Youtube
A STORM OF LIGHT (USA) + GOSPEL OF THE FUTURE
Obrázek
Dne: 11.11.2009 20:00
Kde: Praha Modrá Vopice

Storm Of Light, americká kapela Joshe Grahama (Neurosis, ex-Red Sparowes) se představí 11. listopadu v pražském klubu Modrá Vopice. Jako support vystoupí tuzemští Gospel Of The Future.
Josh Graham, známý zejména svou spoluprací s Neurosis, kde je hlavním mozkem vizuální stránky jejich koncertů, založil v roce 2007 kapelu Storm Of Light, která svým hudebním směřováním nezapře inspiraci u výše zmíněných neurotických titánů. Těžká, valivá hudební masa s doomovými kořeny se táhne napříč nekonečně dlouhými skladbami, které se vyznačují častou změnou nálad a atmosfér. Storm Of Light potěší fanoušky Neurosis a vůbec všechny ty, kteří si libují v hudebním směru doom/sludge. Storm Of Light mají za sebou dvě alba, z nichž to poslední nese název „Forgive Us Our Trespasses“ a vyšlo v tomto roce.
Temný, valivý metal budou ordinovat také Moraváci Gospel Of The Future. Tato charismatická formace figuruje na domácí scéně již nějaký ten pátek a jejich vystoupení po boku Storm Of Light bude pro ně dalším zajímavým zářezem v kariéře.
Koncert proběhne v klubu Modrá Vopice v Praze (www.modravopice.eu). Vstupenky pouze na místě za cenu 199,- Kč. Předpokládaný začátek akce je ve 20:00h. 

www.myspace.com/astormoflight

www.myspace.com/gospelofthefuture

www.obscure.cz

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.