aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
05.03.2015 15:06 Banan

NOVINKY V REKOMANDU

Obrázek

Dnes dorazily nový desky od Blacklisted (heavy!!!), World/Inferno Friendship Society, Boduf Songs, Suicidas, Iron Reagan, Swingin Utters, CJ Ramone, Masked Intruder, Sed Non Satiata/Carrrion Spring, Blistered, Planning for Burial, Belle and Sebastian, Swami John Reis (surf!), Unholy Preachers, novej singl clevo veteránů In Cold Blood a reedice desek Hot Snakes nebo Union of Uranus (fuck yeah)Reakce (0)

04.03.2015 13:41 Samuel

Novinka na SM Musik

Obrázek

Němečtí black metal punx Chamber (Leipzig-Connewitz) o sobě dávají vědět v pořadí druhou nahrávkou. Jmenuje se „Slaves To The Locust'' a vychází jako 2x10“ v gatefold obalu. Vydavatelstvím není nikdo jiný než sympatický label SM Musik z Lipska a na své novince Chamber hudebně navazují na debut „Chamber Noir''. Ukázka k poslechu je ZDE a Více informací najdeš ZDE.


 Reakce (0)

04.03.2015 06:53 Samuel

BEST CZECH VINYL DISK 2014

Obrázek

1. března byla vyhlášena a do 31. 3. 2015 včetně probíhá anketa o nejlepší český vinyl roku 2014. Zúčastnit se může každý, kdo alespoň trochu aktivně sleduje českou vinylovou scénu. Hlasující musí vyplnit pořadí pěti LP/mini LP, zatímco hlasování pro maximálně tři SP/EP je nepovinné. Přehledy veškerých námi evidovaných gramodesek tuzemských autorů vydaných v roce 2014 jsou k dispozici včetně náhledů všech obalů společně s detailními instrukcemi a jednoduchými pravidly na adrese. František Březina (Berry) & Vinyl Disk Musick | srpuls.czReakce (0)

03.03.2015 23:13 Samuel

Davová Psychóza - Antropofóbia

Obrázek

Po 24 letech vychází v reedici opět na vinylu debutní album Davové Psychózy. Antropofóbia je jednou z nejzásadnějších punkových desek co na Slovensku vyšly a dnes se už se řadí mezi nahrávky kultovní (ať je to slovo zprofanované jak chce). Rychlé melodie a texty, které jsou nejen zábavné, ale i ironické a sžíravé z téhle nahrávky se opravdu dokáží zarýt pod kůži a i po letech rezonují v hlavě. Však kapela dodnes velkou část písniček hraje na svých koncertech, i to mluví pro jejich nadčasovost. Nahrávka se stala populární jak mezi punx tak i u širší veřejnosti také díky "soft" soundu, který je vlastní všem Opus deskám tehdejší doby. Původní vinyl je dnes těžce nedostupná záležitost, u Papagájova Hlasatele vychází nová verze v limitované edici 500ks na speciálním dvoubarevném vinylu! Více na phr.cz.Reakce (1)

03.03.2015 23:05 Samuel

ZPRÁVY ZE SEVERU!

Obrázek

Během krátké doby spatří světlo, za kooperace několika labelů, split Lp KRIMINALITAT / LICHENS, řeší se poslední úpravy obalů, které už snad co nevidět půjdou do tisku.  Další novinky jsou ze stáje VxRxOx a.k.a. V RUKOU OSUDU:  chystá se česko - polský 4x split LP, kde zanechají své věčné stopy v drážkách ještě kapely: MUSHROOMS OF YUGGOTH, 71TONMAN ( Polsko ), O.D.R.A. ( Polsko ). Deska by měla jít tento týden do lisu, obaly se momentálně řeší. Toto 4x split Lp si budou vydávat kapely sami, networks of friends stále žije! 

A poslední novinka, příští víkend jdou VxRxOx do studia, kde hodlají zvěčnit další bahenní záznamy pro plánované samostatné Lp. Vydavatel zatím neznámý.


Reakce (0)

03.03.2015 11:03 Jarda

Ready for Action

Obrázek

Kapela Ready for Action z Valašského Meziříčí právě uveřejnila první EP Hořká pravda. K poslechu i ke stažení jsou 4 písně, které byly nahrány v opavském Jarhead studiu. V plánu je vydat limitovanou edici max 30 ks na vinylu.

http://bandzone.cz/readyforaction

 Reakce (0)

03.03.2015 09:46 Samuel

COFFIN BIRTH - Necrotic Liquefaction 10”

Obrázek

Austrálie je momentální líheň vynikajících violence grindcore kapel. Jednou z nich jsou Coffin Birth ze severovýchodního pobřeží, konkrétně z Brisbane. Kapela debutovala nenápanou demo kazetou v roce 2013, na niž navazuje nový materiál nahraný na konci roku 2014 s názvem Necrotic Liquefaction. Původně vyšlo pouze jako digitální album, které ovšem upoutalo pozornost mnoha grindcore fandů po celém světě a kapela se objevila hned v několika topten uznávaných magazínů zaměřených na extrémní muziku. Hudebně jde o směsici brutálního death/grindcore, hardcore, punku s hodně povedeným deathmetalovým zvukem a hlavně skvělým vokálem. Blastbeaty, vysoké i hluboké výkřiky, bublavé pády, kalená ocel. Devět brutálních songů, právě vychází na Dead heroes labelu jako jednostranný 10” s rytinou na straně druhé. Jako bonus samolepka. Jsi li fanda kapel jako INSECT WARFARE, či INTERNAL ROT, neváhej. ŠPÍNA A PUCH. Seženeš na deadheroes.cz. Poslouchej na deadheroeslabel.bandcamp.com.

 Reakce (0)

03.03.2015 09:31 Saman

Co je nového

Obrázek

BURNCHURCH je kapela, kde se sešli lidi z polských crustcore legend SILENCE a irských EASPA MEASA. Právě vydali svou první desku, na které svá předchozí působiště rozhodně nazpřou. Deska vyšla v kooperaci Contraszt!, Trujaca Fala, Up the Punx a Dogs and Vultures. Poslouchej a stahuj zde.

Andi - basák AFTERLIFE KIDS a kytarista ANCST - založil vlastní projekt TOTALITARIAN PRINCIPLE a pod tímto jménem vydal první nahrávku nazvanou Negative. Název napoví, že je to temný shoegaze / post-punk. Stahuj a poslouchej tady.

Na Vendetta Records vyšly dvě desky kapel, které se v březnu společně proženou Evropou - CHILDREN OF GOD (brutální hardcore/pv/crust se členy 7 GENERATIONS a GRAF ORLOCK) a ANCST (hardcore s vlivy blacku a Bremen metalu). V lednu vyšel split 7" CHILDREN OF GOD s BREAG NAOFA, který je možné poslouchat tady. V únoru pak spatřil světlo světa split ANCST s jejich post-black kolegy AST. Ten je k poslechu tu. CHILDREN OF GOD s ANCST odehrají i dva koncerty v ČR (21/3 Praha, 22/3 Olomouc).

V lisovně je aktuálně druhé LP GRAND DÉTOUR, v jejichž sestavě najdete členy provařených francouzských kapel jako BÖKANÖVSKY nebo CHILD MEADOW. To vyjde ve velké kooperaci labelů, jejíž součástí je mimo jiné český MxFxL. Kapela k desce pojede turné a 18. května se zastaví i v Praze.Reakce (0)

02.03.2015 osobic

České miniturné Guantanamo Party Program

Obrázek

Na konci prvního březnového týdne odehrají tři koncerty v Česku polští GUANTANAMO PARTY PROGRAM. Svůj "apocalyptic hardcore" rozbalí 6. 3. v Liberci (Pivní bar Azyl, spolu s 71Tonman, 67 Cabaret a Le Bain de Maid), 7. 3. v Jetřichově u Broumova (KD, spolu s Kiss Me Kojak, Ptakz a dalšíma) a 8. 3. v Hradci Králové (Klub č. p. 4). Při týhle příležitosti s nima vzniknul krátkej rozhovor, kterej si můžete přečíst tady.Reakce (0)

26.02.2015 08:27 Jirzophone

Klipy

Obrázek

Old Man Gloom oklipovali The Lash, zářez z jejich poslední desky The Ape of God.

Harm’s Way vydávají u Deathwish Inc v březnu desku Rust. Skladba “Amongst the Rust” má klip. Naživo se ukází 8.6. v klubu 007.

BODUF SONGS mají již delší dobu video skladby The Rotted Names z alba Stench of Exist.

Milovníci pavouků ocení klip RETOX Without Money, We'd All Be Rich. Naživo 23.3. Bratislava, 22.4. Praha.

Švédská parta CROOKED LETTER hrající 90tkový indie/emo mají video k válu Blueprint. Ten vyjde na letošním EP. Naživo 24.5. klub 007.Reakce (1)

25.02.2015 13:55 Jirzophone

Křivák #2

Obrázek

Druhé číslo Křiváku je on-line. Magazín Crook je nový magazín nejen o skateboardingu a tak vedle něj tady najdeme rozhovor s REMEK, PELETON / OR tour report, články o skejtové grafice, Hüsker Dü, profil Sergeje Vutuce a mnoho dalšího.Reakce (0)

25.02.2015 08:30 Jirzophone

GY!BE

Obrázek

Kanadští Godspeed You! Black Emperor se hlásí se svoji novou desku nazvanou Asunder, Sweet And Other Distress. Datum vydání je stanoven na konec března, samozřejmě u Constellation Records. 8 minut dlouhá skladba Peasantry or 'Light! Inside of Light coby předvoj desky čeká k otestování tadyReakce (0)

25.02.2015 08:16 Jirzophone

Coliseum

Obrázek

V pořadí pátá studiová deska COLISEUM vyjde začátkem května u  Deathwish Inc. Nese název Anxiety's Kiss a 10 skladeb nahrával opět J. Robbins. Jak bude novinka znít hodně prozradí klip ke skladbě "We Are the Water".Reakce (0)

24.02.2015 08:26 Jirzophone

MEAN JEANS

Obrázek

Porlandskému triu MEAN JEANS vychází v březnu u Dirtnap kompilace singlů, coverů (White Wires, Big Eyes, Sparks) a skladeb z kompilaček pod výstižným názvem Singles. Celkem 20 zářezů. Další dobrou zprávou je, že se tihle blázni konečně ukáží také u nás a to 1.4. v brněnském Vegalité, kde vystoupí se žánrově spřízněnou NYC partou NANCY, kterým vyšel právě singl 7" (Get The) REVVUP na německém Erste Theke Tontraeger. Reakce (0)

24.02.2015 08:14 Jirzophone

asschapel

Obrázek

Těžkotonážní/trash hc údérka z Nashvillu - ASSCHAPEL hodila na bc profil k poslechu/stažení své první pětiskladbé demo nahrané v letech 1999 - 2000. Více info pak tadyReakce (7)

23.02.2015 13:27 Jirzophone

Kalle LP

Obrázek

Po letech znovuobživlo vydavatelství DAY AFTER. Impulzem k tomu bylo album 'Live From The Room' od Kalle, které původně vyšlo v režii kapely na kazetě a nyní vychází na LP v obalu se zlatou ražbou.Reakce (0)

22.02.2015 12:30 Bátorek Ján

Novoty z Kysúc

Obrázek

Mravcolev - DEMO - 1 black metal z Kysúc .

https://www.youtube.com/watch?v=YVOnQgTGi3I

 

Leňochod a.k.a. Green Monkey - split 7 s Ničiteľ  neandertálna dvojka z Kysúc

https://www.youtube.com/watch?v=6NQrx-mdaW8

 

Toyen a moč - experimental pop Kysuce

https://www.youtube.com/watch?v=pWIpCuyzJK4

https://www.youtube.com/watch?v=sbPeLhKaoI4

 Reakce (1)

20.02.2015 08:43 Jirzophone

Novinky

Obrázek

Koncem února vychází nová deska bremenské grind brusky Mörser nese název V. Ochutnávka má podobu videa skladby All to suffer.

ADVENTURES je pětičlená parta z Pittsburgu. Najdeme tady hned tři lidi z Code Orange Kids. Na Run For Cover Records vydali novou desku Supersonic Home. Dvě skladby čekají tady.

Kapela UnWed (členové Hot Water Music, Small Brown Bike, Primitive Weapons,..) lákají na své debutové velké album Raise the Kids klipem ke skladbě Weapons. Novinka vyjde v dubnu u 6131 Records.Reakce (0)

20.02.2015 07:11 Samuel

Dáša Fon Fľaša | CZ turné

Obrázek

Akustický punker, tulák po hvězdách, a bavič Dáša Fon Fľaša vyráží příští týden na několik koncertů po ČR. Pokud se Ti líbí uvěřitelný akustický punk, neprošvihni ho! Seznam koncertů najdeš na Dáša Fon Fľaša profilu.Reakce (0)

20.02.2015 06:59 Samuel

WARSAWWASRAW | Sensitizer

Obrázek

Warsaw Was Raw jsou z Francouzie (Paříže) a hrají experimentální hardcore, s prvky grindcore a noise, ve stylu CONVERGE nebo THE LOCUST. Za spolupráce Music Fear Satan / Three One G jim vychází debutní album s názvem "Sensitizer", které je celé k poslechu zde.  Kapela má za sebou dva singly a jejich sestava se oproti začátkům minimalizovala na  duet zpěv + kytara / bicí. Fungují tak od roku 2008 a jak to vypadalo předtím je k vidění například zde. Více na musicfearsatan.com.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 285 (celkem 5698 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 280 .. 285
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
R-DIY booKING & Patrik Tygr & Cesta žije, uvádějí:
Zobrazit akci

06.03.2015 - 06.03.2015 ( 19:00 - 22:00 )
Tábor - klub Cesta (Novákova 387/1) Více informací ...
LA FIESTA DEL RUIDO
Zobrazit akci

06.03.2015 - 06.03.2015 ( 19:00 - 22:00 )
Praha-BARYTON Více informací ...
GUANTANAMO PARTY PROGRAM * LE BAIN DE MAID * 67 CABARET * 71TONMAN
Zobrazit akci

06.03.2015 ( 20:00 )
Liberec Azyl pivní bar Více informací ...
ZEMĚŽLUČ + UCHÁZÍM + KULLERVO
Zobrazit akci

07.03.2015
Brno Vegalite Více informací ...
Šrumec 2015
Zobrazit akci

07.03.2015 ( 19:00 )
Jetřichov u Broumova KD Více informací ...
Punkrock v Bubenči ZWEI
Zobrazit akci

07.03.2015 ( 19:00 - 24:00 )
Praha-Nádražka Bubeneč Více informací ...
Planety + Argonaut + Calvera
Zobrazit akci

07.03.2015 ( 20:00 - 23:59 )
Hradec Králové - Klub č.p. 4 Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
FAMILEA MIRANDA, Praha - 007, 23.6.03
04.03.2015 16:13 Siki

LYSSA, Praha - 007, 23.6.03
04.03.2015 16:12 Siki

BATON ROUGE, Praha - 007, 26.2.15
27.02.2015 17:25 Siki

REMEK, Praha - 007, 26.2.15
27.02.2015 17:23 Siki

IKIRU, Praha - 007, 26.2.15
27.02.2015 17:21 Siki

PHOBIA, Praha - Papírna, 28.5.03
11.02.2015 18:21 Siki

INGROWING, Praha - Papírna, 28.5.03
11.02.2015 18:20 Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Canadian Rifle - Deep Ends (1681)
Rozhovor s Márou (Dialog Crew, SF Miniramp) (1563)
Bolesno Grinje - Chronicles from the tomb (1207)
V/A - Na krev (1170)
Rozhovor s Michalem (Mečem Naplocho) (1118)
LIFE POSSESSION - Miliony let (983)
LANDMINE SPRING - Complete Ride Session (979)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Rozhovor s Michalem (Mečem Naplocho)
LANDMINE SPRING - Complete Ride Session
V/A - Na krev
THE KILL - KILL THEM ALL
LIFE POSSESSION - Miliony let
NATE HALL - Fear Of Falling
BÖRN- s/t
 
POSLEDNÍ REAKCE
super deska
(04.03.2015 14:01:50 bigbee)

dost dobry!

novinky z Kysúc ....
(04.03.2015 11:06:19 s//chomutov)

dá se k těmhle věcem nějak fyzicky dostat? díky za O. 

davovka
(04.03.2015 09:45:04 fanúšik)

rychlé melodie? zajímavej slovní obrat...

retox brno
(02.03.2015 18:22:44 r1)

+ 22.3.2015 Brno Kabinet Muz

Uštni nepřijedou
(28.02.2015 14:53:15 ctib)

Zdar a sílu všem, jsem tu s omluvou, Uštkni dnes do Kladna nedorazí, zpěvák a kytarista onemocněli. Hrozně nás to všechny mrzí, ale fakt se nedá. Přeju, ať se akce vydaří!

ctib

yeah, tohle sem potřeboval
(27.02.2015 23:57:41 julius)
lekce polštiny: Pytania Czemu chodzi Pani na czarno Ja mam żałobę po swoim życiu Ja mam żałobe po normalnym życiu Za smutny jest ten świat Za ciężkie chmury Za dużo zakazów Za, zbyt Mam dość tych samych pytań o moje życie: czemu nie jem mięsa nie wierzę w ksiądza, nie chodzę do kościoła Czemu gram koncerty na skłocie za darmo Moja norma jest inna Za smutny jest.... (text zkrácen)
Re: nééééééé
(27.02.2015 14:07:41 šaman)

o tenhle skvost jsem se nemohl nepodělit

Past
(27.02.2015 13:20:50 Marek)

Já už to slyšel taky min. 20x....paráda

nééééééé
(26.02.2015 09:19:30 Samuel)
pane Šaman, proč to sem dáváš, já to nemohu přestat poslouchat!
Re: Re: 007
(25.02.2015 15:46:35 mx)

podepisuju, jeden z koncertů co si budu pamatovat vždycky. 

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture sxhc


© 2015 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max