Youtube
AUXES (USA) + ARAN EPOCHAL, 24. března na 007
Obrázek
Dne: 24.03.2010
Kde: Praha 007

Auxes na turné v Česku a na splitu s Aran Epochal

Auxes (USA, ex – Milemarker, Challenger)

Aran Epochal (CZ, Silver Rocket)

 

Hned šest zastávek bude mít v druhé půlce března české turné kapely Auxes, v níž najdete členy dnes už legendárních Milemarker. Na pěti koncertech vystoupí spolu s Auxes také Aran Epochal, společná kapela Arana z Gnu a Bonuse ze Sporto. Obě formace tak oslaví vydání společného splitka na oblíbeném sedmipalcovém formátu.

 

Auxes jsou dítětem Dave Layneho, zakladatele skvělých Milemarker a Challenger, a jeho idea byla natočit – včetně všech nástrojů – a zprodukovat si všechno kompletně sám. Svůj talent pak propůčil debutu „Sunshine“, jež vyšel u Lovitt Records v roce 2007. Na pódiích Dave proměnil Auxes v energickou, živou kapelu pomocí svých přátel z Milemarker, Eagle Bravo, Caltrop nebo Fin Fang Foom.  Kapele nyní vychází druhá deska nazvaná „Ichkannnichtmehr“. Bicí na nečekaně agresivním albu se nakonec rozdělili Florian Brandel (Airpeople, Eniac) a Noah Leger (Milemarker, Head of Skulls), stálý basák Auxes Pete Wagner a staří známí z Milemarker a Challenger Al Burian a Tim Remis, který hraje také ve Sweet Cobra.

 

Na turné bude kromě „Ichkannnichtmehr“ k mání i společný split Auxes a Aran Epochal, na nějž Auxes přispěli skladbou „There Were Five Hundred“, zatímco Aran Epochal dodali track „Práce s dřevem“, na němž hostuje Scott McCloud z Paramount Styles a Girls Against Boys.

 

České turné Auxes:

24/3 @ 007, Praha (+ Aran Epochal)

25/3 @ Klídek, Hradec Králové (+ Aran Epochal)

26/3 @ Café Bárka, Točník (+ Aran Epochal, Fetch!)

27/3 @ Skleněná louka, Brno (+ Aran Epochal)

28/3 @ KD, Babice (+ Aran Epochal)

29/3 @ Mitril, Olomouc

 

Auxes: www.myspace.com/auxes

Aran Epochal: www.myspace.com/aranepochal

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.