Youtube
EUGENE S. ROBINSON (USA, Oxbow) + ARAN SATAN (CZ, Poslední Praha) 13. dubna v Rekomandu
Obrázek
Dne: 13.04.2011
Kde: Praha - Rekomando

SILVER ROCKET REKOMANDO vol. 3

 

EUGENE S. ROBINSON (USA)

ARAN SATAN (CZ)

Rekomando shop, Trojanova 9, Praha 2

13. dubna 2011

start 18.00, vstup 150 Kč

 

Série Silver Rocket Rekomando, která propojuje aktivity labelu Silver Rocket a obchodu Rekomando, je tu s třetím pokračováním. Po akustických koncertech Springlizard a Des Ark přichází tentokrát řada na těžší kalibr – na SLOVO.

13. dubna se v Rekomandu představí Eugene S. Robinson, charismatický lídr kultovních Oxbow. Surový zvuk kvarteta, kombinující nejtemnější blues se zuřivým noisem, ale Robinson tentokrát nechá odpočívat: jádrem jeho vystoupení bude čtení z románu „A Long Slow Screw“, který zpěvák vydal na labelu Hydrahead (Isis, Torche, Knut, Keelhaul). Kniha plná násilných obrazů a znepokojujících vizí ožije v Robinsonově podání podobně jako texty Oxbow. Živou tvář kapely totiž určuje právě nezaměnitelný Robinsonův vokál a jeho pozoruhodná pódiová prezentace. Kdo ví, co Rekomando zažije.

Před Eugenem S. Robinsonem vystoupí Aran Satan, „mluvící člověk z televize“ neboli třetí život Adama z Gnu a Aran Epochal. Začíná se v 18.00, vstup je 150 Kč. O den později, 14. dubna, vystoupí Eugene S. Robinson i v píseckém Pí Klubu.

 

Eugene S. Robinson: www.eugenesrobinson.com

Aran Satan: www.aransatan.tv

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

Rekomando: http://rekomando.eu/

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.