Youtube
ADOLESCENTS
Obrázek
Dne: 04.07.2011 19:30
Kde: Praha 007

The Adolescents se dali dohromady na konci roku 1979 ve Fullertonu, v Kalifornii. Dalo by se říci že se jedná o punkovou super kapelu, kterou založili původní členové legendárních Agent Orange a Social Distortion. Často jsou zmiňováni jako jedna z vůdčích kapel 80s hardcore punk scény, vedle kapel jako Black Flag, Circle Jerks, Minor Threat ad.

Krátce po vydání jejich debutního alba The Adolescnets s/t (1981), které je právem označováno jako jedno z nejvlivnějších punkrockových alb 80.let, se kapela porpvé rozpadla, členové rozjeli nové projekty jako Agent Orange a D.I. Nicméně v roce 1986 se dali znovu dohormady a vydali dvě další desky (Brats in Battalions 1987 a Balboa Fun*Zone 1988) aby se o tři roky později znovu rozpadli. Kapela ještě oživila fungování v roce 2001 na tour k 20.výročí vydání první desky. V roce 2005 pak vydali po 17 letech novou desku, OC Confidential, kterou nyní nasleduje novinka The Fastest Kid Alive (Finger Records,2011). Adolescents zásadním způsobem ovlivnili řadu známých kapel v čele s Bad Religion, NOFX, The Offspring, Pennywise, RHCP, Fu Manchu,The Vandals a další… V listopadu 2009 se představili poprvé v ČR kdy zahráli v pražském Futuru, teď příjíždí poprvé na legendární pražskou Sedmičku! Jako support se představí pro změnu domácí legenda, THALIDOMIDE, kteří se na 007 ukáže po dlouhé době a pražští hc/punx TALES OF ERROR jenž se dali dokupy na troskách PNS! Troufám si neskromně říct že tohle bude koncert léta ;) Navíc v úterý je volno takže bude následovat afterparty s DJ Tchichimanem!!!

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.