Novinky
 
01.04.2016 10:23, Jirzophone

czechcore na facebooku

czechcore na facebooku

Webový portál czechcore.cz funguje od roku 1999. Za ty léta si prožil svoje propady i zlaté časy. S přibývajícím věkem a možná i vyzrálostí však značně prohral na plné čáře boj s technologiemi a "moderním duchem". Po několika letech odpírání, nastává další krok a to zřízení fb profilu. Ten ovšem vůbec nenahrazuje osvědčenou zaklínací web adresu, ale stává se dalším jeho orgánem. Smyslem stránek bylo vždy být uzlem, rozcestníkem či shromaždištěm napříč hc/punk styly a podstyly. Mistem diskuze (ne bitevnim polem). Dávající tak prostor pro všechny přispěvovatele/-ky, kteří po zřízení svého účtu, mohou na web přispívat třeba recenzemi desek / knížek / fanzinu / koncertů, fotkami či přidáváním novinek z jejich vlastní tvorby. Plánů jak vdechnout nový život do tohoto weboveho monstra slavícího 17.let existence je nespočet. Bez tvé aktivity to však nepůjde, proto zapoj se i TY! 
Reakce (1)

30.04.2016 19:56, Vasa

Novinky na Constellation

Novinky na Constellation

Kanadský label CONSTELLATION records představuje plánované novinky na druhou polovinu roku 2016. Novou porci experimentů můžeme čekat od OFF WORLD, AUTOMATISME a JASONA SHARPA. Třískladbový mixtape poslouchejte tady. 
Reakce (0)

30.04.2016 08:11, Jirzophone

Lutra EP

Lutra EP

Bratislavská crustová LUTRA dnes vydává šestiskladbé EP. K poselchu tady. Novinka je doprovázená klipem ke skladbě Poslovia z temnoty 
Reakce (0)

29.04.2016 11:15, Jirzophone

ASSCHAPEL

ASSCHAPEL

Southern Lord oprašují historii a na červenec vydají kompletní discografii amerických ASSCHAPEL. Roky 1999-2006, kdy kapela nahrála 31 skladeb se tak otisknou do 2LP gatefold provedení. Nechybět bude i DVD na které zve tohle video. Členové Asschapel se později objevili v kapelách Pelican, The Swan King, Tijuana Goat Ride, Hans Condor,... 
Reakce (0)

29.04.2016 10:40, Jirzophone

Demo demo

Demo demo

Dva žhavé tipy na nové kapely:

První demo vydala nová mladá krev z Kodaňe - PLANEY Y. Své chytlavé demo v duchu kapely GORILLA ANGREB je ke stažení/poslechu tady.

Kytarista londýnských DiE hraje v kapele nové, stylově pojmenované MURDER. 6 krátkých špinavých a hlučných zářezů je k poslechu tady. 
Reakce (0)

28.04.2016 11:30, Jirzophone

Novinky

Novinky

ESAZLESA ve studiu pracuje na nové nahrávce.

Švédská parta ANCHOR po 9ti letech oznámila konec.

BOYSETSFIRE jsou známí svými rodinými kapelami. Supreme Ritual navazují na tuto tradici a tak vedle kytaristy BSF Joshe Latshawa v sestavě najdeme jeho syna Jonaha a také syna zpěváka Nathana Grayse - Simona. Debutové demo je k poslechu/free stažení tady. Velká deska by měla vyjít v létě na End Hits records. 
Reakce (0)

28.04.2016 10:27, Jirzophone

I AM PENTAGON

I AM PENTAGON

I AM PENTAGON (dříve např Balaclava, Eastern Star nebo Kevorkian) nahráli v Hellsoundu šest nových skladeb, pro plánované 12"ep, které by mělo vyjít do konce roku. Tady si můžete poslechnout skladbu "Nadechni se Strachu". 
Reakce (0)

27.04.2016 23:38, Samuel

Serpent Eyes (Umeå/Švédsko)

Serpent Eyes (Umeå/Švédsko)

Umeå punx Epidemics před nějakým časem skončili a část kapely založila postpunkovou kapelu Serpent Eyes (Umeå/Švédsko). První zkušebnové DIY "demo 2016" si můžeš poslechnout zde, koncertní živák zde, a něco o nich najdeš i na jejich FB. 
Reakce (0)

26.04.2016 08:39, Samuel

Deep Six | novinka

Deep Six | novinka

Pokud chcete slyšel kvalitní dávku fastcore/grindcore/power violence, mrkněte po splitu Sick/Tired vs Sea of Shit, který vychází jako 12"LP na Deep Six Records. Obě kapely jsou z Chicaga a nahrávka je k poslechu třeba ZDE . 
Reakce (0)

26.04.2016 07:21, Samuel

DEAD HEROES | novinky

DEAD HEROES | novinky

V sobotu odehráli angličtí grindeři FAMINE v Leedsu svůj první koncert po návratu jejich bubeníka Rice z půl ročního pracovně-poznávacího výletu po Thajsku. Tento gig byl rovněž „release party“ jejich debutního jednostranného 12"LP - Razzin´, který právě vyšel (mimo jiné za pomoci i Dead Heroes labelu). Materiál na tomto LP je úplně první nahrávka s nezničitelným Warrenem (jinak bubenikem Shoot the Bastard) na vokálu. Nahrávku si lze poslechnout na deadheroeslabel.bandcamp.com a objednat zde deadheroes.czFAMINE před sebou mají společné letní turné s australskými Shackles, s česko-slovenskými zastávkami, kde mimo Obscene Extreme a Fluff fest budou hrát na těchto zastávkách:

13.7. (Praha) CZ - Thirst for Grind vol.9

20.7. (Zilina) SK

21.7. (Lovcica - Trubin // Ziar nad Hronom) SK

 Vice informaci na Dead Heroes.

  
Reakce (0)

25.04.2016 09:30, Samuel

CONTRASZT! RECORDS | novinky

CONTRASZT! RECORDS | novinky

Německý label CONTRASZT! RECORDS vypustil trojlístek jarních novinek! Venku jsou avízované desky CREVASSE 's/t' LP & GLOOM SLEEPER 'A Void' LP a navíc vyšla debutní deska LITOVSK 's/t' LP. Kapela CREVASSE je složená ze členů Finisterre, Landverraad, Leechfeast a Lawine - k poslechu na diyordie.bandcamp.com. GLOOM SLEEPER jsou další aktuální dark post punkovou kapelou, lokalizace Bielefeld (Německo). Pokud máš rád THE SOUND, THE WIPERS, THE ESTRANGED nebo TERRIBLE FEELINGS, určitě je neponechej bez prověření - k poslechu na diyordie.bandcamp.com. Poslední novinkou je kapela lokalizovaná ve francouzském městě Brest a CONTRASZT! RECORDS o nich píše, jako o jedné z nejlepších aktuálních postpunkových/wave kapel - LITOVSK. Pokud se Ti líbí kapely jako THE ESTRANGED, NEW FLESH nebo RED DONGS, opět neotálej s prověřením - k poslechu na diyordie.bandcamp.com. Kapelu může trochu přiblížit i následující video. V květnu by na CONTRASZT! RECORDS měly vyjít desky SLOW WORRIES 's/t' LP, ARCTIC FLOWERS / INFINITE VOID split EP a ACCIDENTE 'Pulso' LP. Pre-order je myslím již spuštěný. Více o CONTRASZT! RECORDS najdeš na diyordie.net. 
Reakce (0)

25.04.2016 09:13, Jirzophone

Novinky

Novinky

Kalifornská punková legenda DESCENDENTS vydá svoje nové album Hypercaffium Spazzinate v červnu u Epitaph records. Poslední řadovka Cool to Be You vyšla naposledy před 12ti lety.

MORROW je další z emocrust projektů Alexe CF (Fall of Efrafa, Light Bearer, Anopheli) zakotvený v Londýně. Gatefold debutová deska, která je k poslechu zde vyjde za spolupráce Halo of flies/Chaos Rural/ Alerta Antifascista. Na nahrávce se podílela spousta hostů z kapel např. Anopheli, Wildspeaker, Monachus, The Nepalese Temple Ball, Masakari, Archivist, ... 
Reakce (0)

24.04.2016 23:00, Samuel

NOISE MASTER č.30

NOISE MASTER č.30

Rychlostí blesku spadlo mezi příznivce tvrdé hudby, kulaté třicáté číslo fanzinu, NOISE MASTER. V typickém PC stylu s nůžkami a lepidlem, na věrném xeroxu v černobílém provedení, najdeme obsáhlý rozhovor kolem Johana a Fobiazine. Neméně výživný rozhovor s kapelou URBURA a masakrem TERRORLHÁRÍTÁS (kteří jsou pár dní už R.I.P.), uzavírají trio rozhovorů. Do světa se podíváme z pohledu Trojky, který navštívil v roce 2013 Londýn. Krátký postřeh z cyklovýletu Mr. Zbyni, po Africe, bude dozajista zajímavým zpestřením. Fanzin je prošpikován biografiemi kapel BEATRIZ CARNICERO, PEOPLE PROBLEM, EPIDEMIC ZONE, RAPE REVENGE, INHALATOR, VENGEANCE, EXHAAUST a BASTION. Nechybí zažité recenze. Vše na přijatelných 68 stranách. Bombarduj PHR a Adrika na Slovensku. Případně další distributory či piš na rabies-noise@volny.cz. Nečekej, neváhej, jednej… 
Reakce (0)

22.04.2016 10:43, Samuel

PHR Records | novinky

PHR Records | novinky

V kooperaci PHR Records a francouzských Mass Prod. vychází reedice zatím posledního alba We did, we do, we always fucking will! od punkových English Dogs. Deska vyšla na stejných labelech poprvé v roce 2014. Nová verze vychází v barevně pozměněném obalu, jinak si zachovává stejný nadupaně punkový obsah jako před dvěma roky. Více na phr.cz |
papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com. 
Reakce (0)

22.04.2016 10:41, Jirzophone

HURULA

HURULA

HURULA je sólový projekt Reberta Petterssona (ex- Masshysteri, Regulations, The Dead Ones, The Lost Patrol, The Vicious,...). Koncertní podobu tvoří členové Terrible Feelings, The Hives, apod. Dnes vyšel nový jednostranný singl nazvaný "Zlo jako já" podpořený tímto videem. 
Reakce (2)

22.04.2016 10:28, Samuel

Broken Books | novinky

Broken Books | novinky

Další chystanou knihou na Broken Books je Impérium lže od Andreho Vltcheka. Venku již za pár týdnů - twitter.com/andrevltchek. Více na brokenbooks.cz 
Reakce (0)

22.04.2016 10:00, Samuel

W.I.F.A.G.E.N.A. RECORDS | novinky

W.I.F.A.G.E.N.A. RECORDS | novinky

W.I.F.A.G.E.N.A. Records hlásí novinku ve své diskografii a jedná se o mistrovské dílo! Dvě japonské kapely na jednom singlu, GUEVNNA vs. SELF DECONSTRUCTION na společném EP. Popiska labelu zní "SLUDGE DANCE DOOM BOA`S vs. FREE STYLE GRINDCORE COBRA`S" GUEVNNA přináší jeden "disco sludge doom" opus a SELF DECONSTRUCTION útočí sedmi skladbami, bez pauz, které jsou spojené do jednoho tracku. Brutální fastcore / powerviolence / grind výplach. Kapela o sobě píše "Our job is FREE STYLE GRINDCORE TO DESTROY EVERYTHING". V sestavě jsou dva kluci a dvě holky, a zamilovat si je musí každý fanouš rychlého hardcore a snad i Broňa Fastcorista! V balíčku sedmi pecek uslyšíš předělávky INFEST a BRUTAL TRUTH. O téhle partě zcela určitě ještě uslyšíme! K poslechu na wifagenarecords.bandcamp.com. Vychází v nákladu 300 ks, jako split release s Kakusan Records z Norska. Kapely částečně přiblíží i následující videa - SELF DECONSTRUCTION | GUEVNNA.


  
Reakce (0)

22.04.2016 09:22, Jirzophone

CALIFORNIA

CALIFORNIA

Kapela CALIFORNIA se stala místem, kde se střetli persóny Adam Pfahler (bubeník Jawbreaker), Jason White (koncertní kytarista Green Day, člen Pinhead Gunpowder ) a Dustin Clark (ex-Soophie Nun Squad). Dnes vydané eponimní album je celé k poslechu tady. 
Reakce (0)

21.04.2016 15:33, Jirzophone

Fluff Fest 16

Fluff Fest 16

Tradiční prázdninový festival FLUFF FEST, který proběhne ve dnech 22. - 24. července v Rokycanech, zveřejňuje na svém profilu prvních 50 vystupujících kapel. Nechybí Earth Crisis, Culture, Oathbreaker, RVIVR, Archivist, Centuries, Rosetta, Totem Skin, Jungbluth, Strength Approach, The Black Heart Rebellion, Government Flu, Anne M. Christiansen,... 
Reakce (0)

21.04.2016 14:29, Samuel

VICIOUS IRENE / VEHEMENCE | split LP

VICIOUS IRENE / VEHEMENCE | split LP

Německý label Ruin Nation Records spouští pre-order pro split LP VICIOUS IRENE / VEHEMENCE, který vychází 15.května 2016 za spolupráce s francouzským labelem BLACK OUT BRIGADE. Na desce se potkávají VICIOUS IRENE ze švédského Göteborgu. Feministický crust punk, které přiblíží následují video . Jejich stranu nahrával a mixoval Pontus Redig (Agrimonia, Martyrdöd, Miasmal) a o master se postaral Göran Finnberg. Druhá strana patří kapele VEHEMENCE (Nancy, Francie). "DIY blackened crust punk & distorted grind-metal-punk", které opět trochu přiblíží následující video Více najdeš na ruinnation.org nebo ruinnationrecords.bandcamp.com. 
Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 313 (celkem 6244 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 280 .. 290 .. 300 .. 310 .. 313
   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
YPRES + DOPEMACHINE + LE BAIN DE MAID
YPRES + DOPEMACHINE + LE BAIN DE MAID 03.05.2016 - 03.05.2016 ( 19:30 - 22:00 )
Praha 6-Potrvá Více informací ...
POTENCE (FR) + LINK (BEL)
POTENCE (FR) + LINK (BEL) 03.05.2016 - 03.05.2016 ( 20:00 - 24:00 )
Olomouc, Galerie u Mloka Více informací ...
Wrekmeister Harmonies, Sweeps04
Wrekmeister Harmonies, Sweeps04 03.05.2016 ( 21:00 )
Praha - Panoptikon barikád / Žižkostel Více informací ...
POTENCE (fr, ex-Daïtro), LINK (bel), GATTACA (cz)
POTENCE (fr, ex-Daïtro), LINK (bel), GATTACA (cz) 04.05.2016 ( 19:00 - 22:00 )
Praha café Na půl cesty Více informací ...
GUM BLEED (Čína)+SEBESTŘET+PLESNIVÝ FAZOLE+MUTTERBEAST
GUM BLEED (Čína)+SEBESTŘET+PLESNIVÝ FAZOLE+MUTTERBEAST 04.05.2016 - 05.05.2016 ( 20:00 )
Praha Modrá Vopice Více informací ...
Fotbal proti rasismu 2016
Fotbal proti rasismu 2016 06.05.2016 - 08.05.2016
Věžnička - Hospoda U Tadeáše Více informací ...
SKIZOPHRENIA (Japan), RUIDOSA INMUNDICIA (Vienna), TRAUMA (Brnö)
SKIZOPHRENIA (Japan), RUIDOSA INMUNDICIA (Vienna), TRAUMA (Brnö)  06.05.2016 ( 20:00 - 22:00 )
Brno - Schrott Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
PETER PAN SPEEDROCK, Praha - 007, 25.1.04
01.05.2016 13:24, Siki

FLAMING COCKS, Praha - 007, 25.11.04
01.05.2016 13:22, Siki

SOON IN HERE, Praha - Modrá Ústřice, 14.10.04
28.04.2016 19:26, Siki

SKARP, Praha - Modrá Ústřice, 14.10.04
28.04.2016 19:24, Siki

NOISE WAVE, Praha - Modrá Ústřice, 4.10.04
28.04.2016 19:21, Siki

SHOW ME A DINOSAUR, Praha - Dejvická Klubovna, 19.4.16
SHOW ME A DINOSAUR, Praha - Dejvická Klubovna, 19.4.16 22.04.2016 21:06, Siki

TRNA, Praha - Dejvická Klubovna, 19.4.16
TRNA, Praha - Dejvická Klubovna, 19.4.16 22.04.2016 21:04, Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
BRÜNNER TODESMARSCH / EVIDENCE SMRTI - split ep (1225)
Stolen Lives – Budoucnost sviní (1142)
Amps For Christ / NBDY / rehgrafsivart ‎– Season Of The Dog (1127)
Archivní rozhovor s Beau / Insect Warfare (z roku 2006) (1073)
Gulag Beach - Favela Blues (1050)
GOVERNMENT FLU - Tension (965)
Rozhovor s Heretix (leden 2016) (945)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Archivní rozhovor s Beau / Insect Warfare (z roku 2006)
Stolen Lives – Budoucnost sviní
Archivní rozhovor s Ondrou (Dead Heroes Records)
Darkbuster – No Revolution
Crippled Fox - The Final Thrash
BERNAYS PROPAGANDA – Politika
DARK MATTER – s/t
 
POSLEDNÍ REAKCE
síla
(22.04.2016 15:57:18 Banan)

Pičo tohle mě slušně odfouklo!

Re: píp
(22.04.2016 10:55:32 Jirzophone )

Hurula je ve Svedsku hodne "velkej". US press vychazi na Deranged records.

píp
(22.04.2016 10:48:14 Samuel )

Zní to super! škoda jen, že vyšel na "major labelu" ...

Re: Clowns spolu s Night Birds
(18.04.2016 21:15:52 Drogy jsou dobré)

To zní jako výborná kombinace!

Clowns spolu s Night Birds
(17.04.2016 23:47:47 Banan)

Na Náplavce s Night Birds a Crossfirefuckinhurricane zahrajou ještě australští výrostci Clowns, kteří to mají po cestě na Groezrock

https://www.youtube.com/watch?v=nlleep2CVws

Re: Distribuce
(14.04.2016 23:42:24 Panda)

sorry, jsem zapomněl připsat kontakt: wga161(a)centrum.cz. jinak už brzo i ve všemožnejch distrech. 

Distribuce
(14.04.2016 21:41:57 Rajtche)

Kde se to dá sehnat? Stačil by mě e-mail, díky.

-
(14.04.2016 12:25:22 Samuel )

skvělý fotky! mohl by se mi p.autor prosím ozvat na samuel.records@seznam.cz ... kuju! peace

-
(14.04.2016 08:06:26 Samuel )

Doporučuji! Obě kapely zněli včera v Olomouci hodně zajímavě! Obzvlášť ANTLERS z Lipska byli fakt jízda ...

volné kusy
(11.04.2016 11:38:43 Marek rybenský)
Ještě jsou volné 4 kopie pro předplatné, pokud máte kdokoliv zájem - jste vřele vítáni. Ostatně květnové číslo (396) mám už doma. Jestliže máte zájem o starší čísla, minimálně ročník 2015 je k dispozici. Stačí vyslovit dotaz. Předplatné je cca 120 kč /.... (text zkrácen)
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2016 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max