aback | damage done | dead heroes | day after | free dimension | gasmask | insane society | malarie | misanthrope
phobia | phr | psychocontrol | pure heart | samuel | silver rocket | tpc | voltage | walking the dead | xthreatx
LOGO Czechcore.cz - návrat na úvodní stránku
články akce media komunikace kapely odkazy kontakty

Novinky
29.08.2014 09:58 Samuel

Novinky u SS20

Obrázek

Po jisté odmlce hlásí novinky SS20 (Germoney), bohužel poslední! V září odehrají 5 finálních koncertů společně s FANZUI XIANGFA (Čína) a termíny najdeš na jejich webu. Ke koncertům plánují udělat i pár trik. Více i na ss20.bandcamp.com, nebo na SS20-CHINA-TOUR-VIDEO: youtu.be, youtube.com, v.youku.com. Rico | Maik | Madelaine | Marven | Rohnny  - ss20.netReakce (0)

29.08.2014 09:30 Samuel

Novinky u Phobia Records

Obrázek

Menší přehled plánů a chystaných desek, které by měly vyjít během následujících měsíců (či let ...) u Phobia Records. V lisovně jsou momentálně desky IRRITATION (nový singl) a KRONISK MISANTROPI / WAARFACE split EP. Vyjdou v průběhu září či spíše října. Během následujících týdnu budou do lisovny odeslány i desky HERIDA PROFUNDA / BESTHÖVEN split picture LP, debutní album RATS BLOOD a pětipalec PASSIV DÖDSHJÄLP. V dlouhodobějších plánech jsou desky RAJOITUS / APPÄRÄTUS split EP, ANGRY BRIGADE / BRAINFREEZE split EP, HOW LONG? / SLAVERY split EP, nové album BETON a debutní album FEAR OF EXTINCTION. Plus se samozřejmě necháme překvapit co přinese za nabídky letošní podzim. Ale již teď můžu prohlásit, že rok 2015 bude co se týče vydávání mnohem skromnější než zběsilé roky 2013 a 2014. Důvod je jednoduchý. Skoro nic se neprodává a většina desek, které jsou v distru se musí "udat" formou výprodejů a slev. Takhle se ta kára dlouho táhnout nedá. Realita. Více na phobiarecords.net.Reakce (0)

28.08.2014 12:29 Saman

Crevasse

Obrázek

Okolo německo-holandské hranice vznikla nová kapela CREVASSE, v níž hrají lidi z profláklých kapel jako FINISTERRE, LAWINE, SLOTH, PAPERPLANECRASH, SAND CREEK MASSACRE nebo LEECHFEAST. Aktuálně jim vychází debutní deska u německého labelu Contraszt! Records. Podle očekávání jde o hodně naštvaný sypačkami okořeněný politický hardcore-punk se znatelnou ispirací u CHOKEHOLD a podobných kapel. Desku si můžete poslechnout a stáhnout na jejich bandcampu a naživo je bude možné vidět 8. září v Plzni.Reakce (0)

27.08.2014 23:09 Samuel

Kapela BOY vydává nový oficiální videoklip „Stay Free“

Obrázek

BOY vypouští do světa svůj první hraný klip „Stay Free“, který vznikal pod vedením režiséra Tomáše Bláhy.  „Lidé často hledají oporu v různých subkulturách, či scénách, ale i tam se vybočování z řady jen tak neodpouští. Často dochází k ledové sprše. Vždy dělejte to, čemu věříte a nehleďte na to, jestli to splňuje něčí zkreslená pravidla.“ napovídá o námětu videa frontman kapely Martin „Kejkla“ Kejklíček.

 

 Reakce (1)

27.08.2014 23:04 Samuel

BOMBATÖLCSÉR / JACK - split EP

Obrázek

Za spolupráce několika evropských labelů včetně RAW ZINE records právě vychází split EP BOMBATÖLCSÉR / JACK. Po čtyřech válech od obou kapel. BOMBATÖLCSÉR po svém debutním demu “A bude klid“, které vyšlo na MC a následně i na luxusně provedeném EP, servírují nové crust-grind válce, které tě setřelí dřív, než zjistíš, jak se správně vyslovuje jejich krkolomný název. Na druhé straně tě čeká grind rubanice od Maďarů JACK, kteří už nějaký ten pátek válcují nekompromisní old-school grindcore. V našich končinách je jejich vlnobití dostatečně prověřeno, tak na co ještě čekáš! Navíc obě kapely v jednom songu coverují svoje kamarády z druhé strany. Vyšlo na zeleném vinylu v nákladu 525ks. O svoji kopii piš na: trojka007@seznam.cz, možnost výměny! Více na rawezin.wgz.cz.

 Reakce (0)

27.08.2014 10:06 Jirzophone

Black star foundation records r.i.p.

Obrázek

Smutná zpráva přicházi ze Švédska. Emil (basák např.ex-CHILLDREN OF FALL, KHOMA, OBSTACLES,...) a provozovatel labelu Black star foundation (desky Children of Fall, Pg.Lost, Declan De Barra, ...) oznámil konec svého vydavatelství, které provozuje od roku 1999. Kromě mnoha důvodů tím nejdůležitějším, je jeho ztráta sluchu a bez toho aniž by mohl slyšet kapely jak hrají naživo, nemá pro něj cenu vydavatelství dále provozovat. Finálním titulem je split 7" kapel Idle Class / Fights and Fires. Poslední slova vydavatelství pak jsou na webu.Reakce (5)

27.08.2014 09:35 Jirzophone

Hassler

Obrázek

Torontská parta HASSLER vydává své debutové velké LP s názvem "Fed worked and watered" za asistence německého labelu Cut The Cord That (Evropa) a Deranged records. V této partě najdeme členy Brutal Knights, Toxic Holocaust, Career Suicide, Bad Skin, Uranus a Chokehold. Evropa se může třást nájezdem této sebranky v září. Poslouchat a stahovat můžeme zde.Reakce (1)

26.08.2014 09:49 Samuel

ŠKODA 120 / CARL GUT split 7"EP

Obrázek

V kooperaci labelů vyšlo split EP ŠKODA 120 / CARL GUT 7"EP. Něco k poslechu je na skoda120 a carlgut profilech. Na vydání se podílely obě kapely a labely: Bažina, Exit production, Rarach katus records, Véva records, JNThebeast, GRF records, Kopa hnoja, Kančůf D.I.Y. swět, Pope's ass productions, NFB crew vinil.Reakce (0)

25.08.2014 11:22 Samuel

Novinka na Dog Bless You Records

Obrázek

Dalším štěnětem na DOG BLESS YOU RCORDS je split 10″ WITCHES OF MALIBU/Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES). WITCHES OF MALIBU je noise/ambient/industrial . Na straně WOM jsou dva instrumentální tracky a jejich vysvětlení ERICem WOODem (BASTARD NOISE).  Něžný políbení akustickou kytarou a efektů, které bodají jako hejno vos v songu Behold The Golden Dawn a vzteklá a temná industriální bestie Ghost Dog, která nechá v duši černou díru. Cit pro jedovaté tóny a gradaci je to co mne na WOM dostalo a den kdy jsem se prvně nechal okouzlit při prvních melodiích BEHOLD THE GOLDEN DAWN nezapomenu. Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES) tentokráte jako kolaborace s SH SH/Remek/Gattaca/Marnost , CMITER / Remek/Marnost , FAT G /Inspiral Picnic Punx & Studio , Mr.NOBODY /The…(Nobody) společnýma sílama udělali track Birth/Humans VS. Nature/ Black Sun . Citéra, krabičky a úžásný Wart Hog v pozadí. Skladba inspirovaná “ láskou“ k lidstvu a jeho aktivitě na této planetě. Song Lajka Space Blues (Voice Of The Voicelles) je inspirován posledními minutama Lajky života, Tentokráte ve spolupráci Blondie /DOG BLESS YOU RECORDS leader/ , feny Tessy a Dave Laneyho od AUXES, kteří dodali hlasy a Mr.NOBODY společně s FAT G vytvořili jemný ambientní opus na závěr desky. Více na dogloversrecords.net/dogblessyouReakce (1)

24.08.2014 22:58 Saman

Ze zahraničních zajímavostí

Obrázek

Belgičani DEUIL (ex-Isaïah) brzy vydají svou druhou desku Shock/Deny. Stejně jako minulý počin bude na pomezí sludge a post-blacku. Tentokrát však víc špíny a míň "-post". Posoudit můžete sami na jejich bandcampu, kde je k poslechnutí jedna skladba.

Skotští KADDISH v pátek vydávají v kooperaci labelů druhou velkou desku nazvanou Thick Letters To Friends. Od minulé desky se trochu posunuli, i kvůli změnám v line-upu, ale jejich velmi specifický rukopis je pořád nesmazatelný, stejně jako otisk typického zvuku anglických/skotských emo kapel. Celá deska je k poslechu zde. Na serveru Idioteq navíc vyšel s kapelou výborný rozhovor a pokud rozumíte anglicky, tak si ho můžete přečíst tady.Reakce (0)

23.08.2014 22:32 Jirzophone

Retox VS Narrows

Obrázek

Vydavatelství Three One G. přichystalo split EP na kterém se sešli NARROWS (ex-These Arms are Snakes, Unbroken, Botch, Bullet Union, ...) a RETOX (The Locust, The Festival of Dead Deer, The Crimson Curse,..). Obě kapely tu mají nálož o dvou skladbách a Retox si střihli cover The Cure (Fascination Street). K poslechu je připravena skladba od každé party: strana N a strana R.Reakce (1)

22.08.2014 16:00 Jirzophone

SIX BELLS

Obrázek

Město Louisville opět recykluje stará jména a pokud přijde naplavenina je to ideální čas založit kapelu novou. Jako v případě nové kapely SIX BELLS ve které najdeme domácí: Ryan Patterson (Coliseum,..), Forrest Kuhn (Black Cross), Keith Bryant (Coliseum) a "nová krev" Brandon Butler (Canyon, The Farewell Bend,..) který se přistěhoval do města. K poslechu jsou prozatím dva songy ze sklepa.Reakce (0)

22.08.2014 09:24 Samuel

Novinky u Sviní!

Obrázek

Svině! (hardcore-punk / Vodňany) stále fungují a na svém profilu mají k poslechu
tři nové pecky. Na srpen/září mají naplánované i koncerty, mrkněte na to ... .Reakce (1)

22.08.2014 08:21 Samuel

Novinky na Rockstar Records

Obrázek

Německý label Rockstar Records vydává belgicko/německé kapele Komplikations (Aachen/Liège) nové maxiLP s názvem "Going Down". Jsou na něm tři nové písničky v elektropunkovém duchu, s odkazem na kapely Screamers nebo Units. Co myslíte, potřebuje punková kapela kytaru? Něco k poslechu, i vidění, na odkazech youtube.com nebo rockstarrecords.bandcamp.com.

Rockstar Records aktuálně znovu vyšlo LP Trainwreck - Old Departures, New Beginnings, venku je Scheisse Minnelli - Sorry State Of Affairs LP a za pozornost rozhodně stojí split Ep NO MORE ART / DOOMTOWN. NO MORE ART omrkni třeba na youtube.com. Více najdeš i na rockstarrecords.de.Reakce (0)

21.08.2014 14:17 Samuel

COMMODORE 64 / RESTRICTION

Obrázek

Nová jihočeská parta COMMODORE 64 plánuje vydat split 7"EP s kapelou RESTRICTION. Více o kapelách najdeš na jejich profilech, kde je i něco k poslechu - commodore-64.bandcamp.com nebo bandzone.cz/restriction.Reakce (1)

21.08.2014 12:33 Jirzophone

Novinky

Obrázek

Dívčí kapela HYSTERICS ze Seattlu po té co v květnu odjela evropské turné se rozhodla v nejlepším to zapíchnout. Poslední koncert odehrají doma 10.10.

Legendární DRIVE LIKE JEHU (členy můžeš znát z mladších kapel jako Hot Snakes, RFTC, Obits, The Night Marchers...) vystrkují opět růžky. Po necelých 20.letech spánku, vystoupí 31.8. v domovském San Diegu na free koncertě.

Kapela CATHOLIC GUILT z rakouského Grazu vydává své debutové velké LP díky kooperaci Phobiact (Evropa) / Dirt Cult records (USA). Všech deset válů je k poslechu tady.Reakce (0)

21.08.2014 12:22 Samuel

Novinky u Lycantrophy

Obrázek

21-24.5.2015 se koná MDF 2015 aneb Maryland Death Fest. Zveřejněná je kompletní sestava kapel a ČR zde budou zastupovat Lycantrophy!!! Více najdeš na marylanddeathfest.com. Spojené s tím budou mít dvoutýdenní tour po státech. Lycantrophy pracují i na nových nahrávkách,  v říjnu bude split EP s grind core kapelou NOISEAR, vzápětí split sedmička s THE AFTERNOON GENTLEMEN a na konci roku 4 way 12"LP na DEEP SIX - LYCANTHROPHY / BLOODY PHOENIX / NAUSEA / SKUNK. V ČR můžeš vidět Lycantrophy třeba - 27.9. v Uničově.Reakce (1)

20.08.2014 12:50 Samuel

Novinky u RABIES

Obrázek

Jihočeští "dropdead" RABIES (pozor nezaměňovat, tihle "rabiáti" byli první a jedině oni jsou správně nasraný) se vratili z domácího studia HellSound, kde nahráli 15 nových songů, které natěsnali do cca 9 minut. Ochutnávka je právě k dispozici. Část skladeb by se měla objevit v určitý neurčitý den a rok na split 7" s KLUTZ. Další část bude putovat na další split 7", ale o tom bude více informací někdy příště. Tímto se vyhlašuje hledání labelů pro spolupráci na zmíněném split 7" s KLUTZ (nabídky posílejte Alexandře Šakalové na email rabies-noise@volny.cz).

Dále se plánuje v/a 7"EP POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY vol.4. Vše je v plenkách, nicméně již nyní se opět vyhlašuje konkurz na spolupracující labely (kontakt viz. výše).

Poslední novinkou je nové číslo NOISE MASTER fanzinu s pořadovým numerem 28. To se chvěje nedočkavostí, až vylítne na světlo světa. Kdy? V čas se dozvíš. Více i na RABIES.Reakce (0)

19.08.2014 10:11 Aran

SILVER ROCKET SUMMER SLEZSKO

Obrázek

Zkratka SRSS letos platí pro SILVER ROCKET SUMMER SLEZSKO. V Jablunkově zahrajou v sobotu 23. srpna Leto, Unna, Kurac, Planety, Peleton, Laundered syrup a Děti deště. Praktický informace lze najít TADY.Reakce (0)

18.08.2014 06:42 Samuel

PROTES BENGT - In Bengt We Trust - EP

Obrázek

Dolis klasického švédského singlu vydaného původně v roce 1985 na Röj records. Protes Bengt byl hardcore projekt Åkeho z Mob 47 a Per Thunella z Filthy Christians = v základu Mob 47 + Per za mikrofonem. Hlavním důvodem vznik byla snaha překonat nahrávku, na kterou jiná švédská
kapela nasekala desítky krátkých a rychlých songů. Protes Bengt nikdy pořádně nezkoušeli, ale udělali dvě nahrávky. První nahrávka obsahuje 74 songů, z nichž je půlka na tomto „In Bengt We Trust“ EP. Většina textů je opravdu stupidních, pouze pár jich má seriozní obsah. Druhou nahrávkou je pak 12-ti songové demo „Bengt e sänkt“, na kterém se kapela posunula k hardcore podobného ražení jako hráli Heresy, D.R.I. nebo Lärm. Sítotiskový obal. 425 ks na černém + 100 na šedivém vinylu (ty budou
součástí limitovaného boxu s dolisy 7“ Discard a Mob 47). Celá deska k poslechu na insanesociety.net.Reakce (0)Zobrazena stránka 1 z 274 (celkem 5473 záznamů)
Jít na stránku: 1 2 3 .. 10 .. 20 .. 30 .. 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 100 .. 110 .. 120 .. 130 .. 140 .. 150 .. 160 .. 170 .. 180 .. 190 .. 200 .. 210 .. 220 .. 230 .. 240 .. 250 .. 260 .. 270 .. 274
   
 
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
AKCE
Chaos Synopsis (Bra)
Zobrazit akci

29.05.2014 - 30.05.2017 ( 20:00 - 01:00 )
Praha Modrá Vopice Více informací ...
VEČER U OHNĚ III.
Zobrazit akci

29.08.2014 ( 18:00 )
Pardubice, Rosice n. L - u slepého ramene Labe Více informací ...
RESTRICTION, SVINĚ!, LOOSERS
Zobrazit akci

29.08.2014 - 29.08.2014 ( 20:00 - 23:59 )
Milevsko - hospoda U Broučka Více informací ...
SUPERPILOTKA (cuntrytrash Berlin), BUTTERFLY KILLERS (distorted blues HK)
Zobrazit akci

29.08.2014 ( 20:00 )
Hradec Králové, Letiště čp 6 Více informací ...
LETNÍ ALTERNATIVA
30.08.2014 ( 19:00 - 24:00 )
Bystřice pod Hostýnem,zámecké nádvoří Více informací ...
SUPERPILOTKA (cuntrytrash Berlin), BUTTERFLY KILLERS (distorted blues HK)
Zobrazit akci

30.08.2014 ( 20:00 )
Praha Spitfire Café Více informací ...
Vegánsko - Akustická nedeľa
Zobrazit akci

31.08.2014 ( 17:00 - 19:00 )
Stanica Záriečie Více informací ...

Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
MURDER OF CROWS, Újezd - Hella, 22.8.14
24.08.2014 17:38 Siki

OAK, Újezd - Hella, 22.8.14
24.08.2014 17:37 Siki

CARL GUT, Újezd - Hella, 22.8.14
24.08.2014 17:36 Siki

KAOSQUAD, Újezd - Hella, 22.8.14
24.08.2014 17:35 Siki

CONTWIG, Újezd - Hella, 22.8.14
24.08.2014 17:33 Siki

THE SOLO MEN ONLY, Plzeň - Fluff Fest, 3.8.02
15.08.2014 22:37 Siki

GNU, Plzeň - Fluff Fest, 3.8.02
15.08.2014 22:36 Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
JDEME Z VRAHA (2799)
Lukáš Vincour vyjádření (1276)
PALAHNIUK - s/t (1058)
CTIB: NEBO TAKY NE rozhovor (950)
Lenny Lashley's Gang Of One - Illuminator (771)
V RUKOU OSUDU / PRAY FOR DEATH – split (724)
Praha bude hostit mezinárodní Anarchistický knižní festival (709)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Downtown Struts – Victory
JAKUBYSKO / PASKUDA - split
AUXES - Boys In My Head
NOISE MASTER fanzine #27
Choroba Mysli č.6
Cirguz / Kung-Fu Girlz – split
Archivy promlouvají - rozhovor s xSebemx
 
POSLEDNÍ REAKCE
Re: Re: hej
(28.08.2014 20:36:35 micl )

j mas pravdu dik za vraceni do reality :D :D 

Re: hej
(28.08.2014 16:52:48 martin)

Hej, ser na to. Válka je větší maras!

lol
(28.08.2014 12:07:31 toy)

ten ublizenej komentar byl fakt nutnej

Re: Re: chachaaaaa
(28.08.2014 10:22:55 ctib)
A ještě něco: ocituj prosím přesně tu část Banánova textu, ve které říká, že, cituji, " jsme zmrdi, protože používáme FB", jak píšeš. Ať to čtu, jak chci, nikde to tam nevidím. Naopak jsem našel toto: " přestože můj názor na fungování Facebooku je jasný a zř.... (text zkrácen)
Re: Re: chachaaaaa
(28.08.2014 07:58:53 ctib)
Ne, nemyslím, že by můj podpis znamenal totéž, co tvůj anonymní nick. Pár lidí, co čtou tyhle stránky, ví, koho si mají představit. Stejně tak ví, koho si mají představit pod nickem Phill Hell, abych uvedl alespoň jednoho z přispěvatelů zde, kteří se ke kauze postavili kriticky - NEBÁLI SE PŘITOM POD.... (text zkrácen)
?
(28.08.2014 07:10:07 Vitámos)

tohle číst je už jen ztráta času.

hej
(27.08.2014 22:38:42 micl )

a toto je kurva co???? cituji: "V říjnu BOY vyráží na další české tour společně s Pipes and Pints a Horkýže Slýže (sk)" někdo hranice maže, někdo ne, nebo ne???? 

Re: chachaaaaa
(27.08.2014 22:35:56 Ty-víš-kdo)
Ctibe (jestli ti to ještě nedošlo, tak nick "Ctib" není o nic anonymnější než ten můj), asi sis rudý vzteky nevšiml, že Banán tady napsal plamenný příspěvek na Vincovu obranu, který je z poloviny o tom, že jsme zmrdi, protože používáme FB. Aby se vzápětí přišlo na to, že Ba.... (text zkrácen)
Re: Re: obstacles?
(27.08.2014 18:31:52 radek)

Aha, díky za info. stále čekám, kdy obstacles vydaj něco novýho a pojedou turné. jejich konec by mě moc mrzel. viděl jsem je zatím asi jenom šestkrát haha

Re: Re: Re: chachaaaaa
(27.08.2014 16:38:08 Mao)

Pal už do piče, retarde.

 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   
 Web-Stranky.cz Voltage shop afa gnwp svoboda zvirat a-kontra ideozlocin Kaficko milada tetour punksearch kids and heroes diy manual diycore 007 strahov nightmare core ritual malarie dayafter nychc evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Mangel Cult Burger Shitrecords Subculture Periferia Virus N gasmask Marre Subculture Reporti MOCfest sxhc


© 2014 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max