Youtube
CAREER SUICIDE (can) + KUNG-FU GIRLZ + LIVER GARNISH
Obrázek
Dne: 07.09.2011 19:30
Kde: Praha 007

CAREER SUICIDE (can) + KUNG-FU GIRLZ + LIVER GARNISH
7.9.2011
Klub 007 Strahov

Už to opravdo vypadalo, že je konec a že se nedočkáme. Career Suicide z Toronta v posledních letech opravdu velkou aktivitu nevyvíjeli a to zejména díky extrémní vytíženosti kytaristy Jonaha, který hraje na bicí ve Fucked Up. Ti koncertují v podstatě nepřetržitě a tak jsme se za poslední 2 roky dočkali od Career Suicide jen singlu "Cherry Beach" (Dirtnap Records) a několika málo koncertů v okolí Toronta. Poslední evropské turné proběhlo v roce 2006 a na jejich koncert na Sedmičce dodnes spousta lidí vzpomíná. Tenkrát to byla fakt jízda jak blázen, ruce nohy lítaly vzduchem, polovinu sálu zpívala refrény a atmosféra byla opravdu vynikající (vše skončilo velkou párty a nad ránem odešel Fifík ve vanskách bubeníka, kterej to zjistil až když se nemohl vejít do těch o dvě čísla menších, co tam zůstaly, hehe). Vlastně přesně takhle nějak si představuju, že by měly vypadat hard core/punk koncerty a nadšená byla i samotná kapela a tak se teď, při plánování velmi krátkého výletu do Evropy, automaticky ozvali, že by chtěli zase moc hrát v Praze. Mezi tím stihla vyjít smrtící deska "Attemted Suicide", která byla zdaleka to nejtvrdší a nejrychlejší, co kdy nahráli a tak se zase můžeme těšit na pořádnou palbu. Career Sucide vyšli vlastně z úplně stejných kořenů jako Fucked Up, jen u nich v podstatě zůstali dodnes, což dakazují všechny jejich desky. Každá je sice malinko jiná, ale vždycky je to nekompromisní klasickej hard core punk ve scvé původní podobě, tzn. naštvanej a zároveň chytlavej a melodickej. Slyším tam hodně Freeze, Jerry´s Kids, Necros, Circle Jerks, trochu Minor Threat a lehký záblesk prvních Agnostic Front. Vypalovačky se střídají s více frázovanými a hitovými songy v přesně vyváženém poměru a o zábavu je tak s přehledem postaráno. Tohle je přesně ten typ kapely, co obrací sály vzhůru nohama a já se fakt nemůžu dočkat, až zase uslyším hitovky jako "Quaranatined" z geniálního singlu "Sars" nebo "Attempted Suicide". Tohle je možná poslední možnost vidět jednu skvělou kapelu, tak ji prosím nepropásněte!

Společnost budou kanaďanům dělat rabiáti Kung-fu Girlz a svou sedmičkovskou premiéru si odbudou Liver Garnish z jihozápadu, kteří solí rychlý energický hc/punk.

Začínámě nějak po osmé a vstup bude 200.

http://www.careersuicide.net/window.html
http://bandzone.cz/kungfugirlz
http://bandzone.cz/livergarnish
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.