Youtube
MORE NOISE FOR LIFE VOL.6
Obrázek
Začíná: 20.08.2011 20:00
Končí: 21.08.2011 02:00
Kde: Podbor

Sobota 20.8.2011 Podbor (fotbalové hřište) u Hrochova Týnce : MORE NOISE FOR LIFE VOL.6

Na místě bude : Veganské občerstvení jako vždy za rozumnou cenu, z více druhů jídel, alko, nealko, distra a materiály týkajícících se práv a svobody zvířat, k dispozici bude na místě kasička pro aktivity na zvířecí práva.


Jak se dostat na koncert : Vlakem ve směru trati 016 Borohrádek – Chrudim. Vystoupíte na vlakové zastávceBořice. Místo koncertu leží od zastávky zhruba 800 metrů na fotbalovém hřišti u lesa.


Link mapy místa zde : http://mapy.cz/#x=15.918940&y=49.977503&z=14


Hrají :


LIBERA IN CAUSA – www.bandzone.cz/liberaincausa –rychle útočný až brutálně syrový d-beat crust vycházející ze švédsko, anglické staré školy alá CRUDE SS, ale především EXTREME NOISE TERROR, WARFEAR neboamerickými DISRUPT. Od každého pokud vemeš kousekstylu hraní, výjde ti do kupy tahle energetická úderka, řvaná jedním zahrobním vokálem a druhým uřvaným ječákem z Žižkova – Praha. Za nedlouho by měla kapela vrhnout na svět první demo.


SANITAR – www.bandzone.cz/sanitar - další porce hlučného d-takt crustu z Prahy. Zde můžeme slyšet opět hodně vlivů švédkého a anglického crustu v podání TOTALITAR, či BOMBRAID. Pokud jsi fanda LP – BOMDRAID "destinations" tak si budeš hvízdat do noty, zkombinuj tuto zběsilost s rannými nahrávkami DISORDER a výsledek máš zde. Na živo opravdu silná kapela!! SANITAR se jako debutní vinylovou nahrávkou dvěma vály podíleli na PRAGUE AND DISORDELY kompilaci a s klidem mohu oznámit to nejlepší co se na kompilaci nachází je právě ono. Kapela která odpovídá formátu evropských nebo zámořních kapel nenechá doufám dlouho čekat s prvním vinylem. 


MIDNATT DOD – www.bandzone.cz/midnattdod – zběsilí raw d-beat crust punk ze Znojma je další odpovědí švédského hc/crust 80. Let. Jako jsou MOB 47, ASOCIAL, PROTES BENGT, od kterých koneckonců hrají covery. Za celkem krátkou existenci kapela aktivně koncertuje a venku mají již debutní CD-r demo.


PROCESS OF DECAY –www.bandzone.cz/processofdecay – kupředu štvaný raw noise crust punk z Benešova, inspirovaný decentně japonským, starým hlučným punkem CONFUSE kde ohlodává zbytky destrukce ameriká hrubost ATROCIOUS MADNESS, DETESTATION. V týhle kombinaci kapela dává přesně zapadající dívčí zpěv, řvaný stylem DETESTATION a taktéž vzdává hold špinavému punku. Nahrávka je zatím v nedohlednu.


ROTTEN BRATS – www.bandzone.cz/rottenbrats -  tohle je velmi energetická až nekompromisně drtící raw punk kapela z Milevska v podobě starých finských kapel, trochu připomínající KAAOS nebo snad MELLAKKA. To nejlepší z finského (nebo lépe řečeno celosvětového) neučesaného raw punku 80. Let, co kdy vůbec vzniklo! Na živo jsou ROTTEN BRATS neskutečná jízda, která jen tak neutichne! Venku má kapela CD-r demo, které si vlastním nákladem vydala. Rovněž z dema jsou dva vály na kompilaci POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY 3. 


DIE HARDS – www.bandzone.cz/diehards – zničující squadra ze Šuran ze Slovenska likviduje raw punkem co se dá. Momentálně kapela chrlí absolutně nabudšenej, surovej punk s lehkostí street punku s hrubostí starých uk kapel CHAOS UK, DISORDER ovanutý decentně noise punkovým zvukem, stále bez nahrávky.


MASSMORD – www.bandzone.cz/massmord – skvěle zapadající crust taktéž ze Šuran/Slovensko se členy DIE HARDS. Vlivy čerpající kde jinde než v dávné době anglicko švédské DISCHARGE, CRUDITY. S trochou toho novějšího, temnejšího crustu.


B.T.C.W. – www.bandzone.cz/behindthecemeterywall? – devastující, opravdu povedený hc/grind ze Strakonic s výborně záhrobním vokálem! Určitý a jasný vliv v kapele cítím od NASUM. Rovněž kapela podrtila pěti vály kompilaci POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY 3 a tímto se dočkala debutního vynilového zářezu, který v této podobě krásně zapadá.

 

Pořadí a časy kapel :


1) ROTTEN BRATS 20:00 – 20:45

2) MIDNATT DOD 20:45 – 21:30

3) B.T.C.W 21:30 – 22:15

4) LIBERA IN CAUSA 22:15 – 23:00

5) SANITAR 23:00 – 23:45

6) DIE HARDS 23:45 – 00:30

7) MASSMORD 00:30 – 01:15

8) PROCESS OF DECAY 01:15 – 02:00


Koncert se koná za každého počasí!


Začátek koncertu bude od 20:00 přesně! Vstup 160,-. S sebou přineste dobrou náladu jako vždy!

Pro mapy a více info na : www.aback.bloguje.cz

S pozdravem

Peťa/ Aback distro
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.