Youtube
GRAVE MAKER (can) + 50 LIONS (aus) + ANTAGONIST AD (nz)
Obrázek
Dne: 23.08.2010 19:30
Kde: Praha 007

Trvalo to víc než rok! Po zabijáckejch koncertech v Praze a Olomouci se k nám vrací Grave Maker (Kanada)! Kapela, která vznikla na bedrech bývalých členů Figure Four, Cancer Bats a Shattered Realm proto, aby vyprávěla o asfaltu a příběhy vlků křižujících planetu. Na turné s novou deskou "Ghosts Among Men" (Victory Records, produkce Roger Camero - The Warriors, No Motiv, Retaliate) a touhou žít a ne přežívat.

50 Lions (Resist Records) z Byron Bay v Austrálii nás zatím úspěšně míjeli. Po koncertu First Blood zasadí dokonalej soundtrack k dotažení čar z podrážek na podlaze pražský Sedmičky. Totální porce pro fanoušky Trapped Under Ice, Bitter End, Cro-Mags, Terror nebo Blacklisted!

Antagonist A.D. z Aucklandu (Nový Zéland). Jestli Florida pohřbila tu část hard core, která jí činila tak specifickou a tolik atraktivní pro evropské hard core kids (Remembering Never, Red Baron, Morning Again) pak se zdravý síly probudily na druhý straně planety. A vy budete u toho.

Nekuřácký koncert. V pitu vše povoleno!

www.myspace.com/gravemaker
www.myspace.com/50lions
www.myspace.com/antagonistad
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   



Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.