Youtube
ISIS (usa), DÄLEK (usa), MAMIFFER (usa)
Obrázek
Dne: 12.11.2009 19:00
Kde: Praha Akropole

Lístky na koncert Isis + Dälek + Mamiffer za 450 Kč (na vstupu budou za 500) jsou samozřejmě k mání u baru v Paláci Akropolis, v Rocksters, Polí pět, na koncertech Silver Rocket a Two Shovels Events a skrze Ticketpro. Pro předprodej přes internet použijeme ten samej model, kterej se osvědčil na koncertě Neurosis:

1. Pošlete klasickou objednávku z obchodu (http://www.silver-rocket.org/obchod/k/listky)
2. Dostanete zprávu s informacema, jak zaplatit na náš účet (nic složitýho a způsob si zvolíte sami – kdo máte rádi banky, tak převodem, komu vyhovuje pošta, tak složenkou, kdo umí něco jinýho, třeba PayPal, může nás inspirovat)
3. Po zaplacení obdržíte mailem potvrzení s "heslem" (protože slouží jako oprávnění k převzetí lístků bez ohledu na totožnost příjemce, je vhodný držet ho v tajnosti)
4. Před koncertem si v Akropoli v předsálí vlevo (naproti šatně) na základě hesla vyzvednete příslušnej počet lupenů
5. Pokud peníze nedorazí včas, převedeme je zpátky - ale prosíme, nenechávejte to ve vlastním zájmu dojít tak daleko

Na Neurosis to kalapalo dobře. V případě jakejchkoli nejasností a dotazů pište na obchod@silver-rocket.org, všechno zohledníme a poladíme podle potřeby. Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.