Youtube
HATEBREED + THROWDOWN + ACTION + DELUSION
Dne: 03.07.2003
Kde: Praha - Futurum

HATEBREED (USA) - Kultovní a zároveň nejbrutálnější hardcore/metal kapela, která byla před přestupem pod křídla Universal records nekompromisně nejprodávanějším titulem na Victory records.
THROWDOWN (USA) – Tahle chugga chugga metal/mosh kapela se minulý rok objevila jako veliká hvězda na evropském turné s 18 Visions. Od jejich koncertu můžete očekávat straight forward moshing, stage diving a masitej circle pit, jak se sluší a patří.
ACTION (CZ) – Domácí Action se svou poctivou prací na sobě samých vypracovali na úroveň, která u nás na hudebním poli, nastíněném výše, nemá obdoby, takže svým hudebním vzorům nezůstávají vůbec nic dlužni. Jejich muzika není tak přímočará a o to víc si dává záležet na hlasových i nástrojových aranžích.
DELUSION (CZ) – Dnes již povinný inventář české HC scény. Skvěle doplňují celou sestavu tohoto adepta na událost roku. Jejich kořeny sahají do okolí kapel jako Strife či právě Hatebreed, ale s notnou dávkou vlastních rock’n’rollových invencí.
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.