Youtube
BORN TO LOSE + RAT CITY RIOT + 4 Debils v květnu v Praze a Brně
Obrázek
Dne: 26.05.2009 20:00
Kde: Praha Cross

Born to lose příjíždějí opět do Čech. Čekají nás dvě shows v Praze a Brně a kapela přijíždí s novým singlem na People Like you Records. Novej počin natočili v tomhle roce vydávají ho společně
  
s kámošema „ve zbrani“ Rat City Riot. Málokdy mám čuch nebo šestej smysl, ale když přišla před lety první nabídka uspořádat koncert těmhle texasanům, vůbec jsme neváhali. Z Born to lose se za tu dobu stala jedna z nejrespktovanějších kapel ve svým žánru a přitom ať to zní jako sebevětší klišé – furt sou to ty hodný kluci, který vším co dělaj i na 100% žijou. Jejich květnová česká dvojzastávka bude počtvrtý v Praze, podruhý v Brně a k vidění byli ještě loni na Mighty Sounds v Táboře a v rámci toho samýho tour taky v Ostravě.
  
Rat City Riot přijížděj do Prahy podruhý. Zatímco Born to Lose drhnou rychlej streetpunk plnej těch nejlepších sing´a´longů a kytarovejch sól, Rat City jedou nejvíc ve středním tempu svýho street rocku s Oi! Prvkama. Zkrátka a zjednodušeně, Born to Lose to je zakouřenej bar plnej špatný kořalky a hektolitrů piva, kovbojskejch kloubouků a nadupanejch kár před bárem stojících, zatímco Rat City jsou jako medicína po tý prohýřený noci, protože zpěvákův řev by probral i mrtvýho.
  
Born to Lose neměli v čechách nikdy špatnou show a jejich společný tour s kámošema ze San Diega, už zmiňovanejma Rat City Riot je příležitost ke skvělýmu večírku pro všechny opravdový pankáče, skinheady a jejich kámoše. V roli rozehřívačů se představí domácí parta 4 Debils, kterejch je už 6 a předvedou svůj punk´n´roll inspirovanej Briggs nebo Voice of the Generation.
  
Kdo: Born to Lose (streetpunk Texas) +
Rat City Riot (strretrock San Diego) + 4 Debils (punk´n´roll Teplice)
  
Kdy: 26. května 2009
Kde: Cross Club (Plynární 13, Metro Nádraží Holešovice –
Cena: 150
Start: 20:00
  
Web: http://www.myspace.com/coreritual

Více na old.czechcore.cz
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.