aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
12.02.2016 17:55, Peťa

Posthuman #8

Obrázek

Minulý měsíc vyšlo u Posthuman Productions osmé číslo Maďarského zinu POSTHUMAN, z obsahu, rozhovory Kyliga Dalen, Six Score, Sriba Boys, Temple of Adoration, Sodomistic Rituals, Devoured Christ, Zudaskrust. Dále články, recenze na grind, crust, hc, metal, punk kapely, ziny a knihy. V tradičním formátu A5, čítajících 64 stran. Vše psáno cizím jazykem - anglicky, v distru k dostání, kus za pade.Reakce (0)

12.02.2016 14:56, Jirzophone

Black Passenger

Obrázek

Black Passenger -  positive hardcore punk z Bratislavy dává k poslechu svoji skladbu
THE SHAME OF BEING AN INTELLECTUAL .Reakce (0)

12.02.2016 12:49, Samuel

Jaywalker | video

Obrázek

Strakoničtí Jaywalker mají venku klip k písničce "Break the Silence". Písnička vyšla i v akustické podobě a to na 10"LP Sneeze"Stars & Strings" (Samuel Records, 2014), což je sólový projekt zpěváka Jaywalker. Rozhovor s Vlastou si můžeš "oprášit" zde a něco k poslechu najdeš na Jaywalker profilu

 

 Reakce (1)

12.02.2016 08:42, Jirzophone

Black & Pure Sin #3

Obrázek

Venku je třetí číslo časáku Black & Pure Sin. Uvnitř najdete rozhovory s Odeur de Violettes, -HT- (Sítě, Tomáš Palucha), Honzinem (Swamper), Robertem (Zann, Adagio 830), Mattym (At The Tree, ex-Albion), Mattem Coplonem (Reversal Of Man), Valentine Falcon (Get Hustle), Nevinem (IFB Records), recenze, články na "zamyšlení", fotky od Smrčáka a veganské recepty. 56 stran formátu A5. Kontakt: pureheart@czechcore.czReakce (0)

11.02.2016 18:07, Petra

Cerelitida #5

Obrázek

Právě vychází nová Cerelitida. Aktuální páté číslo nabízí rozhovory, kde byli vyzpovídáni Lycanthrophy, Marta alias Utte Fitta, alias teta Kulma, Toybox, Prisoner 639 a Ctib. Tourreporty vás provedou Landveraad, Controlled Existence spolu s Trigger a Scalp. Do vážnějších témat vás vtáhnou články o Lidské zoo, Squattingu a masakru na Volyni. O tom jak to funguje jinde, si můžete udělat obrázek na základě scenereportu z Baskicka. K tomu všemu klasické sloupky, reporty z koncertů spáchaných Celerálním Cerelem a recenze na všemožné hlučné spolky a nějaké to čtivo. Podtrženo sečteno 124 stran na formátu A5 s barevnou obálkou. Objednávat můžete na : c_ml.hc@email.czReakce (0)

11.02.2016 10:57, Samuel

Broken Books | novinky

Obrázek

Broken Books hlásí další novinku pro Vaše knihovny, kterou je kniha od Vandana ShivaDemokracie Země. Vandana Shiva je indická ekofeministka, environmentální aktivistka a jeden z nejvýraznějších hlasů za globálním spravedlnost. Zabývá se zejména problematikou biodiversity a ekologického zemědělství. Působí jako ředitelka Nadace pro vědecký výzkum, technologii a přírodní zdroje v Dillí. Je také držitelkou alternativní Nobelovy ceny za mír a mnoha dalších ocenění. Více na brokenbooks.cz.Reakce (0)

11.02.2016 09:31, Samuel

DEAD HEROES | novinky

Obrázek

Novinkou na DEAD HEROES labelu je re-press THE AFTERNOON GENTLEMENs/t 12"LP, tentokrát na bílém 140g vinylu a samozřejmě s gatefold obalem. Gents odehrají pár posledních US koncertů Weekend Nachos, společně s Gets Worse.

Další aktuální tituly na labelu jsou THE AFTERNOON GENTLEMEN // LYCANTHROPHY split 10", v/a tribute to SPAZZ 12"LP, SICKMARK s/t II. 7"EP a v přípravě je FAMINE "Razzin .. " single sided 12"LP.

Více na deadheroeslabel.bandcamp.com a deadheroeslabel.bigcartel.com.Reakce (0)

10.02.2016 20:28, Peťa

DISCORPSE

Obrázek

Další, jednočlenný raw d-beat noise punk projekt Billyho z WARCORPSE / Crust demos z Řecka se nazývá DISCORPSE. Silně nakaženo inspirací Discharge, Disclose včetně provařeného coveru "police bastard" od Doom.Reakce (0)

10.02.2016 11:31, Samuel

Novinka na Rockstar Records | DON'T LP

Obrázek

Německý label Rockstar Records o sobě dává vědět! Vychází nová deska portlandských DON'T s názvem "Fever Dreams", která spatří světlo světa koncem února. Vyjde na na modrém vinylu a za spolupráce Doomtown Sounds / Rockstar Records. Kapelu a její novou desku asi nejlépe přiblíží video k písničce "I Could Never Be The Same", takže pokud se Vám stýská třeba po No More Art, DON'T jsou kapelou, která by pro Vás mohla být adekvátní náhradou. Jo, za bicím sedí Sam Henry z The Wipers. Více najdeš na rockstarrecords.de.

 Reakce (0)

10.02.2016 10:41, Samuel

GARFWEEK #46

Obrázek

Vyšel nový recyklátor GARFWEEK, již 46té pokračování. "V tomto čísle jsme zrecyklovali hned několik starých rozhovů: ze země tisíce jezer nám něco poví Diaspora, zboříme zdi s Walls of Jericho, zatančíme s Veselým tanečníkem, z dolů vyleze 128 Posledních, z orbánistánu vyrukují Human Error, z valašských kopců pak Veto. Též si přečteme nějaký ten článek: o pokusech na zvířatech, zamyslíme se o rovnosti pohlaví, také nad hnutím Occupy, přečteme si nějakou povídku, podíváme se do nabídky z Garfieldova distra a něco zrecenzujeme. A jako vždy zase zadarmo, vychází 10.2." Více na grfrecords.estranky.cz.Reakce (0)

10.02.2016 09:37, Jirzophone

DEN PRO KLINIKU vol. II

Obrázek

Sobota 20.února je, v pořadí již druhým, DNEM PRO KLINIKU. Různá místa, různá města, jeden cíl - podpora autonomních a nezávislých prostorů, ať už těch existujících nebo těch, které zatím žijí jen ve vaší fantazii. Co všechno se chystá tento den najdeme tady. Pražská Klinika toho za svůj rok existence zažila opravdu hodně, jak může připomenout třeba tohle video.  Klinikou by to nemělo končit, ale začínat!

Dobré zprávy přichází i z Brna, kde by mohlo vzniknout autonomní kulturně-sociální centrum v roky nevyužívaných prostorech funkcionalistických lázní. Více aktuálních informací k tomuto projektu je na profilu Kulturou proti chátráníReakce (0)

10.02.2016 09:17, Jirzophone

Nová hudba

Obrázek

SHEER MAG z Filadelfie jsou pověstní svým vintage mixem punku a 70´s rocku. Po dvou singlech dávájí do éteru skladbu novou, nazvanou Can't Stop Fighting. Léto by mělo být ve znamení druhého evropského turné.

Kapela PUFF PIECES je další zástupce tradičního DC recyklátu. Takže tu najdeme lidi z Antelope, El Guapo, Edie Sedwick, Caution Curves, ... Debutová velká deska "Bland in D.C." vyjde koncem února na Lovitt records. Ukázka se jmenuje Women And Men w/ Guns.

Skladbu Don`t Go Out kalifornských SILENT ERA si můžeme poslechnout tady. Vyjde na novém 7" o který se postará Sabotage records.Reakce (0)

09.02.2016 14:28, Banan

VLČÍ SMEČKA

Obrázek

V dubnu vyjdou na Southern Lord znovu všechny tři desky švédských WOLFPACK (A New Dawn Fades, Lycanthro Punk a Allday Hell) a to jak samostatně, tak jako speciální box set, který bude obsahovat i dva raritní singly Bloodstained Dreams a Hellhound Warpig.Reakce (1)

06.02.2016 23:54, Samuel

Právě vyšel zine The Humbling Experience

Obrázek

Právě vyšlo nové číslo, první "profi tištěné", skejtovýho fanzinu The Humbling Experience (dělají ho skejťáci z olomoucké SF CREW). Formát je A4 / 56 stran, tištěné na recyklovaném papíře s tvrdou obálkou - zine o skejtování & muzice & DIY. "Křest" proběhne 26.2.2016 v Olomouci na SF Mini (zahrají  BOILING POINT (SK) + HLEDÁNÍ Plugged&Distorted + TELEFON). Zine si můžeš objednat na Marakroupa@seznam.cz.Reakce (0)

04.02.2016 13:24, Jirzophone

Nové desky

Obrázek

Že to nebude žádná sranda, naznačue skladba The Little Death z alba 'One Day You Will Ache Like I Ache' na kterém se sešly kapely The Body a Full Of Hell. Živé provedení proběhne 18.4. na pražské Sedmičce ve společnsti VONTa.

Stará škola ze staré školy, to je kapela World Be Free složená ze členů TERROR, BURIED ALIVE, GORILA BISCUITS, STRIFE, JUDGE, CIV, RIVAL SCHOOLS. U Revelation records vyjde debutová deska The Anti-circle, která je celá k poslechu tady.  

Na No Sleep records vyšel vinyl nové desky DRUG CHURCH nazvaný Hit Your Head (k poslechu) ve které najdeme zpěváka Patricka Kindlona (End of A Year, Self Defense Family). 

CULT OF LUNA si vedle personální obměny, vytasila i s vábničkou na nové album Mariner, které vyjde 8. dubna a bude ve znamení spolupráce s Julie Christmas (Battle of Mice / Made out of babies).Reakce (0)

04.02.2016 08:35, Jirzophone

Vitriol records

Obrázek

Vitriol records hlasí tři nové počiny:
Po pěti letech je venku velká deska grind-movie brusky GRAF ORLOCK pojmenované Crimetraveler. K poslechu celá tady. Jak je zvykem, všechny desky si potrpěly na nestandartní obal, letošní počin vybaven 12cti stánkovými novinami.

Personálně propojená kapela GHOSTLIMB má venku po čtyřen letech novou velkou desku - Difficult Loves. K poslechu tady.

GRAF ORLOCK a GHOSTLIMB plánují na léto opět navštívit Evropu. U nás se objeví 23.7. na Fluffu.

Poslední novinkou je singl/kazeta kapely BUYER´S REMORSE ve které se to personálně hemží lidmi z Graf Orlock, ghostlimb, Forming, Death Hymn Number 9, the Molochs, Danglerz. K poslechu zde.Reakce (0)

03.02.2016 14:22, Jirzophone

TVIVLER

Obrázek

Relativně nová kapela ostřílených hráčů - tak to jsou kodanští TVIVLER. Parta složená z dánské sekce CHILDREN OF FALL a tedy i OBSTACLES, posílená zpěvákem LACK a basákem TOWN PORTAL. Na svém kontě mají první (z ucelené trojice) singl Negativ psykologi #1, druhý díl vyjde v březnu. Takhle zní ochutnávka - skladba Voldsom. Svoji koncertní premiéru u nás si odehrají v sobotu 26.3.v brněnském Yachtu, v rámci tradičního Killed By Brno festuReakce (2)

03.02.2016 08:25, Jirzophone

Jon Bunch R.I.P.

Obrázek

Další smutná zpráva. Ve věku 45 let včera zemřel Jon Bunch. Zpěvák kapel Sense Field, Reason To Belive, Further Seems Forever, War Generation ... R.I.P.Reakce (1)

02.02.2016 22:34, Samuel

Vychází pokračování knihy Punkový prapor

Obrázek

U PHR Records právě vyšel druhý díl úspěšné knihy Punkový prapor. První kniha o fiktivní punkové kapele je už dlouho u vydavatele vyprodaná a Petr B. Výškovický právě přichází s jejím volným pokračováním. Více na punkrock.cz.Reakce (0)

02.02.2016 11:33, Banan

NOVINKY V REKOMANDU

Obrázek

Do Rekomanda dorazily reedice starých desek NOFX, Bad Religion nebo Rancid a jejich kultovní "...and Out Come the Woves". Dále znovu skladem poslední Deafheaven, nový split Cult of Luna/The Old Wind, debutní lp Black Tower (členové Crusades a Buried Inside) a taky naprosto MASIVNÍ a dokonale provedené 2xlp se záznamem finálního koncertu Botch. Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 305 (celkem 6093 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 280 .. 290 .. 300 .. 305
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
STRAFPLANET (A) + KRÖSUS (A) + DISBEATLESS
Zobrazit akci

14.02.2016 ( 20:00 )
Brno Bajkazyl Více informací ...
KOVADLINA + MEČEM NAPLOCHO + CROSSFIREFUCKINHURRICANE
Zobrazit akci

15.02.2016 ( 20:00 )
Praha 007 Více informací ...
SAVIOURS + MÖRKHIMMEL na 007
Zobrazit akci

16.02.2016
Praha 007 Více informací ...
All Metal Heads Spending Loud Night vol. 9
Zobrazit akci

19.02.2016 ( 20:00 )
Břeclav klub Pixla Více informací ...
Depravation (DE) + Berzerk (DE) + Pray For Death (CZ) + Lichens (CZ)
Zobrazit akci

19.02.2016 - 19.02.2016 ( 20:00 - 24:00 )
Zruč nad Sázavou, Pallasit Více informací ...
Den pro Kliniku II. | OR + VLNĚNA
Zobrazit akci

19.02.2016 - 19.02.2016 ( 20:00 - 22:00 )
Olomouc, SF Miniramp Více informací ...
P.R.O.B.L.E.M.S.+KUTYA HARAP+HOW LONG
Zobrazit akci

20.02.2016 ( 00:00:20 - 00:00:02 )
Vsetín-Vesmír Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
GRIDE, Pardubice - Žlutý Pes, 14.8.04
13.02.2016 16:26, Siki

COCKROACH, Pardubice - Žlutý Pes, 14.8.04
13.02.2016 16:25, Siki

ELYSIUM, Pardubice - Žlutý Pes, 14.8.04
13.02.2016 16:24, Siki

BLOOD I BLEED, Pardubice - Žlutý Pes, 14.8.04
13.02.2016 16:23, Siki

LYCANTHROPHY, Pardubice - Žlutý Pes, 14.8.04
13.02.2016 16:22, Siki

NEEDFUL THINGS, Pardubice - Žlutý Pes, 14.8.04
13.02.2016 16:21, Siki

LED BY FEAR, Praha - Café Na půl cesty, 5.2.16
07.02.2016 13:23, Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
PAST - Demo EP (2336)
ESOASISI - ... to se lehce říká nám (1820)
NO HOPE FOR THE KIDS A SPOL. V KODANI (1757)
SRR 66 (1717)
GOVERNMENT FLU rozhovor (1571)
Rozhovor s Blumem (1378)
Rozhovor s NOLL IQ (Leksand - SWE) (1096)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Archivní rozhovor s Beau / Insect Warfare (z roku 2006)
Stolen Lives – Budoucnost sviní
VINYL RULEZ | 07/2015 - 12/2015
Rozhovor s Heretix (leden 2016)
Rozhovor s „?“
LIVE – 1996 – 2014 (SYKY)
Amps For Christ / NBDY / rehgrafsivart ‎– Season Of The Dog
 
POSLEDNÍ REAKCE
Jay
(13.02.2016 15:54:57 štelca)

Výborná kapela, díky.

kubánec
(10.02.2016 12:55:34 ...)

Tak toto čtu velice rád, protože toto je zákon. Jebat culo crust...häil Wolfpack!!!

jo!!
(05.02.2016 19:51:21 hendrix )

Do Boha,díííííííky!! 

Tvivler v Praze
(04.02.2016 11:08:59 Banan)

Tvivler kdyžtak hledají koncert v Praze na 27.3. Kdyby měl někdo zájem, napište mi prosím na: xmr.bananax@seznam.cz. Díky

Love is a building
(03.02.2016 09:29:18 Banan)

Ty jo.....desky Sensefield a Reason to Belive mě párkrát pomohly odrazit se ode dna a ani za dvacet let se mi neoposlouchaly. Díky a RIP.

final love countdown
(02.02.2016 10:06:25 smrt a spaghetti)
Vydělalo se 4650 korun, které budou použity na nákup léků. Díky všem, kteří jste přišli, pomohli s organizací, kapelám za výborné sety i Vegalité za příznivé podmínky. Oleg taktéž velmi děkuje za podporu, nedávno opustil nemocnici a chystá se podílet na soli.... (text zkrácen)
Koncert 5.března
(30.01.2016 11:53:13 OIOPIRATOI)

Nevím kde se vzal ten pátek, ale koncert bude v sobotu 5. března na 007 s Ctibem a Cácorama :)

Koncert 5.března
(30.01.2016 11:53:12 OIOPIRATOI)

Nevím kde se vzal ten pátek, ale koncert bude v sobotu 5. března na 007 s Ctibem a Cácorama :)

Re: uprchlíci nadevše!
(29.01.2016 14:47:35 Paayajainen)
Kořeňu ty seš otravné jak vosa... vy dva (nebo jeden?) se tady pokoušíte rozjíždět úplně stejnou debatu, která tu proběhla už před čtvrt rokem a ani jeden z vás dvou zatím nepřinesl nic novýho. Jen to stejný starý kafrání o tom, že hcpunk scéna, která se vymezuje proti souča.... (text zkrácen)
Skvela rozhlasova vzpominka na Filipa Fuchse zaznela na Radiu Wave v aktualnim dile poradu Spina. Se svýma prihodama se ke slovu dostanou: kumpani Jozka/Beno/Tom a taky Ctib, Martin Valasek, Iny, Banan, Barvak, Honza Müller http://www.rozhlas.cz/radiowave/spina/_zprava/spina-hlasita-vzpominka-na-filipa-fuchse--1578757 Dil o Filipovi si pripravil i Matt z The New Flesh na americkem rad.... (text zkrácen)
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc


© 2016 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max