Youtube
COLISEUM (USA) + TUMMO
Obrázek
Dne: 31.03.2011 20:00
Kde: Brno Yacht

Po necelých čtyřech letech se do brněnského Yachtu vrací lousvillské trio COLISEUM, aby v tento den uzavřelo svoje evropské turné, které strávili po boku Rise Against. Coliseum se za svoji existenci zapsali co by kapela, beroucí si  z rock´n´rollu jeho dravost a přímočarost, kterou znásilňují poctivou dávkou d-beatu, klasického hardcoru z počátku 80. let a v neposlední řadě dobrým metalem. Vše je pečlivě nadávkováno, odměřeno a spojeno dohromady někým, kdo má vkus a navíc i cit pro napsání silných skladeb. Další devizí  je pak velmi inteligentní a sympatické politické poselství! Kapela Coliseum vznikla v listopadu 2003, kdy nestor louisvillské scény zpěvák a kytarista Ryan Patterson (Black Cross/Black Widows, National Acrobat, Metroschifter, Automatic, The Enkindels...) se pustil do jednoho ze svých nesčetných hudebních projektů. Po deskách na vydavatelstvích Level Plane, Relapse nebo Deathwish Inc., vychází kapele zatím poslední loňská velká nahrávka s názvem „House With a Curse“ na labelu Temporary Residence (domov kapel The Black Heart Procession, Explosions In The Sky, Envy, …). Album s novým bubeníkem a produkcí, kterou si vzal na starost J.Robbins (Jawbox) zachycuje kapelu v nové formě, kde své osvědčené postupy citelně prošpikovala odkazem na své kořeny, které čerpají nejen z domovské Lousville historie, ale také z  Dischordovské scény. Jednotlivé skladby dostaly epičtější ráz s bezkonkurenční omamnou rytmikou.

Domácí barvy budou tento večer hájit brněnští Tummo, tedy představitelé temného hardcoru. V nejbližších dnech kapele vyjde debutová velká deska.

www.myspace.com/coliseum
www.myspace.com/tummo666

Více info: www.myspace.com/losercrewbrno

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.