Youtube
NAILBITER (Bra) + P.R.O.B.L.E.M.S. (USA) + DISCARDED (Španělsko)
Obrázek
Dne: 23.09.2011 19:30
Kde: Praha 007

Tenhle večer nás čeká na Sedmičce další večírek, kdy do sebe všechno perfektně zapadne a výsledkem bude řádně hlučná punková jízda. Potkají se tu totiž dvě turné a opravdu těžko by jste hledali lepší kombinaci pro podobnou párty. Veteráni Nailbiter hrnou už téměř 15 let svůj nekompromisní crust/punk zcela v tradici jihoamerické školy, která se však nechala jednoznačně ovlivnit i starým anglickým punkem, Skandinávií a samozřejmě japonským hlukem. Přísná rytmika odkazuje např. na Chaos UK, ale Nailbiter se více drží osvědčeného crustového modelu, takže finálním výsledkem je srážka hrubého brazilského crust/punku s tím, jak zněli Anti-Cimex na "Absolut Country of Sweden".
Tahle parta borců s vymlácenýma zubama už toho má za sebou fakt hodně a je rok od roku lepší. Určité tipy mají tenhle styl prostě v krvi a tady to platí jako málokde jinde.

Čistokrevný punk rock pak koluje v žilách i kapele P.R.O.B.L.E.M.S. z Portlandu. Poměrně nově zformovaná smečka, kterou nevede nikdo jiný než Kelly Halliburton, bývalý člen Resist, který je v současnosti namočen např. do Severed Head of State nebo Pierced Arrows (ex-Dead Moon!!!). Nenapadá mě jediná kapela, kde by se tenhle chlápek objevil, co by mi nenakopala prdel a tahle parta není samozřejmě vyjímkou. Je to prostě nasraný přímočarý punk rock, smíchaný ze starým US hard corem, takže výsledek je opravdu blízko k Poison Idea a je to jednoznačně účel. P.R.O.B.L.E.M.S. mají možná ještě o trochu víc motorkářského šmrncu kapel jako Mötorhead a je to fakt jízda jako kráva. Jak se ale dá očekávat od portlandských punks, není to jen prázdná rocknrollová póza drsných kluků, ale celé do dopředu pohání nasraná punková energie a právě proto je to tak zasraně dobrý.

Celý večírek otevře španělská kapela Discarded, která jede turné s Nailbiter.
Přijďte, bude veselo!

www.myspace.com/nailbiteruk
www.problemspdx.com
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.