aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
29.06.2015 16:01, Viktor

Kawakamiho rýže II.

Obrázek

Vychází nové číslo plzeňský Kawakamiho rýže. V pořadí druhé číslo diy zinu, kde najdete například rozhovor se Social Crisis, Vévou z Véva records, pamětnicí socialismus a další obvyklé záležitosti jako jsou reporty, recenze, sloupky atd. O svůj zin si napiš na kawaryze@seznam.cz.Reakce (2)

25.06.2015 10:36, Jirzophone

RADIOACTIVITY, BLACKBIRD RAUM

Obrázek

Nové album powerpop kapely RADIOACTIVITY vychází příští útery u Dirtnap records a nese název Silent Kill. Tady je celé k poslechu.

BLACKBIRD RAUM, kteř včera vystoupili na Klinice a předevčirem pro pokaženou dodávku nevystoupili v Brně, vypustili nový klip ke skladbě Cadillac Desert z jejich loňské desky Destroying.Reakce (0)

24.06.2015 23:21, Samuel

Demöralyzér novinky

Obrázek

Plzenští hárkoristi Demöralyzér vypouštění k poslechu 6 nových skladeb, které aktuálně vycházejí jako split s pražsko-plzeňskými oi punx ACULEOS. Více na Demöralyzér profilu.Reakce (0)

24.06.2015 09:59, Jirzophone

Nové desky

Obrázek

Nové desky na Golden Antena records jsou připraveny k poslechu: Debutový 12" belgických Supergenius (členové Rise and Fall a tedy i Wiegedood) je tady. V pořadí 5. deska kapely Rosetta nesoucí název Quintessential Ephemera je pak zde. Co nevidět se vydavatelství postará o v pořadí čtvrté a zároveň poslední album rozpadlých Planks.

Nové album REFUSED Freedom čeká k otestování tu.Reakce (0)

23.06.2015 09:57, Jirzophone

Self Defense Family

Obrázek

Nová deska Self Defense Family vyjde koncem června tradičně u Deathwish Inc. Nese název Heaven Is Earth a už teď je celá k poslechu tady.

Zpěvák Pete Doherty má ještě kapelu DRUG CHURCH se kterou letos vydal pětiskladbé album Swell u No Sleep records.Reakce (0)

19.06.2015 14:27, Jirzophone

Zomes LP

Obrázek

ZOMES, duo z Baltimoru/Stockholmu, kde svoje síly spojili Asa Osborne (Lungfish, The Pupils,..) a Hanna Olivegren vydávají na svém labelu Near Unison records novou desku pojmenovanou rovněž Near Unison. Video titulní skladby Beckoning Breeze je tady.Reakce (0)

19.06.2015 09:31, Mirek

PASSIV DÖDSHJÄLP pětipalec u Phobia Records

Obrázek

A v krátkém odstupu tady máme další nový titul u Phobia Records. Limitovaný press 100 ks pětipalce švédské crust kapely PASSIV DÖDSHJÄLP s názvem "Lögner", kde jsou dva songy / covery od Mob 47 a Skitsystem.

Jde o lathé cut edici na transparetním vinylu, která vyšla ve spolupráci s Halvfabrikat Records. Naleznete v eshopu Phobia Records. Plus hromadu nových desek, mj. evropský press Horrendous, novou desku Ahna či Kakafoni.Reakce (0)

19.06.2015 08:48, Jirzophone

made in finland

Obrázek

Helsinská post punková parta APATHETICS vydala album My Life Is Amazing. Nejdříve na MC a časem i díky Bad Hair Life a Brown Records i na vinylu. K poslechu tady.

Kuudes Silmä rovněž z Helsinek přichystali nové EP. Dva nové postpunk šlágry a cover od Dead Moon ve Finštině. Vychází u Combat Rock. Klipu se dočkala písnička Kuolemaa.

Särkyneet a jejich skladbu Salainen Ihailija z připravovaného EP si můžeme poslechnout tady.

Combat Rock se taky mimo jiné postaral o vydání foto knížky "Reach Out: Photos From the Helsinki Punk/HC Underground 2008-2012" finského fotografa Jussi Jänise.

A jako bonus je zde live video z víkendového tajného MANIFESTO JUKEBOX reunion koncertu.Reakce (1)

18.06.2015 11:11, Samuel

Mečem naplocho chystají EP

Obrázek

Mečem naplocho chystají své debutní EP. Ukázku k poslednu najdeš na youtube.com. Přečíst si k tomu můžeš i rozhovor s Michalem, který najdeš na czechcore.cz.Reakce (6)

18.06.2015 10:57, Samuel

U PHR vyšla deska finských punx Lapinpolthajat

Obrázek

Držme se u téhle desky označení názvu III., přece jen název Jokainen Isä Toivoo Pojastaan Miestä, Ei Hinttiä - Jokainen Poika Toivoo Isästään Miestä, Ei Natria není pro našince úplně uchopitelný. V rodném listě finských Lapinpolthajat najdete města Tampere a Helsinki a v kolonce otec stojí jméno Jukka, mj. v minulosti člen kapel jako Sotatila nebo Riistetyt a provozovatel slavného labelu Kämäset Levyt. Lapinpolthajat tě možná překvapí, ježto to nehrají na severskou temnotu a tvrdost. Naopak jejich muzika je v rámci možností melodická a pohybuje se ve středním tempu. Tím je ovšem vysoce hitová a neuvěřitelně nakažlivá. Zpěv v rodném jazyce je dokonale srozumitelný a donutí tě za chvíli si pobrukovat s kapelou aniž bys potřeboval rozumět jedinému slovu. Lapinpolthajat je v současnosti jednou z nejnakoplejších kapel v zemi tisíců jezer a jejich aktuální deska to naprosto potvrzuje. Třetí řadová deska Lapinpolthajat vychází právě v těchto dnech v kooperaci několika světových labelů včetně PHR Records. K poslechu na youtube.com.Reakce (0)

18.06.2015 10:46, Banan

NOVINKY V REKOMANDU

Obrázek

Dneska přišly nový desky Ceremony, Coliseum, Tallest Man on Earth, Goatsnake, kolaborace Suuns a Jerusalem in My Heart, Doldrums nebo série singlů Self Defense Family. A taky zkompletované všechny ranné nahrávky Agnostic Front pd názvem "No One Rules" s brutálním bookletem, který je slušnou exkurzí do tehdejší NYHC scény. Dále znovu na skladě např. Harms Way, split singly Dropdead nebo první Black Breath.Reakce (1)

16.06.2015 23:49, Samuel

ARAN EPOCHAL & TAHLE HUDBA - Doba bronzová

Obrázek

Na Silver Rocket právě vychází album ARAN EPOCHAL & TAHLE HUDBA s názvem "Doba bronzová". Nový písničky AE obohatili následující hosté: Yoz (OTK, Gurun, Gurun), Pete Simonelli (Enablers), Leto, Gurun Gurun, Jessica Bailiff, Mat Sweet (Boduf Songs), Tim Remis (Sweet Cobra), Dana Schechter (Insect Ark), Orel (Planety) a Vít Holub (Kontroll, OTK). Deska vychází jako LP / CD v obalu od Štěpána Adámka a můžete si jí objednat TADY. Video ke skladbě "Rovina" je TADY. Dvě ukázky z desky (skladby "SOS JTB" a "Ralsko" k poslechu  TADY).Reakce (0)

16.06.2015 14:06, Mirek

FEAR OF EXTINCTION LP je venku

Obrázek

Debutní album tuzemské d-beat / crust kapely FEAR OF EXTINCTION s názvem "... And They Still Suffer" je venku! Oficiálně vychází právě dnes a k dostání je ve třech edicích na eshopu Phobia Records či na koncertech F.O.E.Reakce (0)

16.06.2015 08:55, Samuel

No Weather Talks | UNDOING DEFEAT

Obrázek

Německá kapela No Weather Talks hlásí novinku, kterou je očekávané debutní album s názvem "UNDOING DEFEAT" (Vyjde na Gunner Records). No Weather Talks budou k vidění na letošním FLUFF festivalu a před sebou mají i anglické turné. Ukázku z nové debutního alba hledej na noweathertalks.bandcamp.com.Reakce (0)

16.06.2015 08:35, Samuel

Stolen Lives | novinka

Obrázek

Stolen Lives vypouštějí videoklip k písničce "Ztráta", z očekávané desky "Budoucnost sviní". Vinyl by měl být venku začátkem července. Mrknout se můžete zde: vimeo.com a něco k poslechu na fuckingstolenlives.bandcamp.com.Reakce (2)

15.06.2015 11:22, Jirzophone

Jdi a dívej se

Obrázek

30.6. fyzicky vyjde kompilace JDI A DÍVEJ SE, na které se sešlo sedm black metalových kapel, jejichž kořeny jsou zapuštěné v hard core/punkové scéně. Kompilace vychází jako 2xlp s masivním bookletem, který obsahuje fotky míst spojených s antifašistickým odbojem nebo fašistickou perzekucí, které ve svém okolí vybraly samotné kapely a doplňuje tak hudební a textovou část o další rozměr. Na desce najdete kapely Kruh, Pustina, Marnost, sgra, Lichens, Doppelganger of Death a Smuteční Slavnost a celý je projekt je benefiční pro antirasistickou a antifašistickou kampaň Good Night White Pride. Už teď lze album poslouchat a za dobrovolný příspěvek stáhnout na tomto linku. Objednávky směřuj na:jdiadivejse@gmail.comReakce (1)

11.06.2015 12:43, Aran

ESOASISI 10

Obrázek

Na Silver Rocket právě vychází 10" ESOASISI, což je kapela, kde se sešli Sisi z Esgmeq a Honza z Esazlesa. Deska se jmenuje "...to se lehce říká nám" a dva tracky si můžete poslechnout tady: http://www.silver-rocket.org/kapely/esoasisiReakce (0)

11.06.2015 12:36, Jirzophone

split Mir / SPEED!! NOISE!! HELL!!

Obrázek

Novým titulem na Malarie records je split kazeta MIR (nová kapela Broučka z Wollongong) a japonských  SPEED!! NOISE!! HELL!! (najdeme tady Yoshio, který král v Conga Fury (a ještě dříve v rané sestavě Disclose)). Vzhledem k neskutečně dlouhým termínům na lisování vinylů by deska nevyšla na plánované turné (termíny viz. obr.), takže vychází zatím žlutá profi kazeta v limitované sérii 150 ks a download prostřednictvím bandcampu.Reakce (1)

11.06.2015 11:22, Banan

JERUZALÉM V SRDCI MÉM

Obrázek

Radwan Moumnech chystá se svým projektem JERUSALEM IN MY HEART novou desku na Constellation Records. Ponese název "If He Dies, If If If If If If" a bude se jednat o druhé plnohodnotné album. Radwan dříve působil v kapelách jako Cursed, Ire nebo Black Hand a v současné době je jedním z provozovatelů kultovního studia Hotel2Tango, kde nahrávají své desky např. Godspeed You! Black Emperor.

Malá ochutnávka tady:

https://vimeo.com/130266651

 Reakce (0)

09.06.2015 11:10, Banan

MEMENTO VENKU

Obrázek

Kompilace cz/sk kapel MEMENTO na Damage Done Records je venku! Najdete na ní nevydané skladby od The Citadel, Roxor, Tales of Error, Hanba, Repelent SS, Kung-Fu Girlz, Stolen Lives, This Ruin, Nullus Sum, nic, Got a Wolf, Hlinomaz, Palahniuk a Rats Get Fat a těšit se můžete i na parádní zpracování obalu a bookletu. Podporujte svou lokální scénu!Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 292 (celkem 5829 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 280 .. 290 .. 292
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
DĚTI DEŠTĚ (křest nový desky) + LYSSA na 007
Zobrazit akci

02.07.2015
Praha 007 Více informací ...
LA FIESTA DEL RUIDO XII.
Zobrazit akci

03.07.2015 - 03.07.2015 ( 19:00 - 22:00 )
BARYTON Více informací ...
Hella punx uvádí: Stregesti, Ginnungagap, Kronstadt
Zobrazit akci

03.07.2015 ( 20:00 )
Hella - Újezd u Cerhovic Více informací ...
Modern Pets ( D ) + Boy Wonder & The Teen Sensations + Rutka Laskier + Johnny Násilník
Zobrazit akci

03.07.2015 ( 20:00 )
Brno Eleven Více informací ...
Punkový parník 2015
Zobrazit akci

04.07.2015 ( 20:00 - 23:00 )
Parník Praha Více informací ...
NOISECORE NIGHT!!!
Zobrazit akci

08.07.2015 - 08.07.2015 ( 20:00 - 24:00 )
Trutnov Na bojišti Více informací ...
DARK CIRCLES (CAN), THROWERS (DE), TEMPEST (CAN)
Zobrazit akci

08.07.2015 ( 20:00 - 23:00 )
Ostrava - Plan B Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
GLORY DE WINE, Stašov - St. Festival, 27.6.15
01.07.2015 22:57, Siki

BRONCO LIBRE, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 13.6.15
15.06.2015 19:30, Siki

NASTY PACK, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 13.6.15
15.06.2015 19:28, Siki

FLUMMOX, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 13.6.15
15.06.2015 19:27, Siki

GROWLS, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 13.6.15
15.06.2015 19:26, Siki

SICK, GORE, SUFFER - Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 13.6.15
15.06.2015 19:25, Siki

CAUSE OF DIVORCE, Zruč nad Sázavou - Pallasit Fest, 13.6.15
15.06.2015 19:23, Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Rozhovor s Michalem (Mečem Naplocho) (2700)
V/A - Na krev (2570)
THE KILL - KILL THEM ALL (1739)
JUST FOR BEING - There is a Lie that Never Goes Out (1594)
VINYL RULEZ | 07/2014 - 12/2014 (1178)
SVINĚ! / PIVNICA – split (1099)
MORKHIMMEL - Ostří černé kosy zní - LP (1051)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Modern Pets - .Sorry.Thanks
Nbdy/Cry of Human/Oppenheimer 7"
Commodore 64 / Restricition
MYCOP - Self-titled EP
Průmyslová smrt - Invaze změn
Davová psychóza - Antropofóbia
FM359 - Truth, Love & Liberty
 
POSLEDNÍ REAKCE
Reko
(01.07.2015 15:10:05 Banan)

Čau, dneska dorazila nová deska Refused nebo třeba poslední Horror Vacui.

Re: Véva
(30.06.2015 15:46:26 Asta)

Ahoj, takový informace tam nejsem, není prblém na to reagovat, pokud by ti tam něco chybělo... Měj se! V.

pánví na holou
(30.06.2015 11:41:19 vin)
.
(30.06.2015 10:37:14 cmlk)

a nebo tohle...

https://soundcloud.com/sinshuffle

 

 

Véva
(30.06.2015 10:19:01 tom.ajara@email.cz)

...a mluví se v tom rozhovoru s Vévou o tom, jak kopíroval desky P.S., Svině! a Dezinfekce a pak je prodával za skoro dvě kila na koncertech?

MJ
(23.06.2015 22:07:05 suomi)

... jen to bonusove video neni reunionem MJ, ale special setem pro Pekku,casteho to ridice Finskych kapel a pro Lökä (Sharpeville/Dead in the Water) na jejich narozeninove party :-)

Jdi a Dívej Se
(23.06.2015 16:55:31 Banan)

Deska už je v Rekomandu. Stojí 400.

Re: Mrda!
(20.06.2015 21:52:12 Stolen Lives)

Dík!

supr
(20.06.2015 11:53:27 Váša)

Skvělý. Supr kapela, minule např. na Věžničce totální výplach

oi
(19.06.2015 12:19:55 dav)

velmi kvalitní výklep. 

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture sxhc


© 2015 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max