Youtube
FLOWERS FOR WHORES (cz) + MY TERROR (d) + ESAZLESA (cz)
Obrázek
Dne: 20.03.2011 19:30
Kde: Praha 007

Po delší hybernaci začínají zapadat kamínky mozaiky a u Dvou lopat začíná koncertní sezóna. Ještě před tím, než zaavizují pár dechberoucích jmen punk/hard core scény, připravili si pro vás přezrálí pardálové decentní rozjezd.

Flowers For Whores připravují zbrusu novej split 7" s crustovou stálicí Gattaca a do konce roku by se snad měla na pultech Rekomanda a ostatních spřízněných record shopů objevit jejich první velká deska. Nadešel tedy čas po čtvrtletní absenci opět zahrát pro naše lidi na Sedmičce. Ivan má pár kilo navíc, Pavel třísky v rukách - sóla tedy nečekejte, Myšák prožívá svoje každodenní trápení v kralupským ghettu a Bolek si něco huhňá. Žádný závratný změny, ale klasicky propocenej set Kytek s vašima sing alongama, pizza makerem a možná i veslicí.

V My Terror z Düsseldorfu zpívá Dennis z ruské antifa hard core legendy What We Feel, kterou ste měli možnost párkrát vidět i u nás. Po zákazu vystupování v souvislosti s novým ruským "protiextremistickým" zákonem, se kluci z WWF vydali jinými cestami a Dennis ukotvil právě v My Terror, kteří lahodí uším fanoušků Death Before Dishonor, starých Blacklisted nebo Grave Maker. Témata zůstávají stejná, zpěv v Angličtině a Ruštině.

Za Esazlesa moc nemluví mediální kampaně a žvásty na webech, ale jejich koncertní a vydavatelská aktivita. Po 10" Vyhlídky a konce brzy se z čista jasna objevil jejich nový 7" Chtěl bych vidět svět dětskýma očima, který kapela podpořila masivním evropským turné. Západočeský štýlo mělo vždycky svojí osobitou tvář a vy se těšte na lahůdku, která potěší ty z vás, kdo milujete svoje protějšky, Red Sparowes, Envy a Maxmiliána Colbyho.

www.myspace.com/flowersforwhores
www.myspace.com/myownterror
www.myspace.com/esazlesa

www.myspace.com/twoshovelsevents
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.