Youtube
AVA LUNA (USA) + STEVIE BRUFEN (CZ) 16. prosince na 007
Obrázek
Dne: 16.12.2010
Kde: Praha 007

AVA LUNA (USA)
STEVIE BRUFEN (CZ)
Praha, Klub 007 Strahov
16. prosince 2010
start 20.00, vstup 250 Kč

Popisovat hudbu je stále těžší a těžší úkol. Věřili byste tomu, že vůbec existuje kapela, kterou můžete přirovnat jak k Otisi Reddingovi, tak k Liars? Ale je to tak: Ava Luna jsou z New Yorku, vydali dvě desky a jedno EP (všechny nahrávky jsou dost těžko sehnatelný) a jejich eklektickej mix post punku, soulu, new wave a gospelu se vzpírá jakýmukoliv popisu. Jistý je ale to, že Ava Luna dokázali skoro nemožný – v tomhle tisíciletí si našli originální a svébytnej zvuk. Když si pustíte aktuální desku „3rd Avenue Island“, chvíli si můžete myslet, že Pussy Galore si nachystali reunion a vyslali do světa další album plný chrčivejch kytar a surovejch bubnů. Jenže pak se ozve hlas Carlose Hernandeze a vy jste ztracený… Tohle je přece čistej soul! Takhle zpíval naposled Greg Dulli v Afghan Whigs! A zmatek jen vzroste, když do toho vstoupí dívčí trio doprovodnejch zpěvaček. Sakra, tohle zase zní jako gospel! Co to vlastně je? Nemáme páru, ale baví nás to strašně moc. Ava Luna je navýsost zajímavá, nepolapitelná kapela, kterou sice s přimhouřenejma očima můžete přirovnat třeba k TV On The Radio nebo k Enon, ale tím to taky končí: tohle je naprostej originál.

Lidí na koncerty už moc nechodí, tohle je neznámá kapela na startu, její desky tady nikdo nedistribuuje. Když jsme to ale slyšeli, byli jsme naprosto okouzlený: „Sakra, tyhle blázni tady musejí hrát!!!“ Hrajou. 16. prosince na 007 ve společnosti severomoravskejch vizionářů Stevie Brufen. Vůbec nemáme tušení, co od tohohle koncertu můžeme očekávat. A to je na muzice super, ne?

Ava Luna: www.myspace.com/avalunaband
Stevie Brufen: www.steviebrufen.tk

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.