Youtube
DIY Blešák V Jelení + koncert URRAH a DAKHMA
Obrázek
Začíná: 27.06.2009 17:00
Končí: 27.06.2009 22:00
Kde: Praha klub V Jelení

O co se jedná?

Spousta z nás má doma věci, které nepoužívá, ale z nějakých důvodů je nám líto je vyhodit. Nebo naopak něco potřebujeme a ani netušíme, že někomu v našem okolí to doma třeba přebývá. Tak proč tyhle věci nepřinést na jedno místo a nepodělit se o ně mezi sebou navzájem? K tomuhle počinu nás inspiroval blešák na kolbence, kde se lidi snaží zbavit v podstatě všeho od vyluštěných křížovek, přes prázdné láhve, až po staré fotky, knihy, obrazy... Díky tomu nás napadlo, proč něco takového nepřenést i do hc/punkové scény? Snažíme se tvořit alternativu lecčemu, proč nezačít tvořit alternativu i k nakupování? Sdílet své věci navzájem? Jedná se o další z aktivit, kterou můžeme tvořit alternativu konzumní společnosti.


Na blešák je možné přinést v podstatě cokoli co uznáte za vhodné a budete mít pocit, že by se to někomu mohlo hodit (od desek, knih, oblečení až po nádobí, domácí spotřebiče aj.). Akorát prosím mějte na paměti, že Jelení je celkem skromný prostor. Blešák se v případě pěkného počasí bude odehrávat na dvorku, v případě deště vevnitř.

Jak na to?

Věci můžete nosit od 17:00, kdy bude klub otevřen, až do konce celého večera. Původně jsme přemýšleli o směňování, ale jelikož pak vyšlo najevo, že ne všichni by chtěli směňovat, rozhodli jsme se, že blešák bude benefit – a to na tisk materiálů o sexuálním násilí.


Věci budou dány na jedno místo a prodávány prostě za tolik, na kolik si je bude kupující cenit, či kolik se usmlouvá.


Věci, které zbyduo, budou poté odvezeny na squat Milada, kde bude zřízen freebox. Prostě místo / krabice, do které může kdokoliv cokoliv přinést a cokoliv si odnést.

Co k tomu?

Aby toho nebylo málo v průběhu celého odpoledne a večera bude k dispozici gril, takže kdo si co přinese, to si také může ogrilovat. Jedinou podmínkou je, aby donesené jídlo bylo veganské.

Od osmi potom zahrají dvě kapely se skoro rodinnými vztahy – URRAH a DAKHMA.

URRAH je nová kapela členů a členek projektu DANCEFLOOR JUSTICE, kteří a které přibrali novou basačku a bubeníka a rozhodli se pokračovat v něčem jiném než v coverech. V sestavě mimochodem najdete 2/5 BALACLAVY. Těšit se můžou všichni a všechny, kdo mají rádi kapely jako ABHINANDA, CHOKEHOLD, GATHER nebo ANCHOR. Návrat do devadesátých let. Tohle bude premiérový koncert.

O DAKHMA už asi není potřeba říkat nic víc. Slepenec LAKMÉ a NIDAL. Brutální podlazený emo hnůj. ACRID, ZANN a TRAINWRECK se kříží s HIS HERO IS GONE a URANUS a sází do toho trochu emoviolence. A tentokrát i s novým materiálem.

Co za to?

Vstup na celou akci bude 50kč a vzhledem k dlouhotrvající vstřícnosti klubu V Jelení a jeho současným problémům bude veškerý výtěžek ze vstupného právě pro něj.


Klub V Jelení najdete v Praze u Pražského hradu, těsně u zastávky Brusnice (tramvaj 22).

Pro jakékoli další info : xelsa@safe-mail.cz

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.