aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
24.10.2014 10:37 Jirzophone

Obliterations

Obrázek

Kapela Obliterations, ve které se sešli členové Black Mountain, Saviours/Yaphet Kotto,...  vydala před časem na Southern Lord svoje první velké album "Poison Everything" (k poslechu tady), právě zrušila svoje plánované listopadové evropské turné (tím i zastávku v Praze). Do Evropy zavítá až začátkem příštího roku (turné má být lukrativnější). Do té doby nezbývá než sledovat video ke skladbě "Mind Ain't Right".Reakce (0)

24.10.2014 09:13 Samuel

Novinka na MUSIC FEAR SATAN

Obrázek

Francouzský label MUSIC FEAR SATAN s jistou pravidelností zásobuje novinkami. Aktuálně ve spolupráci s americkým labelem THREE ONE G RECORDS vydává novinku WARSAWWASRAW "sensitizer" CD/LP. Ukázku k poslechu najdeš na musicfearsatan.bandcamp.com . WARSAWWASRAW jsou "noise hardcore punk duo" z Paříže, za sebou mají několik evropských turné (jedno z nich bylo s THE LOCUST) a jsou popisování jako mix CONVERGE, THE LOCUST a FUCKED UP. Více najdeš na musicfearsatan.com nebo musicfearsatan.bandcamp.com.Reakce (0)

23.10.2014 11:05 Banan

NOVINKY V REKOMANDU

Obrázek

Právě dorazily nové desky Baptists, Today is the Day, Nightfell, Särkyneet, Piano Become the Teeth, King Buzzo, cd verze nových Rancid, split singly Dropdead se Systematic Death a Ruidosa Imundicia a spousta dalších super desek.Reakce (2)

23.10.2014 08:46 Jirzophone

Novinky

Obrázek

Švédtší ATLAS LOSING GRIP lákají na nové třetí album s názvem "Currents" videem ke skladbě Nemesis. Novinka vyjde v lednu na Revelation / Cargo records.
Jen pro osvěžení v sestavě najdeme zpěváka Rodriga, kterého můžeme znát z kapel Intensity, Satanic Surfers,...

Po letech obživla riot grrrl kapela Sleater-Kinney, která ohlásila nové album rovněž na leden příštího roku. Ponese název "No Cities to Love" a vyjde na Sub Pop. Ochutnávka:Bury Our Friends.

XERXES razantně provětrali sestavu a taky vydali nové album Collision Blonde na No Sleep Recors. K poslechu celé tady.

Workshed Records vydává na vinylu discografii kapely 411 nazvanou "The Side You Cannot See: Complete Discography 1990-1992". Pro mladší ročníky v tomto all-star teamu sestavu tvoří: Dan O'Mahony (No For An Answer, Carry Nation, Speak 714), Kevin Murphy (Farside, Headfirst), Josh Stanton (Farside) a Mario Rubalcaba (Rocket From The Crypt, OFF!, Earthless, The Black Heart Procession).Reakce (2)

21.10.2014 10:42 Samuel

No Weather Talks

Obrázek

Chcete tip na melodickou hardcore/punkovou kapelu? Vyzkoušejte No Weather Talks (Hamburg, Německo). Více na youtube.com, noweathertalks.blogspot.com nebo noweathertalks.bandcamp.com.Reakce (0)

21.10.2014 08:30 Samuel

Novinky na Rockstar Records

Obrázek

Německý label Rockstar Records hlásí tři novinky! Byl spuštěný preorder pro G.F.P. / Scheisse Minnelli split LP, Scheisse Minnelli můžete omrknout třeba na youtube.com. Tento týden vychází When There Is None - Warpaint LP, popisovaní jsou jako mix Leatherface / Hot Water Music a Hüsker Dü. K poslechu na rockstarrecords.bandcamp.com. Brzo vyjde debutní album No More Art - Sorrows of Youth LP, které přichází po splitu s DoomTown. Potemnělý post punk, mix Masshysteri, The Estranged, Red Dons - k prověření na třeba na youtube.com. Více na rockstarrecords.de.Reakce (0)

21.10.2014 08:09 Samuel

Novinka na Phobia Records

Obrázek

Na Phobia Records právě vyšel nový singl švédských IRRITATION s názvem "Socialrealismen". Čtyři vály hrubého crust coru ve stylu Skitsystem / Wolfbrigade. V sestavě se členy Passiv Dödshjälp, Asylium nebo Kronisk Misantropi. Masteroval Kenko ve Communichaos Studiu (Krigshot, Meanwhile, Dischange ...). V eshopu Phobia Records je k dostání také limitovaná edice se speciálním přebalem a plackou s logem kapely. K poslechu na phobiarecords.bandcamp.com a více na phobiarecords.net.Reakce (0)

20.10.2014 06:45 Samuel

Samuel Records novinky

Obrázek

Do konce roku vyjde na Samuel Records šesté pokračování How Can Limo Kid Kill Your Dreams?, kompletní historická nahrávka Landmine Spring "Ride" jako 12"LP a 10"LP vinyl Sneeze, což je sólový projekt - kluk, kytara, miluje Jawbreaker. Nahrávka je jeho sólový debut, který si sám nahrál, zmasteroval ... Sneeze je ze Strakonic. Poslední věcí je triko Samuel Records, v tuto dobu jsou již hotová, s novým motivem "Jen ptákům zůstávají jejich křídla". Motiv trika namaloval sympaťák Tim Remis. Všechny věci budou vypuštěny najednou a brzo se objeví možnost předprodeje. Více na samuelrecords.net.Reakce (3)

17.10.2014 09:41 Banan

TURNÉ XAXAXA ZRUŠENO

Obrázek

Xaxaxa zrušili z blíže nespecifikovaných důvodů zbytek svého evropského turné. Koncert na Sedmičce 21.10. tím pádem padá. Díky za pochopení.Reakce (1)

17.10.2014 08:49 Samuel

Sick/Tired / Lycanthrophy split EP

Obrázek

V kooperaci Fat Ass Records / Uranium Overdose vyšel split EP Sick/Tired / Lycanthrophy ‎– Deathfest Sessions / The Mind Control 7"EP. Strana Sick/Tired k poslechu na sick-tired.bandcamp.com a brzo snad bude i na Lycantrophy - lycanthrophy.bandcamp.com.Reakce (1)

16.10.2014 18:02 Aran

PONTIAK NA SLOVENSKU

Obrázek

Bratrská trojice PONTIAK (Lain, Van a Jennings Carneyovi) se letos podruhý vrací do Evropy se svým albem "Innocence" (Thrill Jockey). kapelu můžete tentokrát vidět i na čtyřech koncertech na Slovensku, tady jsou termíny:

17. října – Trenčín
18. října - Piešťany
19. října - Žilina
20. října - Nitra

 Reakce (0)

16.10.2014 08:44 Jirzophone

Nová EP od Piss Test a Criminal Code

Obrázek

Portlandští garage punkový PISS TEST vydali nové EP nazvané Second opět u Taken By Surprise records. K poslechu všechny čtyři skladby jsou tady. V sestavě najdeme členy kteří hrali nebo hrají v Red Dons, Neo Boys, Soda Pop Kids, Autistic Youth, Poisen Idea ... Naživo budeme moct vidět kapelu také u nás a to 20.11. v brněnském Vegalité, kde vystoupí po boku CRIMINAL CODE, kteří rovněž jak už bylo zmíněno, vydali nové EP Salvage, které je komplet k poslechu tady.Reakce (1)

15.10.2014 21:00 Samuel

Risposta / Kutya Harap split LP na PHR

Obrázek

U PHR vychází crustový split:

RISPOSTA – parta čtyř jihomoravských špinavců, kteří drtí své nástroje už bezmála deset let. Hromady kostí. Nábojáky. Havrani. Bomby. Lebky. Ostnatý dráty. Výbuchy. Samopaly. Crustpunk a dis-beat. Po hrsti splitů na vinylech všech formátů a pět let po předchozím albu Risposta opět vystrčila růžky. Rychlej hrubozrnej d-beat crustpal si občas dovolí i nějakou frajeřinku nebo sólíčko. Výsledkem je pestrá nahrávka ostrá jak břitva a rychlejší než kalašnikov. Přísnotice a okolí, pyčo!

KUTYA HARAP – horda otrhaných psů z temných a chladných hvozdů východního Valašska skrývající se pod maďarských názvem, který by se dal volně přeložit jako Útočný pes. Do této potulné smečky se seskupili lidi, co se pohybují v punk hard core kolotoči bezmála 20 let a za tu dobu prošli kapelami jako Homo consumens, Zrádce rasy, Afterbirth, Depresy Mouse,…Jako Kutya Harap začali fungoval s příchodem roku 2011 a na tomto split LP je to jejich první nahrávka – devět šlehů ostnatým drátem. Nekompromisní, rychlý crust hard core s vály odeřvanými v češtině a zahalené v punk mlze.Vše se zaznamenalo v UnArt studiu a mastrovalo se v rožnovské Moc plevele domácnosti.

K poslechu: papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com Reakce (0)

13.10.2014 08:56 Jirzophone

Ordinary Lives

Obrázek

Ordinary Lives je kapela ve které se sešli členové Off Minor/Saetia a Bridge and Tunnel. Na svůj bandcamp pověsili své první dvouskladbé demo.

 

 Reakce (0)

12.10.2014 14:16 chyba

Chyba novinky

Obrázek

Ⓐ Před pár dnama vyšla upoutávka na novej singl "Kde domov můj", kde se potkal Havlíčkův Brod, Jihlava a Děčín - tedy DYZE (Memento Mori), KOLONA (Křikzticha) a EIA (Cácory,Tabula Rasa), aby tak v jednom tracku probrali kryptonáckovství v každým z nás (nejenom to s hákáčema). Beat dělal Phoenicz a bude k tomu i videoklip. Sleduj zde: http://youtu.be/e4KsZsOzeVo Ⓐ Stejně tak vyšla ochutnávka z plánovanýho posmrtnýho alba "Uzel" od Křikzticha, kde se pohromadě objeví SMRD (IDKFA,SEKS), KOLONA, EDOSH, TROMBÓZA (EDOSHŮV KURNÍK), NERV, EIA, PHOENICZ, POTMĚ, RYBAVŘESU, PACIENT, KFDH, ... Poslechni hrubej mix songu "Hra", na bandcampu zde: http://krikzticha.bandcamp.com/album/uzel-uk-zka ( o tom, proč KZT už není takovej jako bejval:) ) Ⓐ Blum ve svym kutlochu mixuje nahrávku DISBEATLESS, která by měla vyjít na LP v kooperaci labelů, pokud máš zájem přispět, napiš... Očekávej víc metalu a novýho zpěváka za mikrofonem. http://bandzone.cz/disbeatless Ⓐ AFARASTAFA aka BONGOKAT před nedávnem křtil nový album "Stop the war", který si sám vydal. Čekej vymazlený reggae a hipec z jihlavskýho Infinity studia.. K poslechu zde: https://soundcloud.com/afarastafa-aka-bongokat/sets/afarastafa-cd-stop-the-war Ⓐ BONGOKAT se taky podílí svejma beatama na novým plánovaným albu KOLONA, ochutnat můžete třeba tenhle vál: http://youtu.be/UBG0-b-zQ6o . Nově můžete sosat i na soundcloudu: https://soundcloud.com/kolona5Reakce (0)

09.10.2014 13:50 Jirzophone

Just Wär - Atheist Prayer Videoklip

Obrázek

Žižkovská sebranka Just Wär (najdeš zde lidi z kapel jako Exekuce,Demarche,Climax nebo VT Marvin) vypustila do světa klip ke skladbě Atheist PrayerReakce (0)

09.10.2014 10:39 Samuel

Brzo vyjde na Psychontrol

Obrázek

Psychocontrol Records chystá další lahůdku pro fanoušky rychlého hardcore, brzo půjde do lisovny singl kapely PowerxChuck (Adelaide, Australie). PowerxChuck  = Powerxviolence. Poslechni tady nebo na powerxchuck.bandcamp.com.Reakce (0)

08.10.2014 21:57 Saman

Mushrooms of Yuggoth

Obrázek

Moravské bažiny vyplivly novou nahrávku. Tou je první demo sludge/stoner sebranky MUSHROOMS OF YUGGOTH nesoucí název "Kraken". Na demu najdete dva tracky na ploše 17 minut. O zvuk se postaral Blum. Celé se to dá poslechnout a stáhnout na bandcampu.Reakce (4)

08.10.2014 13:16 Samuel

Trigger = Faster faster faster

Obrázek

Německé aktivní "rychlo-kapele" Trigger vychází první velká deska s názvem "Start Our Revenge". Nese se v duchu hesla "Faster faster faster" a k poslechu dostanete 25 minut nálože noise, grind a powerviolence. Vychází v kooperaci několika labelů:  SM-Musik, Everydayhate Records, Trümmer Pogo, Geilescheißeistdasgeil, Bucho Discos a Togue Sol Distribution. K poslechu na triggergrindcore.bandcamp.com. Aby to nebylo málo, Trigger vychází ještě split 12"LP s Abjured, který je k poslechu na triggergrindcore.bandcamp.com. Vychází opět v kooperaci několika labelů: HallelujaStonerRecords, SM-MUSIK, Basement Records a GEILESCHEISSEISTDASGEILREC. Pokud by jsi měl zájem o obě desky, tak na obou deskách se vydavatelsky podílel SM-Musik z Lipska. Více na sm-musik.de/de/.Reakce (1)

08.10.2014 07:49 Samuel

C.J. Ramone - Understand Me?

Obrázek

Dne 14 října vychází na Fat Wreck Chords nový sedmipalec C.J. Ramone s názvem "Understand Me?". Je předzvěstí nového alba s názvem "Last Chance to Dance", které vychází v listopadu. Jedna pecka z EP je k poslechu na youtube.com.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 277 (celkem 5534 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 277
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
MY DEAD CAT + TOSIRO + CROWS ABOVE
Zobrazit akci

24.10.2014 ( 19:30 - 23:00 )
Tábor Orion Více informací ...
Ojciec dyktator + Human Humus + Hibakusha
24.10.2014 ( 20:00 )
Orlová Futra Více informací ...
Vyrvál, tanečky 9.
Zobrazit akci

25.10.2014 ( 17:00 - 02:00 )
Uničov Na čtyřce Více informací ...
Punk a Poezie 4
Zobrazit akci

25.10.2014 ( 18:00 - 03:00 )
Divadelní klub Polička Více informací ...
2ECOND CLASS CITIZEN [UK] ~ JAMES REINDEER [UK] ~ ASBEST THE MOOR KING [UK]
Zobrazit akci

25.10.2014 - 25.10.2014 ( 18:30 - 23:59 )
Papírna, Plzeň Více informací ...
Pallasit, Hujeroviny 2014
Zobrazit akci

25.10.2014 - 25.10.2014 ( 19:30 - 24:00 )
Pallasit, Zruč nad Sázavou Více informací ...
Koczcore II.
Zobrazit akci

25.10.2014 - 26.10.2014 ( 20:00 - 01:00 )
Plzeň Svornost Plzeň - Pohoda music club Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
INNOXIA CORPORA, MACGYVER, JUGGLING JUGULARS ve Viganticích
16.10.2014 15:14:56 Daniel

HIBAKUSHA, Hořovice - Florida, 21.9.02
15.10.2014 12:08 Siki

STILL STRONG, Hořovice - Florida, 21.9.02
15.10.2014 12:07 Siki

SPACE TO BEING, Hořovice - Florida, 21.9.02
15.10.2014 12:05 Siki

ZAPASKA, Točník - Bárka, 12.10.14
13.10.2014 11:44 Siki

WOJCZECH, Praha - Papírna, 3.9.02
07.10.2014 19:05 Siki

ROT, Praha - Papírna, 3.9.02
07.10.2014 19:04 Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
JDEME Z VRAHA (3279)
Lukáš Vincour vyjádření (2565)
CTIB: NEBO TAKY NE rozhovor (1435)
V RUKOU OSUDU / PRAY FOR DEATH – split (1156)
JAKUBYSKO / PASKUDA - split (1057)
AUXES - Boys In My Head (976)
Cirguz / Kung-Fu Girlz – split (818)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Canadian Rifle - Deep Ends
NOISE MASTER fanzine #27
Choroba Mysli č.6
Cirguz / Kung-Fu Girlz – split
Archivy promlouvají - rozhovor s xSebemx
WITCHES OF MALIBU / Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES) - split
Bolesno Grinje - Chronicles from the tomb
 
POSLEDNÍ REAKCE
Re: ruidosa
(24.10.2014 13:54:11 Bob)

proc neobjednas rovnou od M5/Day After  http://www.dayafter.cz/store/index.php?search_terms=dropdead&search_in=artist&do_search=go%21

myslim, ze se z Rekomanda neodesila, je to kram (tak treba pri ceste do Prahy). mozna se pletu.

ruidosa
(24.10.2014 11:53:36 retsil)

cao, bolo by mozne poslat split dropdead/ruidosa inmundicia do brna? bol by som velmi vdacny, tu je kontakt na mna retsilthebastard@gmail.com

vopred dik!

+ Člověkok
(24.10.2014 09:57:31 Zmrzka)

Ahojte,


Nevím, co tam dělá ta Svornost, ale zavádí to... :D

Akce je tedy v klubu Pohoda a leták se aktualizoval ještě o kapelu Člověkok

http://bandzone.cz/clovekok ^_^

Tak jsme rádi a snad vy také. ;)

Budeme se těšit.

Mňau!

411
(23.10.2014 11:14:10 Samuel)
... vždycky se mi líbilo, jak 411 zněli a i po letech mi občas hlavou probleskne písnička "Destroy The Dream". Fajn zpráva s tou diskografií ...
411
(23.10.2014 11:02:16 Banan)

Skvělá zpráva s těma 411! Mimochodem Kev Murphy žije poslední 2 roky v Praze.

samá chvála
(22.10.2014 12:49:22 Samuel )
PISS TEST jsou prý skvělá kapela ... jejich desky prodávali včera na koncertě i THE CHEMICALS (Portland) - http://www.youtube.com/watch?v=WMFhbVXGt8U ... který byli taky parádní!
SICK/TIRED
(21.10.2014 20:12:59 ONDRA)

SICK/TIRED SICK BAND!

ZABIJARNA NAZIVO! URCITE SI NENECHTE UJIT JEJICH GIG V CR. 

JEJICH NOVY LP JE V E-SHOPU DEAD HEROES.

WWW.DEADHEROES.CZ

.
(21.10.2014 18:57:37 rikArdo)

Hej pane, máš odomňa jeden starší mail:)

Tak zase s rozumem, ne?
(21.10.2014 13:47:13 Dehet)
Jediný, co to opravdu přineslo, je to, co si většina z nás tady uvědomuje - zahrávat si s mainstreamem je prostě o držku. Doslova, člověk může přijít o vlastní tvář. Ale tak šel do toho s určitou pozitivní myšlenkou, s dobrým úmyslem. Nakonec si, svým způsobem, nasral na hlavu. Myslím, .... (text zkrácen)
Re: T-riko
(20.10.2014 22:50:04 Samuel)

dámský jsem nechal udělal M/L bílé tílko ... díky

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture sxhc


© 2014 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max