Youtube
DISFEAR (swe) + HEROD (usa) + FEAR MY THOUGHTS (ger)
Dne: 16.05.2004
Kde: Praha - 007

DISFEAR (Gothenburg, swe. - Relapse records)

At the Gates, The Great Deceiver, The Crown, Skytsystem, Entombed jsou jména minulosti. Jakej asi bude výsledek, když ex členové výše zmíněných kapel začnou hrát jejich verzi kapel, na kterých vyrůstali?! Discharge, Motorhead…nihilismus a death'n'roll? Disfear! Misanthropic Generation. Relapse Records. Všechno sedí a vy nepotřebujete víc!


HEROD (Buffalo, USA - Lifeforce records)

Herod jsou důkazem toho, jak úzce jsou propojeny pojmy metal a hard core. Počátky kapely se datují rokem 2000, kdy spojili své síly ex členové Union (Ferret), Dead To the World (Stillborn), The Control (Go- Kart) a Policy 187 (Fetus). První dva roky existence kapely jsou jedno velké turné na podporu jejich CD dema 'Sinner's In the Eyes of An Angry God' například se Season On Fire. Začátkem roku 2003 Herod mění zpěváka. Nové jméno zní Judah Nero (ex- Plain Of Ashes) a jeho změny vokálu oživují celkový projev Herod. Květnové evropské turné má podpořit debutní album 'For Whom the Gods Would Destroy', které vychází na Lifeforce Records. Kdo pozorně sleduje poslední počiny tohoto labelu, ten asi tuší odkud vítr vane. Fanoušci staré Metalliky, Megadeth, Iron Maiden nebo Pantery si přijdou na své. Ha!


FEAR MY THOUGHTS (ger. - Lifeforce records)

Fear My Thoughts není třeba nijak dlouze představovat. Show s Herod a Disfear bude již jejich třetí návštěvou u nás. I oni vystoupí v Praze na podporu jejich nové desky na Lifeforce Records. A máme se opravdu na co těšit! Jejich předchozí počiny (Sapere Aude, 23, Vitriol nebo split s Fear Is the Path To the Dark Side) jsou evergreeny mezi experimentálním metalem a hard core. Pokud jsi fanouškem Shai Hulud, Dillinger Escape Plan, End This Day, nesmíš chybět!
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.