aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
04.09.2015 08:27, Jirzophone

SAVIOURS

Obrázek

Kalifornští SAVIOURS se po čtyřech letech vrací s novou v pořadí pátou deskou nazvanou Palace Of Vision. Vyjde koncem října na francouzském Listenable Records. Nová skladba Burning Shrine čeká na ochutnání tady.Reakce (0)

02.09.2015 23:26, Samuel

Novinky na Phobia Records

Obrázek

Na Phobia Records vychází dva nové tituly, první z nich je debutní album švédského temného crustu alá Tragedy / His Hero Is Gone - MYTERI - s/t LP. le zákulisních informací jedna z nejlepších kapel současnosti v d-beat / crust stylu ve Švédsku. Naléhavé rify a luxusní hrubý zvuk v podání členů ex-Eskatologia z Göteborgu. Vyšlo v nákladu 500 kusů, 400 na černém vinylu a limitovaná edice 100 ks na bílém vinylu. Druhou novinkou je album all-star d-takt smečky - DISSEKERAD - Mörkret Tilltar LP. Co asi tak může hrát sestava složená ze starejch psů, kteří si prošli či stále procházejí kapelama jako Avskum, Totalitär, Makabert Fynd, Krigshot, Napalm AD, Kakafoni, Institution a Krig I Hudik? Surový d-takt / punk alá Totalitär / Discharge! Vyšlo v nákladu 500 kusů, 400 na černém vinylu a 100 ks limitovaná edice na aqua blue vinylu. Více informací najde zcela určitě na phobiarecords.net.Reakce (0)

01.09.2015 19:43, Saman

Nová nahrávka Ikiru

Obrázek

IKIRU právě zveřejnili svou první studiovou nahrávku. Jde o 5 skladeb, které hrají už od prvního koncertu. Ikiru jsou z Krupky, hrajou emo hardcore bez post-přívlastku a najdeš v nich členy a členku kapel jako Bob, Still Strong, Finis Afemie nebo X-Wing. Poslouchej a stahuj tady.Reakce (2)

01.09.2015 12:51, Jirzophone

Novinky

Obrázek

Screamo kapela THE SADDEST LANDSCAPE vydává po delší době novou desku nazvanou "Darkness Forgives". Vyjde v říjnu u Topshelf records. Ochutnat můžeme skladbu Souls Worth Saving. Tato skladba se objeví také na stejnojmeném 7".

Dvě nové skladby od ultrarychlých ACxDC můžeme nechat prohnat tady.

Členové a členka kapely FUCKED UP si dávají odmlku a přepínají do módu "hiatus".

11.9. vyjde třetí a zároveň finální album německé temnoty - PLNAKS. Deska nese název ‘PERISHED BODIES’, vychází u Golden Antenna records a celá je k poslechu tady. Dalším počinem tohoto vydavatelství bude deska kapely RADARE. Seznámit s nimi můžeme díky této skladbě.Reakce (0)

01.09.2015 11:36, Samuel

RABIES / KLUTZ | split EP

Obrázek

Právě tento týden vychází společné 7“EP RABIES z vltavotýnského trojúhelníku a pardubických KLUTZ. RABIES svých sedm skladeb hlučného hardcore nahráli v Hellsound studiu, KLUTZ vlastními silami nahráli devět hardcore/power violence songů. Obě kapely hudebně zůstali v devadesátých letech, a vůbec jim to nevadí. Vinyl vychází v nákladu 300ks na černé klasice, v sítotiskovém kartonovém obalu s vlepenými textovými přílohami. Na kooperaci se podíleli: Obsedante!, Swamper records, Exit production, Kamčův D.I.Y. Svět, Ultima Ratio, Mur Mur Meteroid, Hluboká Orba records, Raw Zine, Véva records, Úchylný Koš, Pure Heart records, Puzzle records, Vegan Food. Hlukové ukázky na klutzviolence.bandcamp.com nebo rabiesviolence.bandcamp.com.Reakce (0)

31.08.2015 15:38, Saman

Revenge of the Nerds #4

Obrázek

Po dvou letech vychází nové (čtvrté) číslo zinu REVENGE OF THE NERDS. Na 104 stránkách najdete články o psychologických experimentech, francouzské emo hardcore scéně 90. let nebo o defenzivní architektuře, report z loňského turné Remek/Gattaca do Francie, knižní tipy, recepty a hromadu rozhovorů. Slovo dostali Ikiru, Or, Banán (Hanba, Hlinomaz, Balaclava...), Miruus (Brünner Todesmarsch, Festa Desperato...), David (Smuteční Slavnost), Mára s Peťou (SF crew Olomouc), Jirza (czechcore.cz, The Shullins) a Drom. Zin je k sehnání za 70kč na mailu lakme.is.dead@seznam.cz nebo na koncertech Remek a Gattaca.Reakce (0)

29.08.2015 23:05, Samuel

Novinky u DEAD HEROES

Obrázek

Na právě aktualizovaném DEAD HEROES bandcampu si můžete poslechnout tři nové tituly, které se během nejbližší doby objeví ve fyzické podobě. Jedná se o v/a Tribute SPAZZ 12"LP (právě venku!) se spoustou výborných kapel, FAMINE single-sided 12"LP (jedna z nejzajímavějších kapel právě proběhlého Chimpy festu v Londýně), a domácí akvizice MEČEM NAPLOCHO debut 7"EP. Více najdeš na deadheroeslabel.bandcamp.com nebo na deadheroes.cz, kde budou desky snad brzo k dostání.Reakce (0)

29.08.2015 22:51, Samuel

Letem vinylovým světem

Obrázek

Po dlouhých a strastiplných překážkách je konečně venku split 7"EP RABIES / KLUTZ, který vychází s D.I.Y. dělaným obalem a nákladu 300ks. Dalším split singlem, který voní novotou je split 7"EP ANGRY BRIGADE / WOUNDEAD KNEE.Reakce (0)

28.08.2015 11:03, Jirzophone

Horror Vacui

Obrázek

Rozhovor s italskými goth/postpunkovými Horror Vacui si můžete přečíst tady. Pro připomenutí, naživo se kapela objeví o víkendu také u nás: 29.8. Brno - Vegalité, 30.8. Praha - 007.Reakce (0)

27.08.2015 09:12, Jirzophone

SS WARHEAD 7"

Obrázek

Do konce roku vyjde u Damage Done 7" SS WARHEAD. Čtyři songy hrubýho hard core punku se členama Narrows, Unbroken, Sparkmarker, FFW a Repelent SS. "Představte si první díl Die Hard, kdy John McClane sundal boty a ponožky a třel chodidlama o koberec, aby vzápětí běhal pár hodin po mrakodrapu ve střepech", popisuje frontman debutový počin.Reakce (0)

27.08.2015 09:09, Jirzophone

K poslechu

Obrázek

Brooklynské new wave partě FUTURE PUNX zítra vychází deska This is Post Wave u Adagio830. K poslechu je celá tady.

Včera pokřtili v Berlíně postpunkový DIÄT svoji debutovou desku "Positive Energy" (vyšla u Adagio830/Iron Lung). Pochlubit se můžou klipem ke skladbě Hurricane.

NIGHT BIRDS nechávají ochutnat z nové desky Mutiny at Muscle Beach (vyjde 2.10. u Fat Wreck) skladbou Blank Eyes.

LOMA PRIETA svoje nové album Self Portrait vyvrhne rovněž 2.10. u Deathwish Inc. Tady je prozatím skladba Never Remember z této nahrávky.Reakce (0)

26.08.2015 13:01, Jirzophone

VOLTAGE RECORDS

Obrázek

Brněnské vydavatelství VOLTAGE RECORDS se vrací zpátky do hry. Začíná reedicí 11 let vyprodanou deskou amerických MONSTER SQUAD - Strenght thru pain, která původně vyšla na  Charged records. Album vychází ve dvou barevných variantách. 250ks na červeném vinylu s černými cákanci a 250ks na žlutém vinylu s červenými cákanci a s lehce upravenou grafikou. Kontakt: voltagerecords.europe@gmail.com

 Reakce (0)

25.08.2015 13:20, Jirzophone

Crook #3

Obrázek

Kdo nemá ještě fyzicky třetí číslo KŘIVÁKU, má možnost se jím pročíst díky on-line verzi. Uvnitř třeba rozhovor s Uštkni, tour report TIM REMIS / TOMÁŠ PALUCHA a tuna dalšího zajímavého čtení.
Ke četbě doporučeno poslouchat kompilaci  CROOKED TO DEATH vol I.Reakce (0)

25.08.2015 09:14, Jirzophone

Red Dons

Obrázek

Nové album portlandských postpunkových RED DONS nese název THE DEAD HAND OF TRADITION a vychází právě teď u Taken By Surprise / Deranged. Natočeno bylo v lehce pozměněné sestavě a obsahuje 10 skladeb. K poslechu pak směřuje své cesty sem. Naživo stačí dodat: 11.9. Brno-Bajkazyl, 13.9. Bratislava - Fuga.Reakce (0)

24.08.2015 08:24, Jirzophone

Positive No

Obrázek

V polovině 90tých let v sekci emo/indie rock značně vyčnívala kapela DAHLIA SEED. Zpěvačka Tracy Wilson nezáhálí i v letech současných. Její nová kapela se jmenuje Positive No a v půlce září vyjde debutová deska nazvaná Glossa u Negative Fun / Little Black Clouds records. Produkce se ujal J Robbins. Venku je vtipné video ke skladbě Pedal Through a poslechout si lze i skladbu Weird HugsReakce (0)

21.08.2015 09:02, Jirzophone

Novinky

Obrázek

WHITE JAZZ, belgická kapela složená ze tří ex-členů RISE AND Fall (a tedy i Wiegedood, Supergenius, ...) vydali nedávno své debutové EP Modern Living (k poslechu tady) u Atomic Action. Dalším plánem je split nahrávka se San Franciskými LIES, kde pro změnu najdeme členy THE HOPE CONSPIRACY, SKIN LIKE IRON.

Třetí velká deska italských šílenců ZEUS! vyjde v půlce září u 31G records.

Už příští týden vyjde u Adadgio830 nová deska booklynských post-new wave-punkerů FUTURE PUNX. Tady  je druhá skladba z této novinky k poslechu.

DEAFHEAVEN nechávají ochutnat z chystané desky New Bermuda (vychází 2.10. u Anti). Skladba k poslechu se jmenuje Brought to the Water

25.září vychází u Southern lord nová deska BLACK BREATH. K poslechu je skladba Slaves Beyond DeathReakce (0)

20.08.2015 07:57, Jirzophone

bob senclark

Obrázek

Kapela Bob Senclark vydává v kooperaci Elens records / punkstore.cz první album na CD i MC s názvem "Zkrat". 9 záseků melodického punkrocku kříženého s Oi! Texty ze života s jasným poselstvím, vlivy deutche punku, british Oi! a rock'n'rollu. To vše s barevným bookletem (ilustrace Monty), nahráváno ve studiu Ziki records . Seženeš na koncertech kapely, na webu punkstore.cz a disterech nebo si piš na komiksmichael@seznam.cz

 Reakce (0)

20.08.2015 00:22, Peťa

FUKUSHIMA MERGUEZ - demo

Obrázek

FUKUSHIMA MERGUEZ - D-beat punk z Francie se inspirují, lehce odkazují na staré Brazilsko, Japonské hardcorepunk spolky z 80. Let. FUKUSHIMA MERGUEZ je jen další nový pojekt členů BAKOUNINE. Nahrávka vyšla vlastníma silama na kazetě v omezeném 15 kusovém nákladu a celá tahle krása je k poslechu na jejich Bandcampu.Reakce (0)

18.08.2015 23:33, Ondřej

Moral Hangover

Obrázek

Jedna z nových Brněnských squader MORAL HANGOVER, právě nahodila na bandcamp svoje první demo. Vše nahráno pod taktovkou ZIKIHO ze ZIKI RECORDS ve Zdětíně u Prostějova. Na podzim by měla být venku CDrková verze + split kazeta. Víc info o kapele na http://bandzone.cz/moralhangoverReakce (1)

18.08.2015 08:30, Jirzophone

Nové desky

Obrázek

Již párkrát zmíněná velká deska Woods of Heaven postpunkových PLEASURE LEFTIST je konečně celá k poslechu tady. Vychází u Deranged records.

Black metalem nasáklá kapela členů Ekkaia/Sangre de Muerdago nazvaná Antlers a sídlící v Lipsku vydala před časem album nazvané A Gaze Into The Abyss. K poslechu tady

Nová deska MASERATI nazvaná Rehumanizer vyjde na konci října u Temporary residence. Prozatím si Poslechnout si můžeme poslechnout skladbu Rehumanizer II.  Naživo se u nás opět ukáží a to 17.11. v pražské Dobešce.

Ochutnat další kousek z desky Portal/Well od dua INSECT ARK máme možnost v tomto videu.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 295 (celkem 5898 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 280 .. 290 .. 295
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
Šumava Against
Zobrazit akci

05.09.2015 - 06.09.2015 ( 18:00 - 04:00 )
Sušice, Chatová osada LUH Více informací ...
Šumava Against festival
Zobrazit akci

05.09.2015 - 05.09.2015 ( 18:00 - 24:00 )
Sušice, Chatová osada Luh Více informací ...
Festival V lese VI.
Zobrazit akci

05.09.2015 ( 19:00 )
Batňovice Více informací ...
ZINE FEST + Ctib, Daša fon Flaša, Ikiru, Rosa Parks a PAST (Varšava, Polsko)
Zobrazit akci

05.09.2015 - 05.09.2015 ( 20:00 - 22:00 )
OLOMOUC, SF MINI Více informací ...
FREDDY FUDD PUCKER (NZ) + SAMMY BATTLE (UK) + SMELLY BEARS (CZ)
Zobrazit akci

06.09.2015 ( 00:00:19 )
Saloon Bar Brandýs nad Labem Více informací ...
BETTER WAY + AD BESTIAS + SCALP
Zobrazit akci

06.09.2015 ( 00:00:20 )
Saloon Bar Brandýs nad Labem Více informací ...
PAST (PL) + IKIRU + ROSA PARKS
Zobrazit akci

06.09.2015 ( 19:00 - 22:00 )
Orlová Futra Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
HORROR VACUI, Praha - 007, 30.8.15
31.08.2015 22:35, Siki

TOTENWALD, Praha - 007, 30.8.15
31.08.2015 22:34, Siki

PIGPRIDE, Újezd - Hella, 29.8.15
31.08.2015 22:32, Siki

DISCURE, Újezd - Hella, 29.8.15
31.08.2015 22:31, Siki

GENOM BASTARD, Újezd - Hella, 29.8.15
31.08.2015 22:30, Siki

SONS OF SATURN, Hořovice - Florida, 23.2.04
28.08.2015 11:52, Siki

DREADROT, Hořovice - Florida, 23.2.04
28.08.2015 11:51, Siki

 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
MYCOP - Self-titled EP (1469)
ŠKODA 120/CARL GUT 7“ ep (1239)
Davová psychóza - Antropofóbia (1221)
Průmyslová smrt - Invaze změn (1124)
FM359 - Truth, Love & Liberty (1123)
Rozhovor s Petrol girls (UK) od xJesusex (1082)
Gets Worse / Fissure - split (1017)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
When There Is None ‎– Warpaint
Modern Pets - .Sorry.Thanks
PAST - Demo EP
Nbdy/Cry of Human/Oppenheimer 7"
Commodore 64 / Restricition
Průmyslová smrt - Invaze změn
Nervosas – Nervosas
 
POSLEDNÍ REAKCE
tour report
(05.09.2015 02:08:04 ondra_dead heroes)
hahaha ..... muzu jen souhlasit, z Fissure basaka Brendana a zpevaka Oskara vyzaruje neskutecne pozitivni energie. Uz dlouho jsem se nepotkal s lidma tak pozitivne naladenyma jako oni. ;-) snad se zase brzo objevi na starym kontinentu. jejich pocity z celyho Fissure // Gets Worse tour si budete moct precist v novym cisle Slap It Down mini-zinu. http://deadheroeslabel.bandcamp.com/album/gets-worse.... (text zkrácen)
Vlez?
(04.09.2015 21:35:04 David)

Jakéj bude vlez?

past
(04.09.2015 07:47:39 tom.ajara)

2 štlc - ty vole, tak to rád slyšim. uvidíme se dneska v písku u vavřiny. doufám, že si aspoň pár lidí odskočí z píseckejch pivních slavností...

PAST
(03.09.2015 14:50:30 štlc)

Včera na Mělníku vynikající jak Remek, tak Past! Určitě doporučuju nepropásnout některý z koncertů ve zbytku tour!

--
(02.09.2015 09:10:38 Radim )
Zda-li se nepletu kytarista (Pohy?) hraje u Mostecké bandy Avelon taky slusne.
- - -
(02.09.2015 07:39:41 Samuel)

Povedená nahrávka!!!

fissure
(31.08.2015 09:37:52 zdenda)

Fissure na OEF, totální zkáza, ale celej koncert se tlemili a vypadalo to, že si užívaj každou vteřinu.

Re: PAST
(25.08.2015 19:08:54 rad)

Past super-a naživo ještě lepší-nie chodze do kosciola,czemu chodzi pani na czarno.....

moral hangover
(25.08.2015 12:50:39 tom.ajara)

dobrej nátěr...trochu mi to připomíná homoconsumens, což je další plus

PAST
(23.08.2015 20:29:16 tom.ajara@email.cz)
Nemůžu si pomoct, ale ve zvuku i některejch linkách kytar slyšim WIPERS, což je teda kapela, která se poslední dobou omýlá v recenzích až moc často, ale tady je to podle mě na místě...jinak změna ke koncertu v písku u vavřiny 4/9: místo JAYWALKER zahraje sólově jejich zpěvák a kytarista pod názv.... (text zkrácen)
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture sxhc


© 2015 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max