Youtube
GOOD NIGHT WHITE PRIDE NIGHT
Dne: 27.03.2005
Kde: Přerov - GoblinRentokill (www.rentokill.com)

Punkrocková pecka z Rakouska, která se do toho umí pořádně opřít. Ne nadarmo bývá přirovnávána k Anti-flag a Propagandhi - a to ne pouze díky neuvěřitelně energické, melodické a zároveň tvrdé muzice, ale i díky politickému poselství. Kapela už funguje přes osm let a její usílí přináší výsledky. Nedávno podepsala smouvu s anglickým labelem Enginner records a v současnosti se nachází na anglickém turné. V ČR se svou show představí poprvé.R.A.F. (raf.unas.cz )

Domácí punkrocková pecka z Přerova. Po třech letech a stovce odehraných koncertech ve výborné formě! Kapela si nedávno vlastním nákladem vydala CD, které se dočkalo velmi pozitivních recenzí a šeptá se o "českých Bouncing Souls." Na Moravě si kapela vydobila už slušné renomé, v Praze se mockrát neukázala a veřte, že stojí za zkouknutí!Stolen lives (www.stolenlivesband.com)

Mladá hardcore smečka z východních Čech. Sypačka v duchu Separation nebo Negative FX s politickým poselstvím.
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.