Youtube
ENDSTAND (Finsko), EASTERN STAR, FLYING ENTERPRISE, MORE BAD NEWS
Dne: 13.05.2002
Kde: Brno - Kashmir klub

ENDSTAND- Vikingové s gelem ve vlasech , to umějí pořádně rozbalit. Po několika letech jejich existence a po par koncertech u nás (např. s Cause for Alarm) poprvé v Brně. Po tunách desek a splitek(např.se SECTINO 8) chystají nové album (vyjde na podzim) na Day After rec. . A myslím že je se na co těšit. Bezvadnej našláplej energickej hardcore s trochou rock´n´roll riffů. Tohle bude jizda!!


EASTERN STAR-rock ´n´roll hardcore jako prase. V allstars sestavě (současní nebo minulí členove kapel Balaclava, Kevorkian, Dussander,...)

FLYING ENTERPRISE - tak zase po pár měsících v Brně , tentokrát u přiležitosti vydání jejich singlu. Melo punk rock asi jako kdyby JAWBREAKER bydleli v Přerově.

MORE BAD NEWS - další koncert nové nadějné Československé kapely hrajícíi bezlitostný new school. (členové kapel Pazi Snajper, See you in hell, My dead cat,...)
  
    
Klub Kashmir (teď přejmenovanej na Sádlo), ul. Milady Horákové 24, !!!!!start v 19 hod !!!!!!!!
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.