Youtube
IMAAD WASIF (USA, TeePee) 22. září na 007
Obrázek
Dne: 22.09.2010
Kde: Praha 007

IMAAD WASIF (USA, Tee Pee Records)

HISSING FAUNA (CZ)

Praha, Klub 007 Strahov

22. 9. 2010, start 20.00

 

Psychedelickej mág? Geniální hard rocker pro nový tisíciletí? Éterickej folkař? Od každýho tak trochu. Tenhle mix ale působí velmi elegantně a jeho účinek je hypnotickej. Imaad Wasif, „nezařaditelná reinkarnace Syda Barretta,“ dorazí ve středu 22. září na pražskou Sedmičku.

 

Představte si svěží mix majestátnosti Led Zeppelin, skromnosti Sebadoh a uvěřitelnosti, jak jí prezentuje Wino – tak přesně tímhle vás okouzlí Imaad Wasif. Někdejší parťák Lou Barlowa a člen Folk Implosion (podílel se ale i na skvělý poslední Louově desce “Goodnight Unknown“) debutoval v roce 2006 deskou na kultovním labelu Kill Rock Stars, teď ale vydává na Tee Pee Records a nahrává skvělý rockový alba s nakažlivě omamnejma melodiema a psychedelickým odérem. Imaad Wasif spolupracoval mimo jiné s Karen O (Yeah Yeah Yeahs) a Bradfordem Coxem (Deerhunter), ale nejlíp je mu v základním rockovým triu, kterýmu navíc na poslední řadovce „The Voidist“ pomáhá Dale Crover (Melvins) a Greg Burns (Red Sparowes). Přidejte si přirozenou inspiraci orientální hudbou („Kytara mě uchvátila ve čtrnácti letech. Tehdy jsem si ale přál, aby to byl spíš sitár,“ vzpomíná Imaad) a máte neodolatelnou směs hudebních vůni. „Moje vlivy? Určitě Jimi Hendrix, Bob Dylan, Neil Young a všichni tyhle chlápci. A samozřejmě indická muzika. Snažím se mezi tím najít most,“ říká Wasif.

 

Jak se mu to daří naživo můžete zjistit 22. září, kdy Imaad Wasif hraje na 007, předkapelou budou domácí Hissing Fauna.

 

www.myspace.com/imaadw

www.myspace.com/hissingf

www.silver-rocket.org

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   



Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.