Youtube
HATEBREED (usa) + MOURNING ENDS (ger) + PAINT THE TOWN RED (ger)
Dne: 09.06.2004
Kde: Praha - klub Matrix

HATEBREED (usa - Roadrunner/Universal records) - Králové brutal hard core z New Haven zvládli od minulé návštěvy v Praze vypustit svou další desku s názvem The Rise of Brutality. Kdo si myslel, že muzika, se kterou se tu předvedli, už nemůže zajít dál, ten se mýlil. Zas o něco rychlejší, přísnější s trochou slayerovsky nabroušenějších riffů. Jejich muzika má spád, stejně jako živá vystoupení. Hatebreed jsou zkrátka kult a nejlepší iniciátoři pro totální mosh, za což si vysloužili maximální respekt po celém světě. O tom svědčí i fakt, že letos odjedou americké Ozz Fest tour a Headbangers Ball Tour.
www.hatebreed.com


MOURNING ENDS (ger - Circulation records) - Kapela kytaristy z Heaven Shall Burn, který se v tomto případě ujal kromě svého nástroje i postu zpěváka. Pokud jedeš v kapelách jako HSB, tak tohle je víc metal!!!
www.MourningEnds.de


PAINT THE TOWN RED (Ger.- Join the Team Player) - Politická kapela z Mnichova, jejíž členové v minulosti působili v My Hero Died Today. Oproti nim je však muzika PTTR přímočařejší a chytlavější. Zahuštěno energickou show a ostrými texty bude jejich vystoupení lahůdkou pro fanoušky The Hope Conspiracy, Bane nebo legendárních Unbroken.
www.lastgangintown.com
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.