Youtube
Lushlife (USA) + burningboy
Obrázek
Začíná: 24.01.2010 20:30
Končí: 24.01.2010 23:00
Kde: Brno Skleněná Louka

/LUSHLIFE (USA)/
„Cassette City“ od Lushlife je jedna z nejlepších desek roku 2009. Alternativní a uvolněný hip hop v nejlepší tradici Digable Planets, A Tribe Called Quest nebo The Roots, ale podaný s takovou elegancí, že zůstává rozum stát. Za projektem Lushlife stojí jen jeden člověk: producent, MC a všestranný muzikant Raj Haldar, který si ale k nahrávání „Cassette City“ pozval řadu hostů (například bubeníka Deerhoof Grega Sauniera). Výsledkem je neuvěřitelně osvěžující, energický a dynamický hip hop, který nemá potřebu si zvedat sebevědomí zbytečnými pózami. „Kanye West meets The Beach Boys,“ píše se v jedné z oslavných recenzí na „Cassette City“. Chytlavé zvukové koláže, citlivě použité samply, sugestivní atmosféra. Lushlife nabízí geniální mix postpunkových DIY principů (Haldar je podle vlastních slov dlouholetý fanoušek Dischord Records nebo Kill Rock Stars) a hip hopového obrazoborectví.

/BURNINGBOY/
Jako support jsme vybrali brněnskýho burningboye, jehož produkce se pravděpodobně ponese ve znamení aktuální desky "Moisturize".

Burningboy není Pop Idol ani česká Superstar, žije mezi námi, trčí v té stejné ranní zácpě, nakupuje ve stejným hypermarketu i musí platit daně jako my. Není ale stejný. Hoří! Dívá se jinak. Jde svou vlastní cestou, dělá burningBEATS. Žije to, o čem jedni sní a druzí zatracují. Je outsider, ale umí se ti dostat až na kůži a odhalit víc, než jsi sama ochotna přiznat. Nastražte uši, otevře Vám oči.

Uvidíme jak naživo dostojí kréda „SEX, DRUGS & ELECTRO, baby!“.

http://www.myspace.com/lushlifemedia
http://www.myspace.com/burningbeats
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.