Youtube
KRHfest vol. 4
Obrázek
Začíná: 25.10.2009 14:00
Končí: 25.10.2009 22:30
Kde: Hostivařská sokolovna (U branek 674, Praha 10)

Dámy a pánové, čtvrté pokračování KRHfestu jsme připravili na nedělní odpoledne 25. října. Sál staré Hostivařské sokolovny otevře dveře už ve dvě hodiny. A bude to velký!

Severním větrem ošlehaní chlapíci z Affordable Hybrid hrajou rokenrol pěkně zostra, ale neštítí se ani pěkně vlezlých melodií. Je to objev! Určitě představí nové elpíčko No Area, No Criminals, která jim právě vyšlo u Emila (ex-Children Of Fall) na jeho labelu Black Star Foundation.

A jak velká je síla přátelství? Dost na to, aby John Ball znovu zahráli na KRHfestu. Po dvou letech hibernace se na světová pódia vrací Honza Míč – první pražský koncert po srpnovém obnovení kapely bude právě v Hostivaři. Pojem pozitivní hardcore se pro mě nestává fraškou hlavně díky John Ball.

Hissing Fauna je „nová“ kapela „starejch” tváří. Syčící zvířata žižkovskýho pralesa. Postrock s country/metal srdcem.

Deska Fight With Windmills (2006) se mi v gramofonu točí povážlivě často a Kusumam v Praze skoro nehrajou. Viděl jsem je jen jednou a odzbrojili mě, když parádní set ozdobili coverem od Motörhead. Jinak je to hodně členitá krajina – rokenrol pláně a noisy hory.

Čeká nás poetické odpoledne. Akce bude nekuřácká (popelníky budou před vstupem). Chybět nebude oblíbené veganské rizoto s křupavým uzeným tofu. Parčík před sokolovnou je plný dětských prolejzaček, jen chůvu na hlídání nemáme. Těšíme se na vás!

http://krhfest.cz

http://www.facebook.com/krhfest

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.