Youtube
Killin´It!
Obrázek
Dne: 10.06.2009 20:00
Kde: Praha klub V Jelení

Po zářijovém masakru v podání Pensylvánských Common Enemy je tady další mejdan pro fandy hardcore/thrash/skate/punku! Opět na stejném místě, tedy v pražském klubu V Jelení. Tentokrát se představí kolegové z Východního pobřeží, z bažin New Persey, KILLIN´IT! Pokud vás čapla vlna thrashcore skate kapel u jejichž zrodu stáli spolky jako Bones Brigade, What Happen Next?, Holier Than Thou nebo legendární švédští DS:13 a v níž teď úspěšně pokračují bandy jako Municipal Waste, DFA, SSS ad. tak věz že tohle bude něco pro vás! K tomu přidejte zběsilost 80s thrashcore kapel jako Infest, Septic Death, D.R.I., Accused, Cryptic Slaughter a samozřejmě nezbytná klasika jako Gang Green, Jerrys Kids, Negative Approach, Black Flag, Circle Jerks ad. to všechno namíchá skvělej koktejl jménem KILLIN´ IT!!! Poprvé na evropským tour, takže si tuhle jízdu rozhodně nenechte ujít!

Po jejich boku se stejně jako v před CE představí pražská fofrovačka P:N:S která s novým bubeníkem přidala na tempu a posunula už tak velkou nálož zběsilosti o dalších pár kroků k totálnímu šílenství. Právě mají z sebou vydání split cd s kalifornskými hardcorepunx Societys Parasites (kteří mimochodem vydávají u Hellcat Records). Na jednom nejmenovaném eshopu je stručnej a výstižnej popisek - "MASAKR JAKO PRASE"...a tak to je a ne jinak a tak to i bude v úterý 10/6 V Jelení! Start tradičně v 8! SKATE OR DIE!

www.myspace.com/killinitson

www.myspace.com/pnspunx

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.