Youtube
FUNEBRARUM (USA) + UNDERGANG (Dánsko) + ESCAPE THE FLESH (CZ)
Obrázek
Začíná: 24.02.2012 20:00
Končí: 24.02.2012 24:00
Kde: Břeclav klub Pixla

FUNEBRARUM (USA)
UNDERGANG (Dánsko)
ESCAPE THE FLESH

pátek 24.2.2012
Břeclav – klub Piksla
Start: 20:00

FUNEBRARUM vznikli v roce 1999, působí v ní členové kapel Evoken, Incantation, Goreaphobia, Assuck, Citizens Arrest, Disma a dalších. Drhnou těžkotonážní old school death metal ovlivněný kapelama jako Grave, Incantation, Bolt Thrower, Abhorrence či Demigod. Na svém kontě mají 2 samostatné alba, split album se švédskou legendou Interment, singl a dvě dema.

www.myspace.com/funebrarum

UNDERGANG – je mladá kapela z Dánska hrající teprve od roku 2010, venku mají jedno album, jednostranné 7ep flexi a demo. Právě teď jim vychází druhé samostatné album. Undergang mě osobně nejvíc ze všeho připomíná ranné nahrávky od Incantation z období desek Onward to Golgotha či Mortal Throne of Nazarene.

www.myspace.com/undergang666

ESCAPE THE FLESH – je pro mě spolu s Brutally Deceased, March of the Hordes naděje české metalu, kterému až na pár výjimek moc neholduji. Venku mají split CD s March of the Hordes a demo.

http://bandzone.cz/escapetheflesh

Speciálně k tomuto turné vychází split 7"EP FUNEBRARUM/UNDERGANG na DOOMENTIA RECORDS (www.doomentia.com), na koncertech bude možno koupit limitovanou barevnou edici!!!

Text: jozkasatanpunk@seznam.cz

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.