aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
18.04.2014 08:37 Samuel

BITTER CROP

Zobrazit novinku

Hardcore punk. Krátké písničky. Trochu melodie. To jsou BITTER CROP z Berlína. Aktuálně se zúčastnili kompilace "Berlin Tristesse Sampler", která vyšla na heartfirst.net. Na v/a mužeme slyšet PEACEBASTARD, PIG//CONTROL, MÜLLTÜTE, CRACK UNDER PRESSURE a BITTER CROP! Více o v/a najdeš na stránkách labelu nebo discogs.com, o kapele na bittercroppunks.blogspot.com.Reakce (0)

18.04.2014 07:54 Jirzophone

Nové nahrávky

Zobrazit novinku

Novým titulem na Lovitt records je 7" kapely PUFF PIECES ve které hraje JUSTIN MOYER (E.D. Sedgwick/Supersystem), MIKE ANDRE (ANTELOPE) a Amanda Huron (Weed Tree/Caution Curves). Skladba New Nazis čeka zde k poslechu.

ZERO BOYS vydávají po 20.letech nové album. Nese název Monkey a k ochutnání jsou tady dvě skladby.

Stig Miller z AMEBIX vypustil ven demo nahrávku svého sólo projektu. Skladba nese název "I Go Dark".  Reakce (0)

17.04.2014 14:18 Samuel

Isolation

Zobrazit novinku

Pokud jste měli rádi Short Fuse, možná jste zaregistrovali informaci o nové kapele jejich zpěváka xSebx, o MIND TRAP. Další poměrně novou partou, ve které najdeme členy Short Fuse, Chuck Damage a BTW jsou Isolation z Münsteru, kteří se dali dohromady v roce 2012. Jejich debutní singl vyšel na labelu/zinu Three Chords Records, kde vyšlo i naprosto skvělé EP Idle Hands. Hudebně opět čekej hrubej hardcore ve stylu Sheer Terror, 86 Mentality a ranných bostonských kapel. Více na isolationhc.blogspot.com, video je na zde a rozhovor na swnk.org.Reakce (0)

17.04.2014 11:20 Jirzophone

DERANGED RECORDS

Zobrazit novinku

Kanadské vydavatelství DERANGED RECORDS hlásí první letošní úrodu:
- Druhá velká deska kanadských NO PROBLEM se jmenuje We're Already Dead, k poslechu tady. V Evropě vychází u Taken By Surprise a v květnu se proženou i Evropou (bez zastávky u nás) s labelovými kolegy VOIGHT-KAMPFF.
- Kalifornští STOIC VIOLENCE mají venku 12" nazvaný Chained. K poslechu tady.
- Relativně nejstarší vydanou věcí je EP kapely  Institute, k poslechu zde


Deranged team bude zastoupen v našich končínách hned v květnu, kdy v brněnském Vegalité vystoupí 13.5. PLEASURE LEFTISTS, kapela ve které najdeme mimo jiné dva členy 9 SHOCKS TERROR.Reakce (0)

17.04.2014 09:06 Jirzophone

Klipy

Zobrazit novinku

OFF! oklipovali skladbu "Red, White, and Black" z nové desky "Wasted Years". Zahráli si tady mimo jiné i Dale Crover (Melvins, Nirvana), David Yow (The Jesus Lizard) a David Grisham. OFF! můžeme vidět poprvé naživo i u nás a to 18.10. v pražském klubu 007.

SONIC AVENUES vydali novou desku na Dirtnap records. Aktuální video Automatic je tady.

Nové album 'PURSUANCE' allstar kapely ONLY CRIME (členové Good Riddance, Bane, Descendents, ...) vyjde v květnu. Ochutnát můžeme díky klipu Life Was Fair. A když už jsme u BANE,  ti vydají co nevidět po 8.letech nové (a prý poslední album) "Don't Wait Up". V Evropě u End Hits Records. Tady je trailer, a zde o svých oblíbených deskách mluví zpěvák Aaron Bedard v berlínském krámě Bis Auf Messer.

Taky Antillectual nejsou ve světě klipů pozadu. "Pink Print" je z jejich loňského alba Perspectives And Objectives.

A tuzemští BOY maj klip k Never break us down.Reakce (0)

17.04.2014 08:38 Jirzophone

Brněnská cyklojízda

Zobrazit novinku

Tradiční brněnská jarní cyklojízda vypukne ve dnes 17.4. v 18.00 před kinem Scala. Podrobnější informace na www.brnonakole.czReakce (0)

16.04.2014 10:30 Samuel

Novinky na Pirates Press

Zobrazit novinku

Pirates Press pravidelně aktualizují svou stránku "RECORD OF THE WEEK" a na Pirates Press Records  stále vychází množství novinek. Z těch posledních je to například nové split 7"EP Smalltown / The Gundown, ze kterého je něco k poslechu na youtube.com nebo youtube.com. Na PP brzo vyjde i nová nahrávka Bishops Green "Vacant State" LP (ukázka na youtube.com a video opět na youtube.com). Více najdeš na piratespressrecords.com.Reakce (0)

16.04.2014 10:11 Saman

Novinky

Zobrazit novinku

Vyšel split 7" DRIP OF LIES a RIVERS RUN DRY. Poláci DRIP OF LIES hrajou těžkotonážní crustcore ve stylu starých nahrávek FROM ASHES RISE a na splitu mají jednu skladbu věnovanou antifašismu. RIVERS RUN DRY i po letech drhnou hardcore ve stylu CATHARSIS nebo THE SPECTACLE a na desce mají dva vály. Split vydalo hned několik evropských labelů: Prejudice Me, Itai Itai records, Caramba, Up the Punx, Drink and Be Merry, Rope or Guillotine, Hasiok, THC+DIY, Music for Liberation a Dzsukhell rekords. DRIP OF LIES budou ve středu 23.4. v Praze na půlce.

Kris, bubeník z BEAU NAVIRE, má novou kapelu YEARBOOKS, která hraje klasické mid-west emo. Jejich debutní nahrávka je ke stažení na bandcampu. Samotní BEAU NAVIRE jsou teď na čas u ledu - Sean hraje v LOMA PRIETA a Jon ve WHERE MY BONES REST EASY.Reakce (1)

16.04.2014 09:34 Samuel

Novinka na Music Fear Satan

Zobrazit novinku

Pokud máte rádi těžké tóny nesoucí se atmosférou plnou mlhavých riffů a smyček, vyzkoušejte kapelu YEAR OF NO LIGHT, kterým vyšla v reedici nahrávka "ausserwelt" (2xLP - 300 ks na modrém vinylu / 700 ks na černém vinylu) na labelu Music Fear Satan z Francie. Více najdeš na musicfearsatan.com a něco k poslechu je na musicfearsatan.bandcamp.com.Reakce (1)

14.04.2014 15:57 Saman

LEECHFEAST / MARNOST split 7

Zobrazit novinku

Právě vyšel split 7" LEECHFEAST / MARNOST. LEECHFEAST je bahenní doom / sludge ze Slovinska se členy Landverraad, Paperplanecrash a Melete. MARNOST je český hlučný black/hardcore. Split vychází v kooperaci labelů Burina (Slovensko), Catanarchy (Rakousko), Dingleberry (Německo), IFB (USA), MxFxL (ČR), Neanderthal Stench (Belgie), Rope or Guillotine (Holandsko) v nákladu 525ks a každá kapela na něm má jeden song se stopáží přes 7 minut. Obě strany je možné poslechnout a stáhnout na bandcampech kapel tady a tady.

Leechfeast příští týden vyráží na turné a 27.4. budou hrát v Libereckém Azylu.Reakce (0)

14.04.2014 11:09 Samuel

Melvins ‎– A Tribute To Queen EP

Zobrazit novinku

Na Amphetamine Reptile Records vyšlo dvouskladbové EP Melvins ‎– "A Tribute To Queen". Opakování je matkou moudrosti, vyznání The Queen vyšlo i v minulosti na US labelu Three One G (31G) s názvem "Dynamite With A Laserbeam: Queen As Heard Through The Meat Grinder Of Three One G". Byla tam spousta skvělých kapel (viz.) a za všechny hovoří Oath, The, a modří už vědí, že "nejlepší hc The Queen cover" je právě jejich We Are The Champions .Reakce (0)

14.04.2014 10:01 Samuel

KAKAFONI na PHOBIA RECORDS

Zobrazit novinku

Právě dnes vychází na PHOBIA RECORDS 7"EP KAKAFONI - Seizures. Švédsko-americký projekt s názvem Kakafoni ("Nelibozvuk") s Mattisem (kytara v Dissekerad / zpěv v Makabert Fynd) a borci ze států, kteří mají prsty v kapelách jako Hellkontroll, Gasmiasma nebo v současné době i v Eyehategod, vám přináší čtyři vály klasického skandinávského kängu ve stylu Anti Cimex / Mob 47. Útočný agresivní raw d-beat punk. Jednoduchost vítězí! Singl se jmenuje "Seizures" a vychází ve 300 ks počtu z čehož je 200 ks na černém vinylu a 100 ks na modrém průhledném vinylu. K poslechu na phobiarecords.bandcamp.com.

Další novinky z tábora Phobia Records: BRING THE DRONES - BORDELLO HOSPITAL EP bude venku během pár následujících dní. Ihned poté co svoje kopie obdrží i kapela. Koncem tohoto týdne také vyjde 4 way split LP V/A DISTORTED MINDS IN SICK WORLD VOL. I. S účastí KRÜGER, FEAR OF EXTINCTION, FINAL SLUM WAR a DISKOBRA. Balík s mým podílem na AHNA / CETASCEAN split LP je také na cestě, takže snad dorazí do 14 dnů. Každopádně čekujte stránky labelu, maily, sociální sítě i webziny pro aktuální informace.

Více na phobiarecords.net.Reakce (0)

10.04.2014 18:55 chyba

Cácory / Hledání split

Zobrazit novinku

Právě vyšlo splitko dvou riotfolkových kapel online na Chyba Records Bandcampu.

Cácory jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd, který předělali některý svý písničky a pár předělávek jinejch kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity,…) do folkový verze a začli hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla „žádaná“ kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy.

Hledání je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem.

Více info ZDE. Co nevidět vyjde materiál na kazetě v kooperaci dalších labelů.Reakce (1)

10.04.2014 13:36 Samuel

SM Musik novinky

Zobrazit novinku

Německý label SM Musik vypouští další nahrávku. Vyšel první vinyl Das Modell (Besancon, Francie), kapely která hraje energický noise-rock / post-rock. Vychází v kooperaci s mnoha dalšími labely, z Německa i Francie. Nahrávka má krásný obal, a celá je k poslechu na dasmodell.bandcamp.com.Reakce (2)

10.04.2014 08:57 Samuel

PSYCHOCONTROL / NEEDFUL THINGS novinky

Zobrazit novinku

Na PSYCHOCONTROL Records brzo vyjde NEEDFUL THINGS / COMPULSION TO KILL split 7"EP (LTD 100 ks na žlutém vinylu) a ARCHAGATHUS / DEAD ISSUE split 7"EP (limitovaná edice 300 ks na červeném a černém vinylu). Dále je v plánu POWERXCHUCK 7"EP (Power Violence ve stylu Crossed Out / Spazz z Australia) a RAPTUROUS GRIEF druhé 7"EP (USA/Florida/Power Violence). Více najdeš na psychocontrol.com.

Pardubičtí grindcoristi NEEDFUL THINGS na svůj profil umístili dvě nové pecky. GRIND GRIND GRIND. Zároveň přicházejí se smutnou novinkou - "po necelých 5ti letech, kdy s náma bubnoval Rychta, musíme všem oznámit konec jeho působení u NEEDFUL THINGS. Momentálně hledáme náhradu, takže kdo má zájem o hraní může se ozvat na psyrec@post.cz". Více najdeš na bandzone.cz/needfulthings.Reakce (0)

09.04.2014 17:14 Aran

KAZETA + KŘEST PELETON

Zobrazit novinku

Trio Peleton vydává v nejbližších dnech na Silver Rocket kazetu s názvem "Chvostiki. Dvě ukázky si můžete poslechnout TADY. Křest kazety proběhne 19. dubna v sázavský Shambale ve společnosti Or a Hlinomaz, podrobnosti jsou TADY. Další koncert hrajou Peleton 29. dubna na 007 s Valinou.Reakce (0)

09.04.2014 14:36 Samuel

Play Fast Festival 2014 novinky

Zobrazit novinku

Na stránce Play Fast Festivalu přibývají infomace o letošním ročníku. Poslední novinky jsou: FINAL EXIT se objeví po dvacetiletém fungování poprvé ve své historii mimo Japonsko! Kultovní, hlučný a originální grinding noise core z Tokia. Bouře ze Skandinávie přivála do playfasťáckého bunkru tyhle zabijácké kapely: HALSHUG (raw punk Dánsko), OVERVIOLENCE (Švédsko, grindfastcore), LIVSTID (d-beat hardcore crust Norsko) a SVART STÄDHJÄLP (Švédsko, hardcore punk). Více najdeš na playfast.czechcore.cz.Reakce (1)

09.04.2014 12:40 Saman

Marnost / Oaken split LP

Zobrazit novinku

Právě vyšlo split LP MARNOST a OAKEN. MARNOST jsou hardcore/blackmetal kapela lidí z GATTACA a REMEK a na desce mají 17minutovou verzi skladby udělané ke krátkému filmu Hamletophelia. Poslouchejte tady. OAKEN je maďarská kapela personálně propojená s RIVERS RUN DRY a tady mají dva kusy temného hardcoru ovlivněného HIS HERO IS GONE nebo AMENRA. Jejich skladby jsou zde. Split vychází v nákladu 500ks ve velké kooperaci labelů Bookhouse (USA), Catanarchy (Rakousko), Dingleberry (Německo), Dzsukhell! (Maďarsko), IFB (USA), Itai Itai (Maďarsko), Middle Man (USA), MxFxL (ČR), Prejudice Me (UK), Rotten Raven (Slovensko), THC&DIY (Rakousko) a Zegema Beach (Kanada).

OAKEN budou v rámci svého kratšího turné brzy hrát i v Praze, konkrétně 20.4. v Café na 1/2 cesty.Reakce (1)

09.04.2014 09:30 Samuel

SM Musik & Chamber novinky

Zobrazit novinku

SM Musik v roce 2011 spoluvydal (ve spolupráci s W.I.F.A.G.E.N.A. Records & RINDERHERZ) debutní vinylovou nahrávku německých Chamber. Jednalo se o luxusní 2LP gatefold, psaní o desce "Chamber Noir" najdeš na czechcore.cz, písnička "Upon the Waves of Loneliness" je k poslechu na ZDE. Chamber hrají moderní black metal a jejich lokalizace je ZORO/Lipsko. Aktuálně mají nahrané nové skladby a SM Musik hledá labely, které by se chtěli na vydání podilet. V plánu je vydat 2x10" se čtyřmi skladbami. V případě zájmu kontaktuj Mathiase na m_stahn@gmx.de. Více najdeš na  www.sm-musik.de.Reakce (0)

09.04.2014 09:01 Jirzophone

Americký novinky

Zobrazit novinku

THE BOTH je duo ve kterém svoje síly spojili Ted Leo a Aimee Mann. 15. dubna vychází debutové album, které je k poslechu tady.

Ochutnávka z připřavované desky This Packed Funeral tělesa The World/Inferno Friendship Society nese název "American Mercurial"

Iron Reagan (kde najdeme členy Municipal Waste / Darkest Hour) vypustili volně ke stažení svoje nové EP na kterém najdeme 13 skladeb.

Chain And The Gang (ex-Make Up) mají další klip z nové desky Minimum Rock & Roll, tentokrát došlo na skladbu Devital. Naživo se objeví v Praze 21.5. v klubu Pilot.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 267 (celkem 5326 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 267
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
Anarchistický festival knihy
Zobrazit akci

19.04.2014 - 20.04.2014 ( 20:00 - 24:00 )
Více informací ...
It's Everyone Else, N'toko (slovinsko), Široko
Zobrazit akci

20.04.2014 - 20.04.2014 ( 19:00 - 22:00 )
Praha - Dejvická klubovna Více informací ...
OAKEN (hu) + PROTI VŠEM
Zobrazit akci

20.04.2014 ( 20:00 )
Praha café Na půl cesty Více informací ...
LYCANTHROPHY + LIVER GARNISH
Zobrazit akci

20.04.2014 - 20.04.2014 ( 20:00 - 23:00 )
Písek, Papírák Více informací ...
Velikonoční tancovačka
Zobrazit akci

20.04.2014 ( 21:00 )
Exil.cc Více informací ...
WOLVES LIKE US (nor), I AM HERESY (usa)
Zobrazit akci

21.04.2014 ( 20:00 - 22:00 )
Praha 007 Více informací ...
Hardcore Punk Night
Zobrazit akci

21.04.2014 ( 21:00 )
Praha Cross Více informací ...

Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
CONTRAVENE, Hořovice - Florida, 29.5.02
16.04.2014 19:59 Siki

GRIDE, Žebrák - Vosa, 25.5.02
16.04.2014 19:58 Siki

FEEBLE MINDED, Žebrák - Vosa, 25.5.02
16.04.2014 19:57 Siki

FATUM, Praha - 007, 5.4.14
06.04.2014 19:32 Siki

EVIDENCE SMRTI, Praha - 007, 5.4.14
06.04.2014 19:31 Siki

ENGINE DOWN, Praha - 007, 7.5.02
03.04.2014 19:01 Siki

AINA, Praha - 007, 7.5.02
03.04.2014 19:00 Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Cirguz – Konec Punku (628)
ROZHOVOR S DXFXFX (627)
PROTI VŠEM - s/t (615)
INTERMENT / BRUTALLY DECEASED - Glory Days, Feastering Years (530)
Rozhovor s Honzou, bubeníkem CIRGUZ (498)
Epidemics – s/t (495)
BLONDIE & THE... (NOBODY) / LEG LIFTERS – split (421)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Cirguz – Konec Punku
Epidemics – s/t
BLONDIE & THE... (NOBODY) / LEG LIFTERS – split
Lenny Lashley's Gang Of One - Illuminator
Praha bude hostit mezinárodní Anarchistický knižní festival
PROTI VŠEM - s/t
HAZARDER - Against His-story, Against Leviathan!
 
POSLEDNÍ REAKCE
zmena!
(17.04.2014 12:33:33 M.I.)

Co jsem koukala tak opet zmenili misto, prozatim to vypada ze to bude v byvalem Jetu (Orebitská 726/5), vic info zde: 

https://www.facebook.com/events/615600651821980/?ref=22

Olomouc
(16.04.2014 12:40:14 Blum)

Drip of Lies a další ve čtvrtek i v Olomouci

 

http://czechcore.cz/cgi/sonic.cgi?templ=index&page_include=p_prispevek_det&id_prispevek=7022951&table_akce_select=sys&list_add=_all

hehe!
(16.04.2014 12:32:23 Kristýna )

dobře ty, siki :)

ausserwelt
(16.04.2014 10:08:45 sh)

ausserwelt vyšlo už před pár lety. bude to zřejmě reedice

- - -
(13.04.2014 22:15:35 Samuel)

jj, taky se mi to líbí ... pokud by se sešlo třeba pět zájemců není problém ji objednat přímo od SM Music. Kdyžtak pište na email ...

vinyl
(13.04.2014 12:32:11 hendrix )

Nebudeš to mít Honzo u sebe,či nevíš o někom kdo by to mohl mít v distru??
Je to skvělá nahrávka,supr!!
H.

#
(12.04.2014 16:45:07 hanz)

celé dobré

reko
(10.04.2014 19:08:18 sh)

deska je od dneška k dostání v rekomandu

sss
(10.04.2014 14:45:44 martin_ss)

Final Exit. Final. Exit. Final Exit. Final. Exit. !!!!

Uf
(06.04.2014 00:21:41 Banan)

Dávám tu společnou nahrávku Thou a Body je to ted naprostý maso. A cover od Vica Chesnutta to celý jen podtrhuje. Čistý zlo.

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz Voltage shop afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada tetour punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Mangel Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture Reporti MOCfest sxhc


© 2009 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max