Youtube
LORDS (USA) + INNOXIA CORPORA + VAZ SZUSZANNE
Obrázek
Dne: 17.11.2009 20:00
Kde: Hradec Králové la Putika (ex El Diablo

Hard and heavy není dost ani omylem, vlajkonoš nese standardu „Furious and fucking heavy!!!“. Tohle není hudba. Tohle jsou samý přemety a zvraty.  Zběsilý zrdhání přes překážkovou dráhu, kličkování v minovým poli. Jediný přestávky jsou kvůli nezbytnýmu ošetření otevřenejch zlomenin a jede se dál! Zuřivý pasáže střídaj valivý rytmy, otočky do prostisměru se odehrávaj ve čtyřech rozměrech. Lords přijíždí ztrestat Evropu se svojí deskou FUCK YOU ALL MOTHERFUCKERS kde na plný koule předvádí zač je toho punk metal. Třiadvaceti minutová smršť destilovaná do patnácti songů. O Lords se říká že znějí jako kdyby Pixies hráli  songy od Slayer a nic nemůže být blíž pravdě. Tahle kapela je důkaz, že zběsilost může být přitažlivá a že nejlepší tón je zpětná vazba. Tady jde o nejchutnější spojení trash metalu, punku a noise rocku.

 

Za punkový barvy bude tenhle večer kopat Inoxia corpora. Ta patří k nejosobitějším českým punk’n’rollovým bandám, který se nespokojí s obyčejnou šablonou punk-rockových písniček. Hrnou to před sebou a střílí nápady  aniž by ztratili nit. Málo která (pokud vůbec nějaká) kapela od dob Esgmeq  má takovej odpich a tah na branku jako Inoxia corpora. Tohle je punk++ !

 

Třetím hřebíčkem do rakve budou Vas Szuszanne. Tahle parta kombinuje emo-corovou naléhavost se špínou noise rocku.  Melodie splétají do mohutných zvukových stěn aby je pak s hřměním poslali k zemi. Vas Szuszanne budou posledním střípkem do mozaiky DOKONALÝHO punk-noise-metalovýho večera !!!
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.