Youtube
ASTRONAUTALIS (USA) + PRODAVAČ (CZ) 22. srpna na 007
Obrázek
Dne: 22.08.2010
Kde: Praha 007

ASTRONAUTALIS (USA)

PRODAVAČ (CZ)

22. srpna 2010, Klub 007 Strahov

Start 20.00, vstup 250 Kč

 

Astronautalis v Česku tak trochu zdomácněl, ale zatím jsme neslyšeli nikoho, kdo by si na to stěžoval. Na 007 bude Andy Bothwell aka Astronautalis hrát už potřetí během posledních dvanácti měsíců, ale tenhle one-man cirkus se jen tak neochodí. Chlápek, kterej s přehledem utáhne celej koncert jen s laptopem a mikrofonem, vás bude bavit tentokrát 22. srpna, kdy mu na Sedmičce bude dělat společnost Prodavač, projekt Šampóna a Kluka ze Sporto. 23. srpna hraje Astronautalis v Brně.

 

Od prvního koncert v Česku, kterej Astronautalis absolvoval na začátku září 2009 na Sedmičce, se pro Andyho hodně změnilo: doma strávil jen pár tejdnů, jinak objel doslova celej svět coby support Tegan And Sara a taky jako headliner na svým nekonečným turné. Co se ale nezměnilo, je návyková síla jeho posledního alba „Pomegranate“ (pro úplnost si můžeme připomenout, že ho produkoval John Congleton z The Paper Chase), který je pořád tak svěží, zábavný a hitový, jako když vyšlo. Čas mu jen prospívá. Jestli máte rádi scénu kapel a projektů jako Why?, Sole, Bleubird, Dessa, P.O.S., nebo Ceschi, nemůžete si koncert Astronautalise nechat ujít.

 

Astronautalis: www.myspace.com/astronautalis

Prodavač: www.temnysily.cz

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

 

 

 

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.