aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
30.07.2014 12:55 Aran

LETO - Zbytky ozářených ploch

Obrázek

Ve spolupráci labelů Silver Rocket a MamaMrdaMaso právě vychází vinyl dua LETO s názvem "Zbytky ozářených ploch." Dvě skladby z alba si lze poslehnout TADY, desku je možno objednat TADY. Večírek u příležitosti vydání je v plánu 7. srpna na 007 (spolu s LETO vystoupí ještě UNKILLED WORKER). V září pak LETO vyrážejí na turné s RICKOLUSEM (termíny TADY).Reakce (0)

29.07.2014 12:11 Samuel

Novinky na Hometown Caravan Records

Obrázek

Na německém labelu Hometown Caravan Records vychází nová deska The Gentle Lurch z Drážďan. Jedná se o čtvrté album kapely a pojmenované je "WORKINGMAN´S LURCH". Jako ochutnávku se můžete podívat na video zpracování písničky „The Darkest Grove Of Pines“. Více najdeš na hometowncaravan.de.Reakce (0)

29.07.2014 10:59 Jirzophone

HANBA - Vlna

Obrázek

Kapela HANBA odkrývá druhou skladbu z chystané desky "SILOU KOVADLINY" (Demage Done records). Tentokrát to je "VLNA". Video dělal Matěj Beran. Rozhovor v pořadu Drive je pak ke shlédnutí tadyReakce (0)

29.07.2014 10:10 Pavel Ota

Udavač Jan

Obrázek

Během uplynulého měsíce jsme si sice dopřáli odpočinku, ale také jsme se dozvěděli jednu strašně smutnou a nepředstavitelnou zprávu. Klub PLANET UNDERGROUND v Ústí nad Labem, na jehož podobě pracovali více jak 2 roky Martina a Aleš svépomocí a pomohli mnoha desítkám kapel, KONČÍ. Končí proto, že přišlo záměrné lživé udání na stavební úřad i hygienu ze strany člověka jménem JAN PASTOR (v dopise Jakub Patočka) vystupujícího na scéně pod přezdívkou PÁSI. Tento člověk, působící mimo jiné v kapele K.O.S. a jako manažer v kapelách Noire Voltare a Two fingers slide, se zachoval jako udavačská estébácká svině. Napsal anonym na ústecké úřady a zničil tak alternativní prostor, jediný podobného druhu na severu Čech. Zničil možnost rozvíjení nezávislé scény v Ústí. Jen se ptáme, jak tohle může udělat někdo, kdo tolik let dělá muziku a pracuje s muzikanty. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě, Pási. BASTARDE!Reakce (1)

29.07.2014 07:16 Samuel

P.Trash Records novinky

Obrázek

Německý label vypouští několik novinek pro nadšence do garage/pop/punku. První z nich je Ep kapely OUTTACONTROLLER - Colt Su m mer / Trash On Double-A-Side 7" (výborný pop punk - outtacontroller.bandcamp.com), LATEX SQUAD - Sa me 7" (německý 77 punk - latexsquad.bandcamp.com), dále za spolupráce s Erste Theke Tonträger Rec. vychází evropský press nové desky kanadských NEEDLES//PINS - Shamebirds LP (needlesxpins.bandcamp.com) a poslední novinkou, která vychází za spolupráce s FDH & Ma m moth Cave Rec. je LP kapely TELEDROME - Sa me (zajímavá synth pop punk kapela z Calgary/Canada - teledrome.bandcamp.com). Více najdeš na ptrashrecords.com.Reakce (0)

28.07.2014 13:08 Samuel

Novinky na Sabotage Records

Obrázek

Německý label Sabotage Records hlásí novinky! Natisknutá jsou nová trika labelu, s pěkným motivem a podtextem. Trika jsou částečně benefitní, část peněz půjde pro chlapíka zraněného při demostraci, která proběhla před několika týdny, a je stále v nemocnici. Warsong se vrálili z turné po USA a vychází jim ree-dice jejich MLP "The Caravan". Nový master pro desku udělal Hajji Husayn z Red Dons. Nahrávka je zdarma k poslechu na sabotagerecords.bandcamp.com. Více na new.sabotagerecords.netReakce (0)

28.07.2014 08:07 Tomáš

SAJTBAN / SÍTĚ SPLIT KAZETA

Obrázek

Na nově vzniklém labelu TAPE-TY právě vychází split kazeta dvou ambientně lazených projektů SAJTBAN Rafala Marciniaka (Enten og Eller) a Tomáše Bolkowského (ex-John Ball) spolu se SÍTĚ Honzy Tomáše (Tomáš Palucha). Kazeta vychází v limitované edici 50 ks s ručně dělanými papírovými obaly s linorytovým potiskem a s láskou. Objednávat můžete na www.tape-ty.cz. Celé album je k poslechu a volnému stažení na https://tape-ty.bandcamp.com/album/sajtban-s-t.Reakce (0)

27.07.2014 22:38 Samuel

Novinka na Pope's Ass ...

Obrázek

Dalším releasem na Pope's Ass (v kooperaci dalších devíti labelů) je split lp chorvatů Homo Homini Lupus a italů Gelo. Crust/grindové HHL asi netřeba představovat, po splitech s Brivido a Aggrenation další deska, kde se o jednu stranu dělí, tentokrát s Gelo, ani to není u nás neznámá kapela, jejich hc/punk/crust se zdejšími kluby také párkrát prohnal. Na této desce je vidět, že se stále dá vyrobit deska, která se může v pohodě prodávat za 200kč... Více na www.popesass.czReakce (0)

24.07.2014 10:04 Samuel

FÖRGIFTAD - Megalomaniacs Inc EP venku

Obrázek

Další kapela ze Švédska. A další projekt lidí z Passiv Dödshjälp, Irritation nebo Kronisk Misantropi. Förgiftad. Přímočarej nasranej jedovatej d-beat punk se špetkou Motörhead. Na jedné straně vlastní produkce a strana druhá je cover "Cop Killer" od nikoho jiného než od Body Count převedený do švédského käng stylu. Pecka. Vylisováno pouze 150 ks na průhledném toxickém zeleném vinylu. Ber nebo nech bejt. Poslouchej na phobiarecords.bandcamp.com Více na phobiarecords.net.Reakce (0)

22.07.2014 13:59 Samuel

Retroprotest - Nová deska se starym obsahem

Obrázek

Tak bacha – při vší skromnosti a úctě ke všem kapelám, který letos vydaly/vydají pozoruhodnou (pozoruhodné - hodné pozoru, zasluhující povšimnutí, budící zájem; zajímavé, významné – výkladový slovník jazyka českého) punkovou nahrávku, je třeba říct, že konkurence je letos více než krutá. Je totiž vůbec možný čelit spojenejm silám dvanácti kapel, který v Československu definovaly pojem hardcore punk a - teď bacha - Bedřicha Smetany? Těžko. Nahráno živě v Rock Biu, nazpíváno a dolazeno v Hellsoundu, takže to maká. A do coverů skladeb, který nám nalajnovaly životní směr, si navíc střihlo svoje party hned osm pěvců původních verzí! Sestava to‘s nežral(a) – Bedřich Smetana (ten nezpíval), Kritická situace, Telex, Hrdinové nové fronty, F.P.B., Našrot, Michael’s Uncle, Davová psychóza, Pražský výběr, Plexis, P.S., Šanov 1 a Zóna A. Převedeno do srozumitelnýho jazyka to znamená asi tohle: U Papagájova hlasatele vychází  nejpozoruhodnější česká hardcore punková deska roku 2014 – Retroprotest – Nová deska se starym obsahem. Na vinylu verze s původními zpěváky, na Papagájově BandCampu volně ke stažení verze zpívaná Retroprotestními hlasy. Učebnice jsou otevřený a dějiny promlouvaj, stačí jít naproti... papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.comReakce (8)

22.07.2014 11:36 Samuel

Novinky u Entrails Massacre

Obrázek

Entrails Massacre vypustili video "Displaced / Antifield", k písničce z "Decline of our century" 11"LP. Aktuálně mají venku novou nahrávku "Alienation Anarchism", který vychází na Power-It-Up jako 6"EP, test najdeš na youtube.com. Více uvidíš i na discogs.com. Vychází na power-it-up.de.

 Reakce (0)

22.07.2014 08:36 Saman

IKIRU

Obrázek

Na webu benefičního projektu Coffee Breath Records právě vyšla živá nahrávka severočeské kapely IKIRU, která hraje výborný emo hardcore staré školy. V IKIRU najdete lidi z kapel jako BOB, STILL STRONG, ASO NAGA nebo FINIS AFEMIE. Poslouchejte nebo za dobrovolný příspěvek stahujte tady.Reakce (0)

18.07.2014 12:47 Samuel

Cirguz | Kung-Fu Girlz

Obrázek

Cirguz a Kung-Fu Girlz mají venku společný singl, který si i sami vydali (Respekt!). Osobně tohle dílo hodnotím jako nejhezčí singl, který u nás kdy vyšel. Banán o něm prý ztratil pár slov v jeho pořadu Scéna s Banánem, který je k poslechu na prehravac.rozhlas.cz. Jo, mrknout se můžete i na novej klip Kung Fu Girlz "We Don't Care", který je pověšenej na youtube.com .

 Reakce (0)

18.07.2014 08:14 Jirzophone

komiks-punkový fanzin Elens č.2.

Obrázek

Na vědomost se dává, že vychází D.I.Y. komiks-punkový fanzin Elens č.2., který by sis určitě neměl/a nechat ujít. Kromě antikapitalistického komixu „Houbová sezona“ v něm najdeš rozhovory nejen s kapelami různých punkových odnoží (Škoda 120, Aliusterra, Hanoi, Total komplet, Pavlem z PHR.,..) , punkovou křížovku o ceny, články, reporty a recenze. Cena zinu je 60 Kč. Obálka je v barevném lamino provedení, 56 stran. V Brně zin seženeš v kamenné prodejně v Komiksovém krámu na Náměstí svobody 10. O zin si piš taktéž na: komiksmichael@seznam.cz // Punx and skins united against racism!Reakce (0)

17.07.2014 14:33 Jirzophone

NIGHT BIRDS

Obrázek

Stále populárnější parta z New Jersey NIGHT BIRDS hlásí pár novinek: vinylového repressu se dočkala první deska "The Other Side Of Darkness". Známý fakt, že kapela ráda koketuje se surfem se projevil na novém limitovaném (jen 1000kousků) singlu Monster surf (k poslechu tady), kde čistě bez zpěvu jsou 4 echt surfové vály. Další novinkou je, že třetí velká deska se objeví příštím rokem u Fat Wreck records. A konečně v srpnu se chystá kapela po druhé do Evropy a to jen na pár zastávek. My máme jedinečnou možnost vidět kapelu v neděli 3.8. v brněnském Kabinetu Múz.Reakce (0)

17.07.2014 09:13 Jirzophone

Naživo

Obrázek

Švédští TERRIBLE FEELINGS právě pracují na nové desce, v mezi čase si odskočili do rádia, a tady máme možnost poslechnout si jejich akustické podání skladby "Remember (Walking In The Sand)" od The Shangri-Las.

INSTITUTE vydali nedávno svoji nahrávku na Deranged records. Zde se můžeme kouknout na jejich vystoupení pro lokální rádio.

CRIMINAL CODE ze státu Washington mají 20 minutové video z jejich březnového US turné. Kouknout se můžeme na tento film tady. Criminal Code se vyznačují celkem "originálním" mixem post-punku a post-hardcoreu. A kouknout se na tuto kapelo na živo budeme mít také 20.listopadu v Brně.Reakce (0)

16.07.2014 08:43 Jirzophone

The Kill na Deadheroes records

Obrázek

Australské tornádo dobíjí Evropu. Tříčlenná legendární kapela THE KILL z Melbourne hrající rychlý a násilný grindcore v maximálním tempu. Za sebou mají spoustu splitů, mimo jiné i s INSECT WARFARE nebo BIRDFLESH. Nyní vychází evropská verze jejich posledního LP na DEADHEROES na barevném transparent vinylu. 15 skladeb včetně coveru od SLAYER. Blast as fuck.Reakce (0)

15.07.2014 18:53 rajtche

Novinky na Pure Heart Records

Obrázek

Pár novinek, které nedávno konečně spatřily světlo světa.

Nově je venku split 7"EP Coma Regalia, emo-hardcore kapely z Indiana v USA spolu s německými We Had a Deal, kteří hrají dosti podobně, jen s modernějším soundem oproti první kapele.

Coma Regalia/We Had A Deal split 7"EP

Dále vyšlo split 7"EP Dying z Filadelfie spolu s Woodwork z francie, kteří jedou více ve stylu kapel z '90.

- Dying/Woodwork split 7"EP

Nedávno také vyšel 7" split mezi emo-hardcore kapelou Ojne z Milána v Itálii (kteří budou i na letošním Fluff Festu) spolu se Smile To The Wind z Ruska, kteří hrajou rychlejší screamo-hardcore.

Øjne / Улыбайся Ветру split 7"EP

No a aby toho nebylo málo, tak nakonec ještě vyšlo split LP mezi holandskými Landverraad a na druhé straně můžete očekávat nadupaný melodický punk-rock od Monday Suicide z běloruska (výborná deska).

- Landverraad

- Monday Suicide

Pokud by jste měli o něco zájem, tak si to můžete objednat přes tento mail: pureheart@czechcore.cz.Reakce (0)

15.07.2014 06:56 Samuel

Novinky od Broken Books

Obrázek

Zatím posledním titulem na vydavatelství Broken Books je knížka od NOAMA CHOMSKYHO – HNUTÍ OCCUPY. V dohledné době by měl vyjít další titul, kterým bude BB05: Slavoj Žižek – Demanding the impossible (léto 2014). O autorovi se lze více dozvědět i z následujícího rozhovoru - následujícího rozhovoru. Více najdeš na brokenbooks.cz.Reakce (0)

15.07.2014 06:22 Samuel

FINAL EXIT | Another (S)shits Of Old Vinyls

Obrázek

Na českém labelu Obscene vyšla CD kompilace japonských FINAL EXIT a názvem "Another (S)shits Of Old Vinyls". FINAL EXIT hrají grind/noise a fungují od roku 1994. CD (o délce 54 minut) přináší sbírku materiálů z vyprodaných split EPček s OSK, NEW YORK AGAINST BELZEBU, BLUDGE, GONKULATOR, IRONIA, STERBEHILFE, N.O.Y.F.B., EMBALMING THEATRE, ANAL MASSAKER a DEADLY ENCOUNTERS 2.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 272 (celkem 5434 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 272
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
Chaos Synopsis (Bra)
Zobrazit akci

29.05.2014 - 30.05.2017 ( 20:00 - 01:00 )
Praha Modrá Vopice Více informací ...
Setkání svobodných duší
Zobrazit akci

01.08.2014 - 02.08.2014
Rožnov p/R - Střelnice Více informací ...
Metalový večer
Zobrazit akci

01.08.2014 - 02.08.2014 ( 18:00 - 02:00 )
Kameničná Více informací ...
pos-T-rash party 30.
Zobrazit akci

01.08.2014 - 02.08.2014 ( 20:00 )
Liberec Azyl pivní bar Více informací ...
Nuda v Brně
Zobrazit akci

01.08.2014 ( 20:00 )
Brno Skleněná Louka Více informací ...
SIBERIAN MEAT GRINDER (Rus) + BOB + TOVARIŠČ ARKADIJ (Rus)
Zobrazit akci

01.08.2014 - 01.08.2014 ( 20:00 - 23:00 )
Praha - klub Buben Více informací ...
Baby fest V.
Zobrazit akci

02.08.2014 - 03.08.2014 ( 14:00 - 12:00 )
Rechle u Osek Více informací ...

Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
CROWSKIN, Hradec Králové - Play Fast Or Don't, 12.7.14
18.07.2014 20:35 Siki

STRONG AS TEN, Hradec Králové - Play Fast Or Don't, 12.7.14
18.07.2014 20:34 Siki

DEVIATED INSTINCT, Hradec Králové - Play Fast Or Don't, 12.7.14
18.07.2014 20:33 Siki

FINAL EXIT, Hradec Králové - Play Fast Or Don't, 12.7.14
18.07.2014 20:32 Siki

MARTYRDÖD, Hradec Králové - Play Fast Or Don't, 12.7.14
18.07.2014 20:31 Siki

INSTINCT OF SURVIVAL, Hradec Králové - Play Fast Or Don't, 12.7.14
18.07.2014 20:30 Siki

THE KILL, Hradec Králové - Play Fast Or Don't, 12.7.14
18.07.2014 20:29 Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
JDEME Z VRAHA (2557)
ROZHOVOR S DXFXFX (1094)
BLONDIE & THE... (NOBODY) / LEG LIFTERS – split (974)
PALAHNIUK - s/t (870)
CTIB: NEBO TAKY NE rozhovor (745)
THE ESTRANGED - S/T (666)
Lenny Lashley's Gang Of One - Illuminator (615)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Praha bude hostit mezinárodní Anarchistický knižní festival
Downtown Struts – Victory
JAKUBYSKO / PASKUDA - split
AUXES - Boys In My Head
NOISE MASTER fanzine #27
Choroba Mysli č.6
Demöralyzér - „Hardcore P..O“.
 
POSLEDNÍ REAKCE
Hanba
(01.08.2014 10:32:19 saša)
Hanba prý bude hrát dnes v pátek 1.8. kvůli kalendářním změnám jednoho člena hanby
upřesnění
(31.07.2014 23:12:43 šípa)

Místo Personality Lapse zahrají High Purity grind z Brna http://bandzone.cz/highpurity , a přibyla ještě jedna kapelka a to Agrressive Tyrants grind hardcore ze Světlé nad Sázavou http://bandzone.cz/aggressivetyrants 

uzavera
(31.07.2014 19:04:54 Martin Valášek)
Na Dolních Pasekách čili na ulici po které se jede na Střelnici, probíhají výkopové práce. Cesta může být pro auta uzavřena (i když dělníci, kteří tam pracují tvrdili, že by to měli akorát v pátek stihnout), v tom případě je nutno použít objížďku přes staré.... (text zkrácen)
uzavera
(31.07.2014 19:04:21 Martin Valášek)
Na Dolních Pasekách čili na ulici po které se jede na Střelnici, probíhají výkopové práce. Cesta může být pro auta uzavřena (i když dělníci, kteří tam pracují tvrdili, že by to měli akorát v pátek stihnout), v tom případě je nutno použít objížďku přes staré.... (text zkrácen)
recenze na singl
(30.07.2014 09:58:14 Phil Hell)

http://www.periferia.cz/recenze/dvd/maquina-muerta-st-1176/

jeste dodatek
(29.07.2014 11:15:50 Pavel Ota )

Nutno dodat, ze ten zmrd ani nikdy v tom klubu nebyl a uplne cely udani si vymyslel..... takovyhle curaky mezi sebou mame.......

Re: Re: Re: haha
(26.07.2014 23:39:57 orda)

to bylo pro 'očko'

Re: Re: haha
(26.07.2014 23:39:19 orda)

a ty sem chodíš proč?

program v sobotu odpoledne
(26.07.2014 12:17:21 ctib)
Jakému jinému přesahovému tématu bychom se na letošních Duších měli věnovat, když na jaře skončil Vrah? Chci vás pozvat na sobotní odpolední posezení a řeči na téma historie a budoucnost Vraha, při kterém bychom ovšem rádi zabrousili i do obecnější roviny, k ot&a.... (text zkrácen)
ty voe..
(25.07.2014 14:07:26 Bachi)
Ahoj Tomáši, dal ti už Banán to Dývko?? Dyžtak ho furt mam, ten záznam z pokecu.. Jak to vypadá s předprodejem. Je to už vyprodaný, snažně si přeju aby jo a akce se musela přeložit do Akropole, kterej by podle mě tahle kapela sejmula kopuli. Naposledy přirovnání - když LARS VON TRIER, resp. distributoři jeho novýho.... (text zkrácen)
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz Voltage shop afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada tetour punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Mangel Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture Reporti MOCfest sxhc


© 2014 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max