Youtube
NARROWS (usa/uk) + SLAVE DRIVER (cz)
Obrázek
Dne: 12.05.2011 20:00
Kde: Praha 007

Letošní rok je zatím pro 2 lopaty svátkem. Kromě Coliseum, Shai Hulud a nadcházejících Russian Circles se do Prahy chystá další all star ikona, ve které se sešli pánové ze všech kapel, které pro nás byly v telecích letech stěžejní. Posuďte sami Dave Verellen (Botch, Roy), Rob Moran (Unbroken, Some Girls, Over My Dead Body), Ryan Frederiksen (These Arms Are Snakes, NineIronSpitfire), Jodie Cox (Bullet Union, Rohame, Tropics) a Sa...m Stothers (Makeout Boys, Quarantine). Narrows nejsou pouhým stínem, ale silným společným jmenovatelem, který není jenom vyčpělou indie odnoží kapel předchozích, jak tomu u podobných seskupení bývá. To může potvrdit hrstka diehards, která už Narrows na strahovském kopci viděla. Profesionální požárník Dave Verellen ví jak bojovat s ohněm venku i v sobě a jeho zjizvenej hlas drží pohromadě jak drtící, tak ambientní a noiseový stěny, ve kterých jsou jeho spoluhráči takovými mistry. Narrows jsou jednou z mála kapel, která vás během setu zmuchlá jak papír a vyždíme jako žíněnku. Narrows pořád drží opratě koncertů, které se nedělí na kapelu a publikum, oni vás jednoduše vtáhnou do děje a nechají vás spolupracovat na jejich setu. Po něm odcházíte s absolutním oknem, ale v podvědomí vás hryže zkušenost prožitá mimo tento chátrající svět. Po debutním 7", velký desce New Distances, split 7" s Pettiboneovýma Heiress a krátkým živáku Live at KEXP 09.26.10 se opět stahují oblaka. Kapitola, která zajímá nás, se otevře 12.5. na Sedmičce. Amen.

Prkna zahřejou Slave Driver z Prahy, který můžeme považovat za lokální odpověď na Rise And Fall, starší Blacklisted a Harm's Way.


www.myspace.com/narrows
www.myspace.com/theslavedriver


Vstup: 200,-
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.