Youtube
INTEGRITY (USA) + STRIKING JUSTICE (NL) + RISK IT! + LAST CHANCE TO DIE (GER) + BORN AGAIN (CZ)
Obrázek
Dne: 10.06.2012 20:00
Kde: Mariánské Lázně Na rampě

Koncert jedné z nejkultovnějších kapel v historii světové hardcorové hudby! Agresivní, těžkotonážní hardcore se silně metalovými vlivy, inspirace pro řadu kapel, které vznikaly v devadesátých letech. Hudba zabalená do temné tématiky, plná chytlavých refrénů a melodických kytarových vyhrávek. Koncert slibuje nevšední zážitek a vy máte jedinečnou šanci být u toho! Povinnost pro všechny příznivce tohoto stylu a další, kteří se nebojí rozšířit si své obzory!

Hardcore kapela INTEGRITY původem z Clevelandu, Ohio vznikla v roce 1988 a na sklonku osmdesátých let se zařadila mezi stěžejní spolky hardcore punkové scény. Texty této kapely jsou směsicí apokalyptických vizí, náboženské a sociální tématiky.
Kapelu založil v léte roku 1988 zpěvák Dwid Hellion, kytarista Aaron Melnick, basák Tom Brose a bubeník Tony Pines a v počátcích své tvorby hrají rychlý hardcore punk a postupně do své tvorby zařadili více metalových prvků. V průběhu devadesátých let kapela vydala několik stěžejních alb Those Who Fear Tomorrow, Systems Overloaded a Humanity Is The Devil, které ve své době znamenaly naprostý fenomén v tvrdé hudbě. Nelidský vokál Dwida Helliona, surová přímočarost a metalové rify jsou hlavní atributy této kapely. Jízda do pekla.


Ještě před americkou legendou nám nakopou zadek o poznání mladší kapely, kteří se ovšem v posledních dvou letech velice solidně etablují na evropské HC- scéně, RISK IT ! z německých Drážďan a holandští mladíci STRIKING JUSTICE. Obě tyto kapely již mají za sebou v letošním roce v Čechách několik klubových vystoupení, sestavu doplní dvě HC/metalové mlátičky, němečtí LAST CHANCE TO DIE a jindřichohradečtí BORN AGAIN.

Informace o kapelách a o předprodeji vstupenek naleznete také na:
http://integrity-ml.webnode.cz

Vstup:  
180,- Kč (v předprodeji od 15.2. 2012)
220,- Kč (na místě)

Místo: Club Na rampě, Kollárova 7, 353 01 Mariánské Lázně
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.