aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
06.10.2015 00:23, Peťa

B.E.T.O.E - 7 EP

Obrázek

B.E.T.O.E - Surový raw punk z Venezuely. Vyšel singl s názvem "Grupos de exterminio, estado asesino" v nákladu pouhých 200 kusů, jedná se o jejich první demo kazetu. Kapela v půlce listopadu startuje dlouhé, evropské turné s dvěma zastávkama v ČR - 14.12. Poděbrady - Boss bar a 15.12. Praha. Singl by měl být rovněž na jejich turné k dostání a podporou. Jejich oficiální videoklip jedný písně z dema s názvem La Pesadilla Continua, je ke shlédutí na odkaze.Reakce (0)

04.10.2015 22:23, Samuel

Novinka na DBY | Season Of The Dog

Obrázek

V rámci světového dne zvířat  vychází kolaborační desetipalec AMPS FOR CHRIST / REHGRAFSIVART / NBDY - Season Of The Dog! Enid Snarb (Amps For Christ, zákládající člen Man Is The Bastard, Charred Remains), Travis Fargher (Rehgrafsivart , člen Bastard Noise, Sukha Drones a X Eyes), Mr. NBDY (hipík a majitel 49% Dog Bless You Records). Ve třech edicích a ve 108 kusech je tu industriální polibek v kombinaci s Matkou Přírodou. Noise a zvuky přírody ve čtyřech ročních obdobích. krom Troogotroniků a jeskyní elektroniky je tahle nahrávka propletená zvuky přírody. Včeličky, cikády, vrány, havrani, vítr, bouřka déšť... Masteroval mistr Michael Rozon (Speed Semen Clove Factory studio, Bastard Noise ...). Prvních 20 ks: Speciální obálka, Nášivka, placka, pytlík semen ( ručně sbíráno!) , plakát.Zelený karton a černý sítotisk,plus ručně tištěný obistrip. Dalších 80 ks: červený karton - žlutý tisk, oranžový karton - zelený tisk a žlutý karton - fialový tisk. V každým balíčku nějakej bonus pro ledničku (samolepky), džísku (placky), zeď ( plakáty) a psí chlupy. Limit Edice Unadogbomber je pouze 8 ks, díky většímu počtu vylisovanejch kopií, než jsme chtěli a už nebyli obaly, tak je na světě alternatíva. Model vzorný pejskař. Krom pravého otisku Unadogbombera na zadní straně a placky Make Dogs Not War, dostanete i velkej černej a pevnej pytel, kterej když si vemete na procházku do lesa , tak unese spoustu odpadků, samozřejmě se dá použít víckrát. Dva tracky se dají slyšet tady mrnbdy.bandcamp.com. Více info na mailu dby@dogloversrecords.net .Reakce (3)

02.10.2015 09:22, Jirzophone

No Fun at All in the House of Dolls

Obrázek

Dark wave duo No Fun at All in the House of Dolls, složené z člena My Dead Cat a členky Piča z hoven, právě vydalo svoji debutovou eponymní desku. Poslouchat, stahovat a kupovat můžeme na tomto linku.Reakce (0)

01.10.2015 14:36, Jirzophone

Nové nahrávky

Obrázek

Berlínská rawpunk noisová parta PISS chystá u Statitc Shock rec. nový 7". Takhle zní dvě skladby.

Belgické temno zhmotněné kapelou THE BLACK HEART REBELLION dává ochutnat písní Body Breakers ze své nové desky nazvané "People, when you see the smoke, do not think it is fields they're burning". Vyjde koncem října u Consouling Sounds/Tokyo Jupiter Records.

Nová deska NIGHT BIRDS Mutiny at Muscle Beach je celá k poslechu tady

Kapela Great Collapse, ve které najdeme členy Strike Anywhere, Set Your Goals, Rise Against, Comeback Kid vydává zítra své debutové album Holy War u End Hits records. Tady je k poslechu.Reakce (0)

01.10.2015 10:10, Samuel

BOOK LOVER | AMEN TMA

Obrázek

xJesux je 1/3 zinu How Can Limo Kid Kill Your Dreams?, nadšenec do fotek a taky šikovný kreslíř, který občas udělá malou edici trik pro kamarády. Aktuálně připravuje triko "BOOK LOVER",  takže pokud rád čteš a triko se Ti líbí, máš možnost si ho před-objednat na laris.roman@gmail.com. Další pokračování zinu How Can Limo Kid Kill Your Dreams? vyjde začátkem příštího roku, podklady jsou již pohromadě.Reakce (0)

01.10.2015 09:14, Samuel

Novinka na Broken Books

Obrázek

Novinkou na Broken Books je kniha Izrael: bojkot, divestice, sankce, kterou sestavila Audrea Limová. Hnutí známe pod zkratkou BDS (Bojkot, divestice, sankce) se po vzoru mezinárodního bojkotu z doby ukončování apartheidu v Jihoafrické republice pokouší nenásilnou formou donutit Izrael k dodržování mezinárodního práva. Přestože v červenci roku 2011 postavil Izrael mimo zákon veřejnou podporu ekonomického a politického bojkotu a významně tak narušil svobodu slova, hnutí se stává účinným nástrojem k vyslovení nesouhlasu se zabíráním palestinských území. Na knize se podíleli následující autoři: Slavoj Žižek, Naomi Kleinová, Ilan Pappé, Mustafa Barghouthi, Jonathan Pollak, Merav Amirová, Dalit Baumová, Nada Elia, Joel Beinin, Hind Awwadová, Noura Erakatová, Ronald Kasrils, David Lloyd, Laura Pulido, Haneen Maikeyová, Omar Barghouti, Marc Ellis, Jamal Khader, Ran Greenstain, Angela Davisová, Lisa Tarakiová, Mark LeVine, John Berger, Neve Gordon,Michael Warschawski, Ken Loach, Rebecca O'Brienová, Paul Laverty, Ra'anan Alexandrowicz, Rebecca Vilkomersonová. Více na brokenbooks.cz.Reakce (0)

30.09.2015 23:23, Samuel

Hip hop, nebo metal?

Obrázek

Po pěti letech vychází první dlouhohrající LP deska Disbeatless na vinylu. Ještěři pendlující mezi Jihlavou-Brnem-Pelhřimovem oproti minulým nahrávkám víc metalizujou, míň crustujou. Najdeš tu basáka z Průmyslové Smrti, či bubeníka Gattaca. Vydáno spoluprací labelů: MxFxL, Uchylny Koš, Divoch distro, Michal Juriš, Rosa Punx collective, Mur-Mur Meteoroid. Více na chyba.bandcamp.com | bz/disbeatless.

Na chyba bandcampu najdeš i nový EP "Instantní štěstí-odhodlání" z dílny Kolony (Křikzticha), tentokráte dva songy, dubstep/hiphopový beaty od Phoenicze a zamyšlení: Od instantního štěstí k odhodlání je velkej krok. Ale obojí má leccos společnýho a jedno bez druhýho nemůže bejt. K tomu, abych se odhodlal, si potřebuju uvědomit v čem se to vlastně plácám, zkusit to nějak pojmenovat a nějak se z toho dostat. K tomu odhodlání ale musíme některý věci popřít a zahodit, i když to je pro nás to ono "štěstí". Instantní doba si žádá instantní řešení a naneštěstí i instantní štěstí. Nenechte se ukolíbat... Více na chyba.bandcamp.com | kolona.musicforliberation.com.Reakce (0)

29.09.2015 10:51, Jirzophone

Echo Canyon records

Obrázek

Francouzské vydavatelství Echo Canyon hlásí dva nové přirustky. Prvním je split 12" francouzských kapel Torino (hraje a zpívá tady Gwen z Daitro, 12XU, Baton Rouge,...) a krajanů Zero Gain. K poslechu tady.

Druhým počinem je evropská verze LP postpunkových LONGINGS. Sestavu tvoří  Will Killingsworth (Orchid, Ampere, Vaccine, Failures,...), Meghan Minior (Ampere, Relics, Won't Belong...) a Cole Lanier. K poslechu tady.

V budoucnu se můžeme těšit na znovu vydání LP Mihai Edrisch 'Un Jour Sans Lendemain' z roku 2005 a nový 12" Kindling.Reakce (0)

26.09.2015 08:35, Jirzophone

Public Eye

Obrázek

Portland znovu útočí. Členové AUTISTIC YOUTH se rozhodli přetransformovat do kapely nové s názvem PUBLIC EYE. Jak je patrnné z jejich první nahrávky Mood Change Party s novou kapelou nastal také lehký hudební odklon, který nás zavede do časů minulých. K poslechu či stažení čekají čtyři skladby tady

 


Reakce (0)

25.09.2015 12:52, Jirzophone

SOCCER TEAM

Obrázek

Po delší době zcela novým titulem na Dischord records bude druhá velká deska SOCCER TEAM. Vychází koncem října a nese název Real Lessons in Cynicism. Původně duo tvořené Ryanem Nelsonem (Most Secret Method, Beauty Pill) a Melissou Quinley, doplnili ještě bubeník Dennis Kane a Jason Hutto (The Aquarium). K otestování poslouží skladba "Friends Who Know".Reakce (0)

25.09.2015 09:36, Jirzophone

Nová hudba

Obrázek

Další ukázka z chystané, v pořadí páte, desky SAVIOURS nese název Flesh of Fire.

Nemáte-li dost spojení Portland a postpunk, další dávku temné nálady si můžete obstarat deskou kapely SOFT KILL.  Album Heresy je k poslechu tady. Fyzicky vinyl vyšel u No Sun Recordings.

6.11. vycházi u Willowtip Record nová deska britcore bandy EXTREME NOISE TERROR.

Novou věcí od LA DISPUTE bude video dokument nazvaný Tiny Dots. Ukázka tady.

Již několikrát avizované nové album blackově výpravných DEAFHEAVEN nazvané New Bermuda je celé k poslechu tady.Reakce (0)

25.09.2015 09:12, Samuel

DARK MATTER | EP

Obrázek

Za spolupráce Contraszt! Records & Kontrafon nedávno vyšel post punkový pozdrav z dánského Copenhagenu, čtyřskladbový 7"EP singl kapely DARK MATTER. K poslechu je na darkmattercph.bandcamp.com, více o skupině najdeš na jejich FB. PS: personální propojení dle informací směřují na spolky ASSASSINATORS a HULSHUG.

 Reakce (0)

24.09.2015 15:20, Banan

NOVINKY V REKOMANDU

Obrázek

V Rekomandu je další bedna plná novinek a v ní např. nová alba TERROR, RED DONS, STEVE VON TILL (konečně na lp!), INTO ANOTHER, LOW, BOSTON STRANGLER (obě lp!), VIOLENT REACTION - Marching On, PLEASE THE TREES a také reedice starších desek NEUROSIS.Reakce (0)

23.09.2015 11:01, Jirzophone

G.L.O.S.S. Demo 7"

Obrázek

Koncem října vyjde na Sabotage records debutový sedmipalec queer/feministické party G.L.O.S.S. (Girls Living Outside of Society’s Shit) pocházející z Olympie/Washington. Vinyl obsahuje pět demo skladeb rychlého HC, které původně vyšly na kazatě. K poslechu tady. A jak umí G.L.O.S.S. zatopit pod kotlem, můžeme sledovat na tomto záznamu z pondělního koncertu.Reakce (0)

22.09.2015 08:41, Samuel

HERIDA PROFUNDA / HELLBASTARD split na Phobia Records

Obrázek

U Phobia Records právě vyšel split HERIDA PROFUNDA / HELLBASTARD jako picture LP. Po předlouhém čekání a plánovaní, kdy to měl být původně split Herida Profunda s brazilským one-man projektem Besthoven, ale díky Fofaově nečinnosti a mlčení se celý projekt přetransformoval do splitu s UK veterány a legendami stenchcore HELLBASTARD. První picture u Phobia Records. Crust / metal nářez v podání polských Herida Profunda a
stenchcore / metal od anglických Hellbastard! K dispozici také několik kusů z 200 ks limitované edice se sítotiskovým přebalem. Za stejnou cenu jako klasická edice - pro nejrychlejší z vás! Více na phobiarecords.net.Reakce (0)

21.09.2015 10:46, Jirzophone

Pall Jenkins útočí

Obrázek

Paulo Zappoli AKA Pall Jenkins (BLACK HEART PROCESSION, THREE MILE PILOT) je poslední dobou mimořádně produktivní. Se svým dlouholetým projektem Mr. Tube and the Flying Objects vydal novou desku No Wrong, No Rights. K poslechu zde. Temná naléhavost čpí z nové sólo bokovky nazvané Paulo Zappoli and the Break. Vydal (ve 110ks) jednostranný singl nazvaný Glows in the dark. Mnohé prozradí klip ke skladbě Voices. A do třetice, Pall Jenkins se stal součástí nové desky BUILT IN SUN, což je projekt bubeníka Joe Plummera (Black Heart Procession, Modest Mouse, The Shins, Cold War Kids,...). K poslechu tady. Videa jsou ke skladbám Honeybear a Due To Rain.  Reakce (0)

21.09.2015 10:11, Samuel

Rosa Parks / Tendencie | split

Obrázek

Chystá se společná nahrávka Rosa Parks / Tendencie, která má vyjít jako 10"EP. Čtyři vály od Rosa Parks : šest pecek od Tendencie. Nahrávky si můžete poslechnout na rosapunx.bandcamp.com a tendencie.bandcamp.com a pokud byste měli/y zájem na vydání přispět, ozvěte se na následující email.Reakce (0)

18.09.2015 13:32, Samuel

Fear Of Extinction ke stažení

Obrázek

Na Phobia Records bandcampu je nyní ke stažení, či poslechu, debutní album Fear Of Extinction - "... and they still suffer". Více najdeš i na phobiarecords.net.Reakce (0)

17.09.2015 15:01, Jirzophone

Alerta Antifascista Records

Obrázek

Alerta Antifascista Records hlásí dva nové tituly. Prvním je debutové dvoj LP amtmosférických ARCHIVIST. Rakousko/Německo/Anglická parta složená z ostřílených členů kapel LIGHT BEARER, FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, THURM, AMBER, MOMENTUM. K poslechu tady.

Druhým chystaným titulem je opět dvoj LP tentokrát amerických DEAD TO A DYING WORLD. Deska se jmenuje Litany a trailer je tady.Reakce (0)

17.09.2015 12:28, Samuel

Podzim přichází

Obrázek

Dny se krátí, noci budou delší, a nadcházející podzim si říká o zpomalení nejen životní, ale i hudební. Soundtrackem pro něj může být třeba úžasná deska žilinského dua Möbius, která letos vyšla a názvem dostala "The Magic of Macabre". Album krásně vypadá, krásně hraje, a přiblížit ho může i následující video ke skladbě "All Who Drink From The Abyss Experienced Complete Oblivion". S úžasným designem desky ladí i Möbius merch. Více najdeš i na analogfreaks.net.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 297 (celkem 5933 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 280 .. 290 .. 297
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
ABLASS DIE MENSCHLICHTKEIT
Zobrazit akci

06.10.2015 - 06.10.2015 ( 19:30 - 01:00 )
Praha - (A)VOID Floating Gallery Více informací ...
KYHL (de) + Antenna (de) + No Surprising News (de)
Zobrazit akci

07.10.2015 ( 19:00 )
Autonomní sociální centrum Klinika, Jeseniova 60, Praha Více informací ...
HEAVY MAKE-UP (SE) + UNKILLED WORKER MACHINE
Zobrazit akci

08.10.2015
Praha 007 Více informací ...
HEAVY MAKEUP, UNKILLED WORKER MACHINE
Zobrazit akci

08.10.2015 - 08.10.2015 ( 20:00 - 22:00 )
Praha 007 Více informací ...
Výtržnická extáze
Zobrazit akci

09.10.2015 - 10.10.2015 ( 18:30 - 05:00 )
Nosislav Více informací ...
Lecsa Punk + Komplex Viny
Zobrazit akci

09.10.2015 ( 20:00 )
Poděbrady - Boss bar Více informací ...
20 let NEEDFUL THINGS
Zobrazit akci

09.10.2015 - 09.10.2015 ( 20:00 - 24:00 )
Pardubice klub Ponorka Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
FEAST, Praha - Café Na půl cesty, 1.10.15
02.10.2015 10:04, Siki

WAYSTE, Praha - Café Na půl cesty, 1.10.15
02.10.2015 10:02, Siki

DEATHRAID, Praha - 007, 23.9.15
24.09.2015 20:50, Siki

DISTRESS, Praha - 007, 23.9.15
24.09.2015 20:49, Siki

ENCORE, Praha - 007, 23.9.15
24.09.2015 20:47, Siki

KULMA, Újezd - Hella, 19.9.15
22.09.2015 19:54, Siki

MASSOLA, Újezd - Hella, 19.9.15
22.09.2015 19:53, Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
ŠKODA 120/CARL GUT 7“ ep (1494)
Průmyslová smrt - Invaze změn (1437)
Gets Worse / Fissure - split (1280)
Výzva Antifašistické akce k brněnské protifašistické demonstraci (1226)
Horse Bastard ‎– Giraffetermath (1100)
Nbdy/Cry of Human/Oppenheimer 7" (1081)
Rozhovor s LAPINPOLTHAJAT (1078)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
When There Is None ‎– Warpaint
Modern Pets - .Sorry.Thanks
PAST - Demo EP
Commodore 64 / Restricition
Nervosas – Nervosas
VINYL RULEZ | 01/2015 - 06/2015
Hombre Malo - Persistent Murmur of Words of Wrath
 
POSLEDNÍ REAKCE
Re: arty prdy
(06.10.2015 11:29:24 Blondýn)

díky!

arty prdy
(06.10.2015 11:27:50 BACHI)

Tohle je úžasně nápaditý a neotřelý.. Zvuky zněj originálně... Poprvý pocit vod těhle směrů, že to má i nějakej to, mysl. Je to boží!! Díky

Opravenej link na FB event
(06.10.2015 06:23:20 phobia79)

Opravenej link

https://www.facebook.com/events/842182229233139/

všechny verze tady:
(05.10.2015 17:50:22 Blondýn)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.497774013716115.1073741853.217392385087614&type=3

Yo!
(29.09.2015 19:57:22 märo_sy)

Super recka na mou oblíbenou desku, Honzo!

Dík Pepovi a Ondrovi za to co vydávají a musím jejich i tvá slova jen potvrdit!

Další z projektů lidí kolem těchhle kapel z Leedu se na přelomu roku bude dělit se sheeva yoga o desetipalec, tak jsem zvědav :)

 

M.

CR
(23.09.2015 09:39:33 ondra_dead heroes)

hola!


tak tribute to Spazz 12"LP je konecne v CR ....... http://www.deadheroes.cz/

CR
(23.09.2015 09:36:31 ondra_dead heroes)

hola!


tak tribute to Spazz 12"LP je konecne v CR ....... http://www.deadheroes.cz/

Spatny link
(17.09.2015 11:04:05 Matej)

Ten link je blby, chybi tam dvojtecka.

http://bandzone.cz/palahniuk

nhftk
(12.09.2015 15:57:47 tom.ajara)

NO HOPE...jsou ok, ale osobně mě vždycky víc bavili Gorilla Angreb.

!!!
(11.09.2015 21:13:40 keyda)

kurwa, singl a možná další koncert - ano ano ano!

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture sxhc


© 2015 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max