Youtube
HORSE THE BAND (usa) + NULLUS SUM (cz)
Obrázek
Dne: 16.06.2009 20:00
Kde: Praha - 007

HORSE THE BAND

(USA - Vagrant)


Něco málo přes půl roku poté, co za sebou tahle totálně ujetá parta nechala konsternované publikum v pražském Futuru, kde vystupovali po boku Doomriders a Disfear, je tu jejich další výlet za evropským dobrodružstvím. Tihle chlápci se nebojí skočit po hlavě do čehokoliv a o to méně se kontrolují na podiích, která pro ně nejsou nikdy příliš velká na to, aby je nedokázali zcela ovládnout. Zdravý hardcore punk náboj nekontrolované síly, metalem nasáklý riffy od totální beatdown hlíny po trashový dostihy. Klávesy se zvukem vašich oblíbených her z minulého století, který prostupujou naprosto vším bez ohledu na vaší bránici, ovládaný chlapíkem, co se nepřestává smát a vtipkovat za žádný situace, vokály od screamo řevu po blackovej murmur, absolutní zvraty ve stavbě skladeb tak častý, že si nikdy nejste jistí, jestli si z vás jen nedělaj prdel… a oni si jí vážně dělají! Tak na to můžete vzít jed! Z lidí v publiku i ze sebe samých. Komunikace s publikem je vůbec jeden z nejvtipnějších momentů celého jejich setu. Všemu pak dává korunu hráč na triangl, který si nechal změnit jméno jen proto, že to stálo pouhých dvacet osm dolarů. Horse The Band jsou jako pojízdný cirkus a všude, kam přijedou, dokažou vykouzlit i z totálně podělanýho dne dovolenou!

Před pár dny vyšel na Hassle Records HORSE THE BAND nový limitovaný 7" se songem nazvaným Shapeshift (ft. Jamie Stewart z Xiu Xiu) a na druhé straně remix tohoto songu v režii Sonnyho Moorea alias Skrillex. Song je předzvěstí nového alba "Desperate Living", které se právě mixuje a venku by mělo být začátkem srpna na Vagrant/Hassle. Máte se na co těšit, protože celá deska je zas o něco šílenější, než ty předchozí! Několik songů z ní zazní i na jejich pražském koncertu.

www.myspace.com/horsetheband

www.vagrant.comNULLUS SUM

(CZ)


Tak tohle je jednoznačný objev roku na český scéně. Jestli jsi zaspal kapely jako Deadguy nebo Kiss It Goodbye, honem si to běž sehnat, nebo kontroluj concert Nullus Sum, protože přesně o tom to je!

www.myspace.com/nullussumReakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.