Youtube
KEELHAUL (USA, HydraHead) + BRUCE LAMONT (USA, At A Loss) 15. května na 007
Obrázek
Dne: 15.05.2011
Kde: Praha 007

KEELHAUL (USA, HydraHead)
BRUCE LAMONT (USA, At A Loss Recordings)

15.5.2011
Praha, Klub 007 Strahov
start 20.00, vstup 200 Kč

 

Den po prvním pražským koncertě Keelhaul jsme na webu Silver Rocket vynadali od plic všem, kdo tam nedorazil. Dost lidí to rozčílilo, protože prý považujeme každou kapelu, kterou dovezeme, za epochální a výjimečnou – ale všech 25 osob, který koncert viděli, se shodli na jednom slově: NEUVĚŘITELNÝ.

Keelhaul jsou totiž mocná, MOCNÁ kapela. „Protažení pod kýlem“ (tohle totiž znamená slovo „keelhaul“) vymysleli kdysi dávno jako trest pro námořníky: chlapa přivázali k lanu, hodili do vody a protáhli pod lodí na druhou stranu. Kýl byl olepený vrstvou ostrých schránek různejch živočichů, o který se nebožák obvykle pořezal, případně přišel o ruku nebo hlavu. Další možnost byla, že odsouzence protáhli vodou o něco pomaleji, takže se nepořezal, ale zase se většinou utopil. Zní tedy jejich hudba právě takhle? Basák z Keelhaul říkal v jednom rozhovoru, že hrajou ‘post hardcore progressive acid rock’. Jeden recenzent zase napsal, že Keelhaul jsou ‘kapela, která ‚makes noise out of instinct rather than premeditation.’

Doporučujeme se na tyhle pokusy o popis vykašlat. Keelhaul jsou z Clevelandu. Vydávají svý desky na Hydra Head. Nejsou to pohledný lidi, nenosí žádný módní oblečení a nejspíš vypadají jako vaši otcové, kdyby byli masovými vrahy. Při druhý návštěvě Keelhaul v Praze samozřejmě chceme, aby všichni napravili, co minule zameškali, a přišli na jejich koncert. Chceme, abyste viděli Keelhaul. Nebudete toho litovat.

Na Sedmičce se ještě představí Bruce Lamont, frontman Chicagské avantgardní kapely Yakuza, se svým sólovým programem z aktuálního alba Feral Songs For The Epic Decline.

 

KEELHAUL: http://www.myspace.com/mykeelhaul

BRUCE LAMONT: http://www.myspace.com/brucelamont

SILVER ROCKET: www.silver-rocket.org

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.