Youtube
MAD PIGS+EVACUATE+SEE YOU IN HELL+ROTTEN BRATS+RISPOSTA
Obrázek
Dne: 02.10.2010 20:00
Kde: Brno Melodka

Tak je to tady! Brněnští  MAD PIGS po deseti letech ježdění různých tour po světě a mnoha splitech a kompilací konečně křtí svoji první vlastní desku, která ponese tajemný název W.W.B.L.O.Křest proběhně na brněnské MELODCE, kde jim budou asistenci dělat nováčci v hardcore punkových vodách ROTTEN BRATS z Milevska, který jsou sice novou kapelou, ale mají našlápnuto na solidní kariéru, však uvidíte.

 Další kapelou bude místní temná partička RISPOSTA, kterým vyšlo nové split EP s brazilskýma DEFY (jako bonus bude nové číslo zinu SMRT, které má na starosti basák Miruus). Dalším kmotrem nové desky MAD PIGS budou jejich bratři v boji japanofilé SEE YOU IN HELL! Pro ně to je druhý koncert na Melodce a určitě to bude stát jako vždy za to! Posledním a bezesporu nejvzdálenějším hostem na tomto mejdanu bude hardcore partička ze San diega v Kalifornii, kde najdete známé tváře jako je Mike Virus (ex-cheap sex, Virus) nebo Karlos (Lab Rats) EVACUATE nedávno vyšlo EP „endless war“ stejně jako mad pigs u Voltage records.

Na koncertě v Brně budete mít možnost poprvé koupit  nové CD MAD PIGS „W.W.B.L.O.“ který vyšlo v krásném osmi-panelovém digi-packu + u vstupu dostanete dárek od Mad pigs…

(LP verze nového alba, které vyjde i  v limitované edici (200ks žlutý vinyl + netradiční luxusní obal, plakát atd…) budete mít možnost sehnat na dalším koncertě MAD PIGS v Brně 10.11. společně s CRUDE(Japonsko) a SELFISH(Finsko!) v Yachtu. )

Vstup na akci je 100,-

Zde je časový rozpis, který se bude dodržovat, tak ho prosím dodržujte, ať zbytečně nemeškáte kapely.

18:30 – otevření klubu

19:30 – ROTTEN BRATS

20:30 – RISPOSTA

21:30 – SEE YOU IN HELL

22:30 – MAD PIGS

23:30 – EVACUATE (USA)

Info: www.voltage-shop.com

V sobotu 2.10. je Voltage shop otevřený od 13:00 – 18:00, Lidická 73
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.