Youtube
DOOM TOWN (usa) + FEAR OF EXTINCTION
Obrázek
Dne: 09.01.2012
Kde: Praha café Na půl cesty

DOOM TOWN (usa) + FEAR OF EXTINCTION
Start: 20:00
Vstup: dobrovolný, ale myslete prosím na kapely

Doom Town jsou jednou z nejlepších nových amerických kapel, kterou jsem za poslední dobu slyšel. Jejich demo mi poslal Will z Born/Dead, s tím, že s nimi teď hraje a at si to určitě poslechnu. Dva kluci a dvě holky hrají naprosto parádní nakoplý hc/punk v nejlepší tradici starého amerického punku jako Avengers nebo Wipers, ale Doom Town jsou větší jízda - rychlejší a tvrdší. Jsou v nich cítit vlivy kapel jako Leatherface nebo prvních desek Fucked Up. Prostě a jednodužše hc/punk ve své původní podobě zahranej s divokou energiíí a enthusiasmem. Zpocený špinavý trika, naběhlý žíly na krku a všechno nahlas. Koncert byl domluvenej trochu na poslední chvíli, ale když jsem tuhle kapelu slyšel, věděl jsem, že ho musím udělat.

Společnost Doom Town budou dělat Fear of Extinction. Striktní d-takt komando, které je z každým koncertem lepší a lepší.

http://doomtownstl.blogspot.com/
http://www.fearofextinction.blogspot.com/
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.