Youtube
LAHAR + BONUS + PHOENIX 2
Obrázek
Dne: 23.09.2009 20:00
Kde: Praha 007

40 let Klubu 007

LAHAR + BONUS + PHOENIX 2

23.9. Klub 007 Strahov, od 20.00

Sedmička oslavuje a je to krásné výročí, takže na její počest probíhají během celého září speciální koncerty a tohle je jeden z nich. Sestava je smrtící:

Lahar – nekompromisní úderka složená ze zasloužených otců, krouhá vše, co ji přijde do cesty už několik let a rozhodně se nedá ani v nejmenším říct, že by tahle parta totálních srdcařů ustrnula na jednom místě. Jejich chaotic distrort  fastcore, kterým terorizovali ušní boltce punx na počátku své dráhy (pozor, nic proti, už tenkrát to mělo sílu!) se přetransformoval ve smrtící thrash palbu, kde vládne rychlá pravačka, která občas vystřihne takové sólo, že by myslím čuměl i Kerry King. Lahar na své zatím poslední nahrávce vyrukovali s opravdu  těžkou municí a jejich bastard čistokrevného thrash metalu, hc/punku a fast coru má efekt detonující plastické trhaviny. Tenhle koncert bude navíc pražskou premiérou v nové sestavě, tedy s Banánem z Balaclavy za mikrofonem!

Bonus – zlobivé dítě z Prahy 4. Bourek ze Sporto a Phoenix 2 se vydal svou vlastní, v rámci punkové scény vlastně totálně neprobádanou cestou a výsledkem je zcela osobitý projekt s názvem Bonus, kterému byl nedávno vdechnut život i co se týká živého hraní. Náladové a zvláštně melodické beaty, tvoří background pro nezaměnitelný rap, který je plný jasných postojů. Všem slovům navíc dodává váhu Bonusova životní realita, která celé vystoupení hází do pozice spektáklu, který věrně odráží zkrvenou dobu ve které žijeme a říká nám, žeb ysme se neměli vzdávat.

Phoenix 2 – parta naprostých desperátů a dezolátů. Členové  a ex-členové Ememes, Zkoušky Sirén, Lvmen a Balclavy a jejich zhudebněná vášeň ke klasickému hard rocku, heavy metalu a thrash metalu. Láska k dobré muzice je však jen jedna polovina inspirace, tou druhou je nenávist k náckům, Pavlu Bémovi a taky…….fízlům. Spalte Prahu!
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.