Youtube
Graf Orlock (usa) + Ghostlimb (usa)
Obrázek
Dne: 08.07.2009 20:00
Kde: Praha klub V Jelení

Mám rád kalifornský kapely. Nemyslím hitparádovej rock ala NOFX, ale punkový party, který pevně svírají prapor DIY Hardcoru, kterej v minulosti pozdvihly kapely kolem Ebullition scény. Vždycky, když je možnost nějakou takovou kapelu vidět hrát, je mi jasný, že to bude zážitek. Burial Year mi před pár lety na prázdný sedmičce vyrazili dech – totální špinavej hardcore metal, chlapíci smrděli na 5 metrů daleko, haha. Drowning with our Anchors na jaře V Jelení vyrazili dech nejen mně, ale i těm pár odvážným co dorazili. Na krev zahranej emo hardcore, žádný sraní kolem, jenom poctivost a upřímnost v sebeperzentaci. No a tentokrát nás čekaj další kapacity. Graf Orlock a Ghostlimb.

Gorlock vznikli jako lehce vtipná grind hc kapela – jejich postoj je od začátku jasnej: punk není jen o tom být vždycky hyperkorektní bezpohlavní PC kid. Punk je taky o tom užít si srandu, nebrat se pořád stoprocentně vážně. A protože jsou Gorlock zároveň velký fandové béčkovejch filmů, vykašlali se na texty a zpívaj dialogy ze svých oblíbených filmů. Gangsterky, dobrodružný béčka, Big Lebovsky – tohle všechno je baví. Před časem hráli v Brně, tehdy jsem je prosral, ale od lidí co tam byli vím, že to byla řežba. Kluky totiž očividně dost baví to co dělají, takže jejich koncerty jsou nejenom sranda, ale taky kvalitní hudební jízda. Oproti starším věcem je nová deska víc klasickej HC a míň grind, což aspoň pro mně není na škodu.

Jako parťáci na výlet jim slouží spřízněná kapela Ghostlimb. Relativně nová kapela, která za svou krátkou existenci stihla nahrát celou řadu desek (4split s Trainwreck, Zann a Perth Express, split s kapelou Fischer a dvě samostatný desky...). Ghostlimb do toho jdou víc tradičně. Nahněvanej HC, je v něm cítit současnej revival naštvanýho old schoolu, tyhle chlapíci mají ale náboj a jiskru co spoustě jiných kapel tohodle stylu chybí. Naštvaný, rychlý, melodický – tohle bude fakt dobrý.

Obě kapely zahrají 8. července V Jelení, Ghostlimb to pak navíc naklepou na Fluffu...

(mx)


Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.