Youtube
NARROWS (usa/uk) + NULLUS SUM (cz)
Obrázek
Začíná: 27.04.2010 19:30
Končí: 27.04.2010 22:00
Kde: Praha 007

Těm, kdo zhluboka dýchají, těm, pro který punk nekončí ve 30-ti, těm, koho baví ruiny starejch fabrik a pro ty, kdo sledujou Nostradamova proroctví jsou tu Narrows. Starý chlapi, který nemaj čas, ale jsou mega produktivní.
Unbroken, Nineironspitfire, Botch, Roy, Some Girls, Bullet Union, Over My Dead Body, These Arms Are Snakes, Quarantine. Zabijáckej výčet kapel. Některý z nich bylo možno vidět v Praze, skoro všechny moh' vychytat diehard všude možně po Evropě. Dobrý časy sem tam skončej, ale chvění uvnitř vám nedá a tak pořád zkoušíte a snažíte se dát životu smysl, fotrům naději a kids ukázat nový zvuky ve starým kabátu. Narrows jsou zosobněním doby, kdy se sedělo na schodech a povídalo. Kdy kapely jako Lifetime, který zpívaly o pocitech a nebyli extra politicky aktivní, hrály benefity. Doba, ve který nebyl Playstation, ale Sega a lidi žili distrama, ne facebookem.
Narrows jsou důstojným pokračovatelem všech zmíněných kapel. Legendou, která by mi za tohle slovo urazila obě ruce. Mocným zvukem, kterej vám nedá šanci rozhlížet se okolo, ale srazí vás do přirozenosti rytmu. Rušičkou vysílače hoven a nad tím vším neandertálskej vokál Davea Verellena (stroboskop Botch nás připravil o zrak, ale nastavil hodnoty). Rád mluvím o událostech roku a vždycky najdu víc než 2. Tentokrát, ale vím, že moje srdce mluví právě o dvou. Narrows v Praze a Unbroken v Londýně. A jak už tomu bylo, je a bude, Narrows na svým desetidením turné chtěli hrát právě na Sedmičce.

Role předkapely v tomhle případě nemůže padnout jinam než k Nullus Sum a moment potvrzení Narrows okamžitě doprovodilo nivnické nutkání. Láska ke Kiss It Goodbye, Deadguy a Playing Enemy tě donutí přijít včas.

http://www.myspace.com/narrows
http://www.myspace.com/nullussum
http://www.myspace.com/twoshovelsevents
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.