Youtube
BILLY THE KID (costa rica) + BRIDGE TO SOLACE (h) + APOSTATE (cz)
Obrázek
Dne: 01.11.2009 19:30
Kde: Praha - 007

Je to téměř rok, co v Praze vystoupili Bishop. Od té doby jsme měli možnost vidět desítky hard core kapel různého ražení, ale ne tough guy hard core, kde tradiční štýlo doprovází lyrika, která nahání husí kůži, ale v uzavřených kuloárech vyvolává záchvaty smíchu. Mluvme tedy o kapelách, které jsme v našich končinách neměli možnost vidět, ale jejich tvorba zůstala vrytá pod kůží nejednoho z nás. Until the End, xThe Warx, Commando nebo SquatXthrust.

Billy the Kid do této kategorie zaručeně patří. To, že pocházejí z jižní Ameriky už v dnešní době není nijak výjimečné. Po hard core kapelách z Argentiny a Brazílie to ale bude první koncert pro kapelu z Costa Ricy, která vystoupí na pražské Sedmičce. Výhružky smrtí, nože, boxery... To všechno k tomuhle stylu neodmyslitelně patří!

Bridge To Solace po rozpadu Newborn definovali pojem východoevropský hard core. Jejich deska Of Bitterness And Hope pořád patří k tomu nejlepšímu, co evropská hard core scéna slyšela. Po mnoha personálních změnách a problémech s labely, nabrali Bridge To Solace nový vítr do plachet a vydali monumentální album House of the Dying Sun. Nelze přeslechnout vlivy Catharsis, Trial a Dawn of Orion, což je možné od počátku jejich kariéry, nicméně v době, kdy tolik kapel podléhá nesmyslným trendům, Bridge To Solace zůstávají jistotou pro diehard fans, kterých u nás nemají málo.

Apostate jsou kapelou, která má jako jedna z mála v našich končinách potenciál, nabidnout kvalitní a především kreativní muziku. Muzikální nadání není k ničemu, pokud chybí nápady a ty v tomto případě rozhodně přicházejí a dávají tušit, že o této kapele by mohlo být v budoucnu ještě hodně slyšet i v celoevropském měřítku.

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.