Youtube
Bacchus (IR), Divisions Ruin (IR)
Obrázek
Dne: 06.01.2010 20:00
Kde: Praha klub V Jelení

Některý kapely hrajou temně, z jinejch přímo sálá zima a vlhko hrobu. BACCHUS z Irska jsou ten druhej případ. Kde se svojí brutalitou končej kanadské kapely jako BURIED INSIDE, URANUS nebo ONE EYE GOD PROPHECY, tak přesně tam BACCHUS začínaj. Full stacky, podladěno nejníž, jak to jde, řev jak z pekla a ani jedinej pozitivní akord. Z části ultratemnej podladěnej hardcore, z části post-metal a z části d-beat. Jasnou inspirací jsou HIS HERO IS GONE, ale na druhou stranu i ISIS. Při poslechu vám bude zalézat zima pod nehty. Takhle nějak si představuju atmosféru nukleární zimy. BACCHUS první koncert odehráli v březnu 2008 a od té doby stihli vydat třískladbové EP nazvané „Attica“ a splitko s kolegama BURNING THE PROSPECT. Všechno se zabijácký zvukem a zabijáckou grafikou. 
DIVISIONS RUIN. Crust švédského stylu. Lidi z EASPA MEASA. Co říct dál? Taky podladěno, ale tentokrát střední až rychlejší rytmus a víc melodie. Přírovnání? Možná TO WHAT END? nebo SCHIFOSI, ale mnohem víc metal. Zipový kalhoty a drollety.  
BACCHUS a DIVISIONS RUIN zahrajou 6. ledna v Jelení a mám takový tušení, že jestli se obývák nezbourá teď, tak přežije všechno.  
Začátek ve 20:00, konec ve 22:00. Info na lakme.is.dead@seznam.cz. Cigára kuřte před klubem. Dík.
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.