Youtube
BURY MY SINS (d) + JULITH KRISHUN (d)
Obrázek
Začíná: 27.06.2010 19:30
Končí: 27.06.2010 22:00
Kde: Praha 007

Je to už nějakou dobu od chvíle, kdy hard core potkal metal. Většina kapel, co daly hard core metalovější zvuk a politickej podtext, už dnes neexistuje a z některých se staly ikony masivních letních festivalů. Je to vývoj, který určujeme a podporujeme sami a určitá rozpolcenost mezi postoji existuje pořád bez ohledu na popularitu jednotlivých kapel.
Bury My Sins z pomezí německého Erfurtu/Bad Hersfeldu vznikli púvodně jako vedlejší projekt členů lokálních youth crew kapel. Vášeň pro metal švédského střihu přerostla v závislost, která posléze zabila púvodní útočiště. V roce 2005 vznika nahrávka Today’s Black Death na Circulation Records (horn hranice sinusovky byla zaznamenána spoluprací s Narziss, Heaven Shall Burn nebo Faust Again). Bury My Sins pronikají do povědomí hard core kids – zůstávají věrni svému prostředí a většina koncertů probíhá ve squatech nebo youth centrech. O dva roky později natáčejí klíčovou desku King Of All Fears pod hlavičkou Guideline Records a taktovkou studia Rape Of Harmonies, které má dnes podobný status jako švédské Sunlight Studio (snad všechny zásadní švédské death metaly první poloviny 90. let). Ačkoliv výsledek nepopírá kořeny německého metal core, je z nahrávky cítit hodně švédský zvuk a celková atmosféra opět připomíná kapely, které vzešly z hard core (viz Himsa, Darkest Hour nebo Heaven Shall Burn).
Letošní rok kapela zahájila novou nahrávkou Rats (kolaborace Damage Done Records & německé stálice Sharkmen Records – War From the Harlots Mouth, Miles Away nebo Molotov Solution). Deska vyšla jako MCD i 10”. Účinkování v ČR lze tedy považovat jako malou release party.

Bury My Sins budou sdílet podium společně s psychotiky Julith Krishun, které u nás vídáváme v nepravidelných intervalech už od roku 2000. Jejich nekoordinace se projevuje pozdními příjezdy na koncerty za udání důvodů, které by nevymyslel ani Harry Potter a zvuku ošuntělých kazet starého vanu. Soundtrackem jsou pak Harvest, starší desky Converge, Breather Resist, Cursed nebo Dragbody.

Na melu zaděláno a jako dodatek: koncert ve Zlíně (25.6.) bude zároveň benefitem pro Antifu.

www.myspace.com/burymysins
www.myspace.com/julithkrishun
www.myspace.com/twoshovelsevents
www.damagedonerecords.com
www.antifa.cz
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   



Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.