Youtube
MY OWN PRIVATE ALASKA (Fr) + MADEBYTHEFIRE
Obrázek
Dne: 01.04.2010 20:00
Kde: Brno Yacht

MY OWN PRIVATE ALASKA (bicí, piano, řev) / myspace.com/myownprivatealaska

 

Když v roce 2007 vydali Francouzi MY OWN PRIVATE ALASKA desku s vše říkajícím názvem MOPA byl to jak blesk z čistého nebe do řad klasicky nástrojově obsazených emo/screamo kapel. Bicí, piano a řev? Proč ne! Netypické spojení, ale o to s větším úžasem dokázalo zafungovat. Emoce, dravost, muzikantská duše odhalená až na dřeň. Tři proutky svázané v jeden prut, který intenzivně šlehal, ale uměl odhalit i svou jemnější tvář. Syrové emoce francouzských emo/screamo kapel trhané zvukem piana. Ne nadarmo si kapely všiml slavný a všemi zkušenostmi protřelý Ross Robinson, kterého, věříme, tady nemusíme představovat, který se producentsky podílel na právě vycházejícím albu AMEN. Právě na podporu tohoto alba vyjíždí MY OWN PRIVATE ALASKA na evropské tour, které tentokráte naštěstí nemine Českou republiku, jmenovitě 31. března klub CROSS v Praze a 1. dubna klub YACHT v Brně. Přijďte i vy odhalit svou jedinečnou vlastní Aljašku.   

                              

 

MADEBYTHEFIRE (bicí, kytara, kytara, basa) / bandzone.cz/madebythefire

 

Jak bude možnost poprvé uslyšet MOPA na českých prknech, co znamenají česká prkna, tak bude možnost poprvé uslyšet zesplzeňský klenot madebythefire v nové sestavě po delší koncertní pauze a ještě delší pauze po jejich poslední neexistující desce. Když mbtf zrovna neobráželi koncerty v zeštíhlené sestavě jako folkové duo se svým pásmem Já, plísnička, tak kutili po večerech a nocích za tajemnými a ještě tajemnějšími a dokonale zavřenými dveřmi lecjaké hudební skopičiny, které, jak věříme, až představí, zůstane na tvářích všech přítomný milý údiv s úsměvem v srdci z překvapení. Že vám byla jedna kytara málo? Těšíte se? Těšte se! My se na vás taky těšíme.      

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.