Youtube
KEELHAUL (USA, Hydrahead) + Zkouška sirén, 9. prosince na 007
Obrázek
Dne: 09.12.2009
Kde: Praha 007

KEELHAUL (USA, Hydrahead)

ZKOUŠKA SIRÉN

Praha, Klub 007 Strahov

9. prosince 2009

Start 20.00, vstup 250 Kč

 

Keelhaul jsou pro undergroundovou metalovou scénu stejnou veličinou, jako Voivod pro tu mainstreamovou. Respektovaný válečníci mnoha bitev, jejichž ostří nikdy nezrezlo. Parta, která ovlivnila celý legie skvělejch kapel, ale která se pro oko běžnýho publika vždycky pohybovala tak trochu mimo radar. Skrytá perla.

 

Čtveřice vizionářů se dala dohromady v roce 1997 v Clevelandu a od začátku svý cesty působila jako zjevení. Způsob, jakým Keelhaul kříží hardcore, metal, sludge a noise, je totiž výjimečnej. V jejich skladbách se zaručeně ztratíte nejen na první poslech, ale často i na ten desátej a dvacátej. Nesmírná členitost muziky Keelhaul ale kupodivu nepůsobí odtažitě a uzavřeně – naopak. Díky neuvěřitelný energii, která se line všema nahrávkama, působí kapela jako zdivočelej, nasranej tank s lidskou černou duší. Je jedno, že nerozumíte tomu, co po vás tahle zběsilá mašina chce. Důležitý je, že se buď máte klidit z cesty, nebo se přidat k ní. Keelhaul jsou nebezpečnej mutant z jiný dimenze, kterej mluví svojí vlastní řečí, ale její přízvuk a dikce a jsou vám přesto srozumitelný. A když při poslechu jejich desek ucejtíte mrazení v zádech a strach z neznámýho, je to naprosto běžná reakce.

 

Poslední album Keelhaul se jmenuje dost příznačně „Keelhaul's Triumphant Return to Obscurity” a vyšlo letos na Hydrahead. Kapela ho vůbec poprvé ve svý kariéře představí v Praze: 9. prosince v klubu 007 ve společnosti Zkoušky sirén.

 

Keelhaul: http://www.myspace.com/mykeelhaul

Zkouška sirén: http://www.myspace.com/zkouskasiren

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

KYEO: www.kyeo.net

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.