Youtube
Death By Stereo v Ponorce!!
Obrázek
Začíná: 10.07.2011 19:30
Končí: 11.07.2011 01:00
Kde: Litvínov, Club Ponorka

DEATH BY STEREO (USA)
http://www.myspace.com/deathbystereo
Tak tohle je fakt bomba! Kdo nezná Death By Stereo, tak nejspíš posledních 15 let strávil někde v jeskyni a nebo prostě jenom udělal hodně velkou chybu! Tahle legenda hardcore a punk-rocku z Orange County v Kalifornii si nejen svejma albama vydanejma pod slavným labelem Epitaph Records, ale především svejma divokejma, šílenejma a hlavně upřímnejma živejma show dokázala vydobýt celosvětovej věhlas. Jako součást toho tak DBS dokázali zaujmout například i frontmana někdejších System Of A Down Serje Tankiana, kterej vydal jejich zatím poslední album "Death Is My Only Friend" v roce 2009 pod svým vydavatelstvím Serjical Strike Records. Pokud už dávno nejste fanoušky Death By Stereo, jejich strhující mix rychlýho oldschool hardcoru, melodickýho punk-rocku a našlapanýho metalu si určitě získá i vás. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět kapelu takhle světovýho formátu v prostředí malýho klubu bez bariér a securiťáků. Garantujeme vám, že Ponorka se bude otřásat v základech! DEATH FOR LIFE!!

YOUR FUCKING NIGHTMARE
http://www.bandzone.cz/yourfuckingnightmare
Tahle pro změnu zase domácí legenda taky nepotřebuje nějaký větší představování. Bejvalý členové kapel jako X-Wing, Still Strong, Action nebo Balaclava - je vůbec potřeba něco dodávat? Snad jenom to, že tenhle melodickej posi-hardcore vám pořádně nakope prdel a to i hudebně i textově. Pro fanoušky Lifetime, Kid Dynamite, Paint It Black nebo starejch youth crew kapel absolutní povinnost Pro ty ostatní - minimálně povinnej domácí úkol!

BURNING STEPS
http://www.bandzone.cz/burningsteps
Jako domácí support se představí litvínovskýmu publiku už ne nijak neznámá hardcore-punk banda Burning Steps. Najdete se někde ve stylovým rozmezí punk-rock, hardcore, trash, emo, metal, crust? Tak v tom případě se na tyhle škatulky vyserte a přijďte si na zahřátí před hlavní hvězdou večera poslechnout Burning Steps!

Začátek: 20:00
Vstup: 200,- /8 Euro
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.