Youtube
FREE MORAL AGENTS (usa) + SUBTITLE (usa) 6. března na 007
Obrázek
Dne: 06.03.2011
Kde: Praha 007

FREE MORAL AGENTS (USA)

SUBTITLE (USA)

Neděle 6. března 2011

Praha, Klub 007 Strahov

start 20.00, vstup 200 Kč

 

Koncert na poslední chvíli, kterej ale nešlo odmítnout. Free Moral Agents je vypiplaný dítě klávesisty Isaiaha „Ikeyho“ Owense z Mars Volta, který skvělým způsobem míchá vokální hrátky typu Aval Luna s noise-funkem (nebo jak tomu sakra říct) a vůbec hodně divnejma zvukama. Paradání! Free Moral Agents místama znějí jako živelnější verze Massive Attack, ale instrumentální pasáže připomnají i Grails. Jestli nevěříte a připadá vám to jako hodně divná kombinace, koukněte rovnou na jejich stránku se streamem muziky: www.freemoralagents.com Jistý je, že to funguje a loňský hypnotický album „Control This“ je toho důkazem!

A další skvělý doporučení: s Free Moral Agents jede turné i Subtitle, úžasnej dvoumetrovej pomatenec, kterýho si pamatujete ze společnýho koncertu s Oddateeem. Subtitle je hip hopovej Ahasver a Don Quijote v jedný vysoký podobě a stejně jako Free Moral Agents má kořeny u kultovního labelu GSL. Nebojte, tohle bude hodně divnej koncert!

 

Free Moral Agents: www.freemoralagents.com

Subtitle: http://www.myspace.com/subtitle

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.