Youtube
AMPERE (usa) , REMEK (cz/sk)
Obrázek
Dne: 16.07.2010
Kde: Praha klub V Jelení

AMPERE (usa) - pro spoustu lidí už teď kultovní kapela. brátální rychlý emoviolence s charakteristickým zvukem a chytrejma politickejma textama. Ampere to mají hodně hozený přes DIY, veganství atd. přesně tak, jak to máme rádi. kytaru tady drhne chlápek co hrál v Orchid (jejich odkaz je tady fakt jasnej) a Bucket Full of Teeth, provozuje label Clean Plate (Orchid, Failure, Daitro, Baader Brains,...) a Dead Air Studio (Das Oath, Social Cirkle, Bones Brigade,...). bubeník hrál ve Wolves a Last 40 Seconds (tam dřív zpíval týpek ze Saddest Landscape). zpěvák byl taky v Last 40 Seconds a teď je ještě v Aerosols. no a basačka chvíli zpívala v Relics. Ampere mají venku spoustu nahrávek - namátkou splitka s Funeral Diner, Ringers, Daitro nebo Sinaloa. tohle je krátké desetidenní turné, tak ho nepropásni!

REMEK (cz/sk) - některý lidi prostě nemůžou žít bez hraní v (emo) kapele. primitivní diy screamo. pro někoho překvápko, pro někoho ne.

protože Ampere jedou jen kátký turné a je potřeba vydělat na letenky, koncert bude výjimečně stát 180 korun. dalšé kapela bude upřesněna. začínat se bude po osmé a vevnitř se nebude kouřit. možná promyslíme nějakou grilovačku na zahrádce. dost možná bude vstup 200 včetně free vegan grilu.

info na lakme.is.dead@seznam.cz

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.