Youtube
GRIDE + LAHAR + SEE YOU IN HELL + SHEEVA YOGA
Obrázek
Dne: 25.02.2011
Kde: Praha 007

„Nuclear Winter Tour 2011“ je název čtyř koncertů, které na přelomu února a března odehrají ve čtyřech různých městech čtyři domácí spřátelené kapely a které se přitom budou střídat v rolích vystupujících a organizátorů. Hraje se 25. 2. v Praze na 007, 26. 2. v Českých Budějovicích ve Velbloudovi, 4. 3. v Ostravě v Bogotě a zakončuje 5. 3. v Brně na Melodce (kde navíc vystoupí ještě PRÜGELKNABE a TOMORROWS HELL).

 

Blíže představovat jednotlivé vystupující asi nemá význam, ale za zmínku určitě stojí to, že u všech kapel se dá očekávat předvedení spousty nových songů, protože všechny letos vydávají, anebo alespoň k vydání připravují, nová alba. LAHAR by měli své nové LP (na Doomentia Rec.) křtít hned na první zastávce Nuclear Winter v Praze, GRIDE (na Insane Society) a SHEEVA YOGA (v kooperaci) chystají své nové velké desky na léto a SEE YOU IN HELL se na konci roku svou třetí LP chystají nahrát.

 

Kromě toho bude na všech čtyřech koncertech k dostání nové číslo brněnského fanzinu Hluboká Orba (č. 28), které vyjde po více než dvouleté odmlce, opět v rozsahu 200 stran a knižní vazbě a s prvními 100 kusy v limitované edici se sítotiskem tisklým přebalem.

 

GRIDE (www.myspace.com/gridecore)

LAHAR (www.myspace.com/laharfastcore)

SEE YOU IN HELL (www.myspace.com/seeyouinhellthrash)

SHEEVA YOGA (www.myspace.com/sheevayoga)

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.