Youtube
MY DISCO (AU, Temporary Residence) 3. září na 007
Obrázek
Dne: 03.09.2011
Kde: Praha 007

MY DISCO (AU, Temporary Residence)

PTTRNS (D)

3. září 2011

Praha – Klub 007 Strahov

start: 20.00, vstup: 200 Kč

 

Představte si, že by Shellac žili deset let uprostřed vyprahlý australský pouště, kde by se jejich hudební geny postupně mísily s místní špínou, která vyrůstá na pevnejch AC/DC základech. Zhruba takhle znějí My Disco. Trio, který vzniklo v roce 2003 v Melbourne, a který se pojmenovalo podle skladby Big Black, staví svůj zvuk na strojově přesný rytmice a kovovým štěkotu kytary. A přestože celkový vyznění muziky My Disco je přísně minimalistický, nabízí tahle kapela velký zvukový dobrodružství – jen trochu jinýho druhu, než je dneska běžný. Skladby „rostou“ díky báječně promyšlený gradaci a díky monotónnímu opakování primárních riffů – ne díky instrumentální onanii. Ne náhodou vyšlo poslední album „Little Joy“ na labelu Temporary Residence, kde jsou v současnosti shromážděný jedny z nejzajímavějších kapel široko daleko, namátkou Young Widows, Mono, Black Heart Procession nebo Envy. A ne náhodou nahrávají My Disco u Steva Albiniho.

Živě jsou My Disco permanentní explozí. Disciplinovanou, tvrdou, ale zábavnou a živelnou. „Mám bejt upřímnej? Tohle je nejlepší album svýho druhu od dob prvních desek Amphetamine Reptile nebo Blast First. My Disco jsou tak napřed, že už jsou ve vlastním vesmíru. Taneční hudba současnosti.“ Holky a kluci, tohle napsal o My Disco kultovní chlápek Everett True (najděte si když tak na internetu, o koho jde). Jestli vás ani jeho vyznání nepřinutilo poslechnout si to, nemusíte s náma ani s My Disco ztrácet čas.

3. září My Disco živě na 007.

 

My Disco: http://www.mydisco.com.au

 

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.