a Criminal Code

Obrázek

Portlandští garage punkový PISS TEST vydali nové EP nazvané Second opět u Taken By Surprise records. K poslechu všechny čtyři skladby jsou tady. V sestavě najdeme členy kteří hrali nebo hrají v Red Dons, Neo Boys, Soda Pop Kids, Autistic Youth, Poisen Idea ... Naživo budeme moct vidět kapelu také u nás a to 20.11. v brněnském Vegalité, kde vystoupí po boku CRIMINAL CODE, kteří rovněž jak už bylo zmíněno, vydali nové EP Salvage, které je komplet k poslechu tady.Reakce (1)

15.10.2014 21:00 Samuel

Risposta / Kutya Harap split LP na PHR

Obrázek

U PHR vychází crustový split:

RISPOSTA – parta čtyř jihomoravských špinavců, kteří drtí své nástroje už bezmála deset let. Hromady kostí. Nábojáky. Havrani. Bomby. Lebky. Ostnatý dráty. Výbuchy. Samopaly. Crustpunk a dis-beat. Po hrsti splitů na vinylech všech formátů a pět let po předchozím albu Risposta opět vystrčila růžky. Rychlej hrubozrnej d-beat crustpal si občas dovolí i nějakou frajeřinku nebo sólíčko. Výsledkem je pestrá nahrávka ostrá jak břitva a rychlejší než kalašnikov. Přísnotice a okolí, pyčo!

KUTYA HARAP – horda otrhaných psů z temných a chladných hvozdů východního Valašska skrývající se pod maďarských názvem, který by se dal volně přeložit jako Útočný pes. Do této potulné smečky se seskupili lidi, co se pohybují v punk hard core kolotoči bezmála 20 let a za tu dobu prošli kapelami jako Homo consumens, Zrádce rasy, Afterbirth, Depresy Mouse,…Jako Kutya Harap začali fungoval s příchodem roku 2011 a na tomto split LP je to jejich první nahrávka – devět šlehů ostnatým drátem. Nekompromisní, rychlý crust hard core s vály odeřvanými v češtině a zahalené v punk mlze.Vše se zaznamenalo v UnArt studiu a mastrovalo se v rožnovské Moc plevele domácnosti.

K poslechu: papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 278 (celkem 5541 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 278
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
15. VÝROČIE HLUKU
Zobrazit akci

31.10.2014
Žiar nad Hronom (SK) Zrkadlovka Více informací ...
punk punk punk
Zobrazit akci

31.10.2014 ( 20:00 )
Brno Vegalite Více informací ...
DESZCZ / BRAINDEAD
Zobrazit akci

31.10.2014 ( 20:00 )
Liberec Azyl pivní bar Více informací ...
EARTHLESS (USA, TeePee) + MOBIUS (SK), 1. listopadu na 007
Zobrazit akci

01.11.2014
Praha 007 Více informací ...
Bezpeněžní prostor 2
01.11.2014 ( 13:30 )
Brno, Malá amerika Více informací ...
KLÍDEK FEST 17
Zobrazit akci

01.11.2014 ( 16:00 )
hradec králové NZDM Klídek Více informací ...
THESE TAMING LESSONS vol. I
Zobrazit akci

01.11.2014 - 02.11.2014 ( 18:30 - 03:00 )
Praha U tvrze Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
WOLFBRIGADE, Kladno - "19", 3.10.02
27.10.2014 19:39 Siki

AUTORITÄR, Kladno - "19", 3.10.02
27.10.2014 19:36 Siki

DREAD 101, Kladno - "19", 3.10.02
27.10.2014 19:34 Siki

GUTS PIE EARSHOT, Praha - 23.10.14
24.10.2014 23:37 Siki

INNOXIA CORPORA, MACGYVER, JUGGLING JUGULARS ve Viganticích
16.10.2014 15:14:56 Daniel

HIBAKUSHA, Hořovice - Florida, 21.9.02
15.10.2014 12:08 Siki

STILL STRONG, Hořovice - Florida, 21.9.02
15.10.2014 12:07 Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
JDEME Z VRAHA (3337)
Lukáš Vincour vyjádření (2674)
CTIB: NEBO TAKY NE rozhovor (1476)
JAKUBYSKO / PASKUDA - split (1105)
AUXES - Boys In My Head (1021)
Cirguz / Kung-Fu Girlz – split (870)
Downtown Struts – Victory (766)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Canadian Rifle - Deep Ends
NOISE MASTER fanzine #27
Choroba Mysli č.6
Cirguz / Kung-Fu Girlz – split
Archivy promlouvají - rozhovor s xSebemx
WITCHES OF MALIBU / Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES) - split
Bolesno Grinje - Chronicles from the tomb
 
POSLEDNÍ REAKCE
HM
(30.10.2014 10:26:33 radek)
Nejlepší kapela navždy! Super lidi a naživo totální smrt. Těším se na tu novou desku. Ve vzdálenější budoucnosti má prý vyjít taky kompletní diskografie na LP, ale podrobnosti nevim... Jen doplním, že v sestavě je kromě dvou Francouzů a Nora taky jeden Španěl. Zpěvák (ex-Ictus.... (text zkrácen)
"I regret to inform you we are forced to postpone the upcoming Obliterations tour. The reason being; the band have been offered a support slot with a larger band in the spring, which we could not refuse. Due to logistical and scheduling issues it would not be possible for the band to do both tours, so the difficult decision was made too postpone the headline dates and return after the support slo.... (text zkrácen)
Re: Re: Re: :-)
(27.10.2014 18:43:37 O.)

To samozrejme ma, proto jsem to taky psal. Ale spojeni PR marketing je nesmyslny...jako napr.zelezna mosaz. Oboje je sice kov, ale dohromady to nedava smysl.
Ale jak jsem psal - chapu reakci Sinnera, stejne tak ale i chapu, co chtel rict autor zpravy - zrejme ze bude tour lip pripraveny, treba na lepsich mistech, v lepsich terminech, s lepsima predkapelama apod. Nebo ne?:-)

Re: Re: :-)
(27.10.2014 14:35:32 kubánec)

ale tak, ono PR má v marketingu celkem dobré využití...

Re: :-)
(26.10.2014 22:48:47 sinner )

OK, beru, příště proženu nějakým výkladovým slovníkem ;-)

:-)
(26.10.2014 20:31:10 O.)

PR znamena Public Relation a znamena to (uz dle jednoducheho prekladu) vztahy s verejnosti.
Marketing znamena zpravidla propagaci urciteho vyrobku ci sluzby.
Jedna se o dve ruzne veci a jejich spojeni v jedne vete nedava smysl.
Samozrejme je mi jasny, jak jsi to myslel, ale kdyz uz se proti necemu vyhranujes, bylo by dobry alespon vedet proti cemu.

Lukrativnější?
(25.10.2014 13:03:18 sinner )

 To je snad porvé, co slyším tohle slovo ve spojení s turné... Zní to jak z nějakýho PR marketingu...

Re: ruidosa
(24.10.2014 13:54:11 Bob)

proc neobjednas rovnou od M5/Day After  http://www.dayafter.cz/store/index.php?search_terms=dropdead&search_in=artist&do_search=go%21

myslim, ze se z Rekomanda neodesila, je to kram (tak treba pri ceste do Prahy). mozna se pletu.

ruidosa
(24.10.2014 11:53:36 retsil)

cao, bolo by mozne poslat split dropdead/ruidosa inmundicia do brna? bol by som velmi vdacny, tu je kontakt na mna retsilthebastard@gmail.com

vopred dik!

+ Člověkok
(24.10.2014 09:57:31 Zmrzka)

Ahojte,


Nevím, co tam dělá ta Svornost, ale zavádí to... :D

Akce je tedy v klubu Pohoda a leták se aktualizoval ještě o kapelu Člověkok

http://bandzone.cz/clovekok ^_^

Tak jsme rádi a snad vy také. ;)

Budeme se těšit.

Mňau!

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture sxhc


© 2014 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max