aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
27.11.2015 14:46, Samuel

SM Musik | novinky

Obrázek

Novinkou na německém labelu SM Musik je album Tiger Magic, šestičlenné party z Lipska, která hraje melodické emo s můžsko-ženským zpěvem. Obrázek si o nich můžeš udělat třeba tady a novou desku poslechnout na tigermagic.bandcamp.com. Album se jmenuje "If nothing works out at least I do" a vychází za spolupráce s Contraszt! Records, Krimskamz, Tief in Marcellos Schuld Records a Microsleep Records. Více na sm-musik.de.Reakce (0)

27.11.2015 09:51, Jirzophone

Novinky

Obrázek

Evropa se v dubnu příštího roku může těšit na první návštěvu kapely DAG NASTY na tomto kontinentě. Z turné je zatím oznámeno jenom Vídeňské datum (26.4. Arena). Sestavu tvoří: Shawn Brown (Swiz), Brian Baker (Minor Threat, Bad Religion), Roger Marbury, Colin Sears (Alloy, Fugazi). Záznam koncertu z roku 2012 je tady.

Råångest je název split 10" na kterém se sešli CULT OF LUNA a THE OLD WIND. COL svoji stranu vyplnili coverem skladby Last will and testamen od kapely AMEBIX. Ochutnávka je tady.

Po dvaceti letech vydávájí YUPPICADE, veterání z NYC, nové album nazvané Revenge Regret Repeat ( Dead City Records). Promo video je tady.Reakce (0)

26.11.2015 23:27, Samuel

CONTRASZT! REC. | novinky

Obrázek

Na německém labelu CONTRASZT! REC. vychází s pořadovým číslem #52 split 7"EP INFINITE VOID / MOTH. INFINITE VOID jsou australští post-punks z Melbourne. MOTH jsou Copenhagenu (Dánsko) a stylově jsou na tom hodně podobně. Vychází za spolupráce Contraszt! Records ( Německo) // Mass Media Records (US) // Unwound Records (AUS), a každý label má jinou barvu vinylu. Něco k poslechu najdeš na infinitevoid.bandcamp.com nebo mothband.bandcamp.com .

Další novinkou je Lp TIGER MAGIC - If nothing works out, at least i do z Lipska a kazeta V/A: Frequency of Truewave.Reakce (0)

25.11.2015 09:12, Jirzophone

ADAGIO830

Obrázek

Berlínské vydavatelství ADAGIO830 hlásí pár novinek:
Venku je v pořadí druhá velká deska švédského temného crust/screamo hc - TOTEM SKIN nazvaná Weltschmerz. K poslechu tady. Americká verze vychazí za spolupráce Halo of Flies a Protagonist.

V přípavě je LP Švícarské party DEADVERSE. Atmosféru novinky nám odkryjí dvě skladby, které jsou k poslechu tady.

Na konci prázdnin vyšla u Adagio830 debutová velká deska postwave party FUTURE PUNX. Členy můžeme znát i ze staré kapely jezdící za tento label a to FINAL CLUB. Milovnící 90´s math garage/rocku by mohli být nadšeni z "nového" EP  nazvaného Fool, složeného z nevydaných skladeb. Volně ke stažení/k poslechu tady.Reakce (0)

25.11.2015 08:20, Jirzophone

Split RÜBÄNISKÖ / CHEAP TALK

Obrázek

V těchto dnech vychází split EP spřátelených slovenských kapel RÜBÄNISKÖ a CHEAP TALK. Náklad 500ks s hromadou bonusů uvnitř. První možnost sehnat tento 7" vinyl bude na dvou společných release koncertech: 27.11. Sereď / Afrikola a  28.11. Žilina / Stanica (s extra vystoupením Time Of My Life). A pak následně 11.12. Martin / Včelín a 12.12. Ostrava / Plan B.Reakce (1)

23.11.2015 23:17, Zeman Jozef

Pun-K47 - Xenofobie 2015

Obrázek

Ve Znojmě vznikl nový one-man projekt Pun-K47 (Kraťas z Midnatt Död, Disfunkce mysli, Dis-K47) nahrál song s názvem XENOFOBIE 2015 , tentokrát žádný d-beat ale melodičtější punk s textovou tématikou více než aktuální. Song k poslechu ZDE. Text k přečtení pod videem.Reakce (51)

23.11.2015 14:34, Jirzophone

Novinky

Obrázek

GRAF ORLOCK vypustí svojí novou desku v únoru příštího roku. Opět na svém labelu Vitriol. Novinka ponese název "Crime Traveler".

Toronští CAREER SUICIDE dokončují práci na nové desce. Prozatím můžeme zkusit ještě nezmástrovanou verzi nové skladby "Cut and Run".

NIGHT BIRDS mají další video k nové desce. Na řadu přisla skladba (I'm) Wired.

Brněnská parta BOY vypustila klip ke skladbě Cant Stop Me zachycující atmosféru jejich podzimního japonského turné po boku s Hat Trickers.Reakce (0)

23.11.2015 09:08, Samuel

Analog Freaks | novinky

Obrázek

Slovenský label Analog Freaks hlási nové vydanie, ktorým je kolaboračná kazeta hlukových telies Drén a Sedem Minút Strachu. Viac už v popiske. Objednávajte na order@analogfreaks.net. Kríza stredného veku určite postihne veľké percento mužov. Váha stúpa, vlasy padajú a človek začína bilancovať nad životom. Niekto si kúpi novú motorku, začne hrať golf, alebo sa rozíde s manželkou a nájde si teenagerskú frajerku. Traja uctievači cibule zo 7 Minút Strachu sa s ňou rozhodli bojovať pomocou anihilačného hluku. S dvoma basgitarami a bicími tvoria antihudbu, ktorá nemá na Slovensku obdobu. Na konte majú za tri roky existencie veľké množstvo releasov, koncertov, vystúpenie na OEF a dokonca sa chystá aj turné po Japonsku. Na chystanej kazete sa nachádza nahrávacia session, ktorú po svojom upravil bratislavský noiser Drén. Vznikla tým veľmi zaujímavá kolaborácia, ktorá vám prinesie 7 minút industriálneho bordelu, zbústrovanej basgitary a Janových bicích, ktoré viac ako čokoľvek iné pripomínajú kobercové bombardovanie Tokya. Prvých 25 kusov kazety bude ako bonus obsahovať aj štuple do uší. Objednávajte rýchlo, aby ste nepoškodili duševné zdravie svojich najbližsích. Tu si môžete pozrieť krátky video teaser. Jebať riffy! Jebať hluk!  Reakce (0)

20.11.2015 00:27, Peťa

B.E.T.O.E ‎– El Inicio Del Fin -7ep

Obrázek

Surově autentická raw punk nálož tří členné posádky B.E.T.O.E z Venezuely vyflusla na svět nový sedmipalec s názvem "El Inicio Del Fin", který vyšel tento čas ve Španělsku v evropské kooperaci za účasti Desorden recods v nákladu 500 kusů, jeden vál z desky k poslechu. V ramci jejich aktuálního euro turné se v čr zastaví na dvou koncertech, z toho jeden je benefiční pro organizaci Svobodu Zvířat.Reakce (0)

19.11.2015 , Samuel

ADACTA | Tma

Obrázek

Bratislavská stálice ADACTA, která čeří vody československého DIY hardcoru už 15. rok vydává v listopadu už 4. řadové album s názvem Tma. Album vychází pouze na vinylu a je výsledkem spolupráce českých PHR a Véva records, několika slovenských, jednoho německého a francouzského labelu. Tma ukončuje trilogii "latinských" alb ADACTY a zároveň otvírá nové období skupiny, ve které fungují bývalí a současní členové formací jako jsou Davová psychóza, Beton, Hell on Earth či z nové kapely Genom Bastard. 10 vinylových záseků tvoří kompaktní masu, která se nese v d-beatovom tempe s častými výlety do punku a metalu. O těžkotonážní zvuk sa postaralo známe moravské studio Shaark. Deska vychází v gatefold obalu (s parciálním lakem) a navíc i s plakátem, našivkou a download kódem.  Více na phr.cz a adactaband.bandcamp.com.Reakce (0)

13.11.2015 20:27, Peťa

Velký pražský průvod proti kožešinám

Obrázek

V sobotu 21. listopadu startuje ve 14:00 na Střeleckém ostrově velký průvod proti kožešinám.
Společenské volání po zákazu je nyní silnější než kdy dříve. Buď to necháme utichnout, nebo to dotáhneme do konce. Pokud to chceme dotáhnout do konce, musíme být schopni ukázat politikům odhodlání. A průvod je příležitost toto odhodlání společně, ve velkém ukázat.

Datum jsme zvolili vzhledem k začátku tzv. „kožkovací sezóny“ (odborný výraz pro stahování zvířat z kůže!). Tisíce zvířat na českém venkově čeká v následujících týdnech smrt v plynových komorách nebo pod elektrickým proudem jen proto, aby se jejich srst stala módní ozdobou zimních kabátů.

Více informací : http://www.obrancizvirat.czReakce (0)

13.11.2015 08:39, Jirzophone

Spectres

Obrázek

Kanadští postpunkeři SPECTRES do konce roku vydají třetí velkou desku nazvanou Utopia. Evropský press vyjde tradičně na Sabotage records (zbytek světa pak Deranged records) a o obal se postaral Jonathan Sirit. Po lehké personální obměně je znát, že nová deska je více synth a i melodičtější. Tři skladby z tohoto titulu můžeme vidět v live provedení na těchto odkazech: video 1 a video 2Reakce (0)

12.11.2015 11:16, Jirzophone

Novinky

Obrázek

Členové New Flesh / Apriori rozjeli novou kapelu s názvem STRANGE FACES. Video z prvního koncertu je tady.

Novou kapelou u Sabotage records jsou američtí The Guests. Jejich debutová kazeta Red Scare je k poslechu tady.

Švédská parta Vånna Inget dává ochutnat ze svého nového singlu klipem ke skladbě "Vi Har Begränsat Med Tid Från Våra Egna Liv"!Reakce (0)

09.11.2015 20:46, Peťa

DOKUGA s/t LP

Obrázek

Právě vyšel debutní vinyl, dvanácti skladbové album d-beat punk mašiny z Portugalska DOKUGA v sestavě se členy FREEDOM nebo HELLCHARGE, lp vyšlo u labelu Garagem. Mimo jiné členové byli aktivní okolo sociálně autonomního centra CASA VIVA HOUSE v Portu, které bylo nedávno vyklizeno. Reakce (0)

09.11.2015 11:20, Mirek

Předobjednávky ABSOLUT / PARANOID a SUFFER THE PAIN

Obrázek

Právě dnes byly spuštěny předobjednávky na dva nové tituly Phobia Records. Jde o double split EP ABSOLUT / PARANOID a debutní album SUFFER THE PAIN - Midnight Sacrifice LP. U obou titulů jsou k dispozici limitované edice. Mrkněte na stránky labelu pro případné zakoupení či pro více informací.Reakce (0)

06.11.2015 22:40, Samuel

Novinka na Psychocontrol Records

Obrázek

Na Psychocontrol Records vyšel split EP Needful Things/N.I.B.I.R.U.. Poslechnout si ho můžeš na youtube.com nebo psychocontrolrecords.bandcamp.com. Singl seženeš u psychocontrol.com, kde tento měsíc ještě vychází PIZZA HI FIVE / NAKAY split 7"EP.Reakce (0)

06.11.2015 12:41, Samuel

Aran Epochal & Tahle hudba | KLAMORNA

Obrázek

"Studna na Klamorně / podemletej břeh / tvrdohlavost borovic / říjnovej dech." Po "Rovině" je tady "Klamorna", druhý video z "Doby bronzový" od Aran Epochal & Tahle hudba. Jeho autorem je Jiří Pecinovský a můžete ho vidět tady. Více na silver-rocket.org.Reakce (0)

06.11.2015 12:30, Samuel

PHR Records slaví 20 let a vydává 5 LP!

Obrázek

Právě v těchto dnech slaví PHR Records (Papagájův Hlasatel records) 20. výročí a k této příležitosti vydává 5 vinylových desek. U PHR tak vychází dvě alba anglické legendy THE EXPLOITED, slovenských punx DAVOVÁ PSYCHÓZA a v neposlední řadě album kultovní jihlavské kapely HRDINOVÉ NOVÉ FRONTY. Více najdeš na phr.cz.Reakce (0)

06.11.2015 12:23, Jirzophone

Dim Prospects

Obrázek

Relativně nová kapela Dim Prospects z Vídně, hrající melo hc/punk v duchu Leatheface, vydala svůj debutový vinyl. Celý počin je k poslechu tady. V sestavě najdeme členy kapel Target of Demand, Those Who Survived the Plague, Knallkopf, Cyruss nebo Brambilla.Reakce (0)

05.11.2015 17:16, Peťa

WARCORPSE / DISEASE - mc

Obrázek

U labelu NO NAME z Ukrajiny, který je zaměřen převážně na vydávání kazet, vyšel koncem minulého měsíce další hrubý d-beat crust raw punk počin WARCORPSE / DISEASE. Řecko / Makedonie, kazeta obsahuje bonusy - dva další vály, jenž nejsou na singlu, nahrávka původně vyšla jako sedmy palec. Limitováno na 60 kopií, pro více info o kapelách na crust demos.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 300 (celkem 5985 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 280 .. 290 .. 300
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
TODAY IS THE DAY /US/ + GRIME /IT/ + PRAY FOR DEATH /CZ/
Zobrazit akci

30.11.2015 ( 19:00 - 23:00 )
Praha 007 Více informací ...
PETROL GIRLS + support
01.12.2015 ( 20:00 )
Praha café Na půl cesty Více informací ...
Mikurash party 2.
Zobrazit akci

04.12.2015 ( 19:00 )
Liberec Azyl pivní bar Více informací ...
RAVELIN 7, I AM PENTAGON
04.12.2015 ( 20:00 )
Ústí nad Labem, Předlice - Exil (MaHa) Více informací ...
Koncert Zlá krev (cz) + Teppichbodendisco (de)
05.12.2015 ( 19:00 )
Praha Klinika Více informací ...
BoB Senclark - Mikulášský křest alba ,,Zkrat
Zobrazit akci

05.12.2015 - 05.12.2015 ( 20:00 - 24:00 )
Jevíčko Více informací ...
ARAN EPOCHAL + CALVERA + DIMITAR
Zobrazit akci

10.12.2015 - 10.12.2015 ( 20:00 - 22:00 )
Olomouc, SF Miniramp Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
OTK, Točník - Bárka, 27.11.15
28.11.2015 19:58, Siki

CALVERA, Točník, Bárka, 27.11.15
28.11.2015 19:56, Siki

HELLBASTARD, Praha - Modrá Vopice, 22.11.15
24.11.2015 21:23, Siki

MÖRKHIMMEL, Praha - Modrá Vopice, 22.11.15
24.11.2015 21:21, Siki

SLAVERY, Praha - Modrá Vopice, 22.11.15
24.11.2015 21:20, Siki

LEATHERFACE, Praha - 007, 13.5.04
20.11.2015 11:23, Siki

NO SIDE, Praha - 007, 13.5.04
20.11.2015 11:22, Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Výzva Antifašistické akce k brněnské protifašistické demonstraci (1986)
Rozhovor s Blackbird Raum (Santa Cruz) (1608)
Nbdy/Cry of Human/Oppenheimer 7" (1587)
Commodore 64 / Restricition (1576)
LAPINPOLTHAJAT ‎– Songs 1997-2013 CD (1489)
PAST - Demo EP (1426)
Modern Pets - .Sorry.Thanks (1299)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
When There Is None ‎– Warpaint
PAST - Demo EP
ESOASISI - ... to se lehce říká nám
Rozhovor s Blumem
VA - Memento
Demöralyzér / ACULEOS - split
Hombre Malo - Persistent Murmur of Words of Wrath
 
POSLEDNÍ REAKCE
Re: Re: Re: k tomu všemu
(29.11.2015 14:59:36 saman)
ja nevim, jestli sis toho nevsimnul, ale uz dlouho je na czechcore nstavene, ze kdyz najedes na slovo (anonym) vedle nicku, tak se tam ukazuje, jake nicky z dane ip adresy psaly. a kdyz se podivas na prispevek 26.11.2015 07:44 nihil ( Anonym ), tak se ukaze, ze z teto ip adresy psaly nicky swjatoslaw, nihil, chleba, hehe, ha .... (text zkrácen)
Re: Re: k tomu všemu
(28.11.2015 15:01:59 enemy)

Lehce vysvětlitelné možná pro tebe! To co napsal nihil je naprosto přesné. A opravdu to nejsem já, ale to je fuk. Věřte si čemu chcete. Ve finále je to stejně jedno. Mějte se hezky a žijte si fajn na vaších obláčcích. Enemy 

Re: k tomu všemu
(28.11.2015 14:58:06 ctib)
Milý nihile, zloděj volá: "chyťte zloděje!" Člověče, ty tady lkáš nad anonymním internetovým válečnictvím, ale prozradím ti jednu důvěrnou informaci: jedni z mála anonymních přispěvatelů v této diskusi jste vy dva krásní nickové - nihil a enemy. Pod nickem šaman se neskr&yac.... (text zkrácen)
Re: k tomu všemu
(28.11.2015 12:30:52 olina)

no, tak to je snad vzhledem k účastníkům lehce vysvětlitelné

buď se šaman spletl, nebo se za tvým kompem střídáte...třeba s muslimkou zahalenou v šátku...

Re: k tomu všemu
(28.11.2015 12:29:03 olina)

no, tak to je snad vzhledem k účastníkům lehce vysvětlitelné

buď se šaman spletl, nebo se za tvým kompem střídáte...třeba s muslimkou zahalenou v šátku...

Re: k tomu všemu
(28.11.2015 12:23:02 olina)

no, tak to je snad vzhledem k účastníkům lehce vysvětlitelné

buď se šaman spletl, nebo se za tvým kompem střídáte...třeba s muslimkou zahalenou v šátku...

Re: k tomu všemu
(28.11.2015 12:17:18 olina)

no, tak to je snad vzhledem k účastníkům lehce vysvětlitelné

buď se šaman spletl, nebo se za tvým kompem střídáte...třeba s muslimkou zahalenou v šátku...

Re: k tomu všemu
(28.11.2015 12:16:58 olina)

no, tak to je snad vzhledem k účastníkům lehce vysvětlitelné

buď se šaman spletl, nebo se za tvým kompem střídáte...třeba s muslimkou zahalenou v šátku...

k tomu všemu
(28.11.2015 11:40:23 nihil)
Toto jest můj poslední příspěvek,bo mi to nečiní dobře na mou psychickou stranku hehe. Jenom bych to chtěl tady uzavřít jednou věcí.Pokud se podívate na celou tady tu diskuzi,alespoň pro mě byla přínosná do doby anonyma pod nickem shaman,který se to celé snaží zdiskreditovat vylhaným komentářem.... (text zkrácen)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: x2015x
(28.11.2015 10:51:04 nihil )

na tu ip adresu si přišel kde ??? he he 

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture sxhc


© 2015 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max