Youtube
OBSTACLES (DK) TOWN PORTAL (DK) DE MOOD, DJ’S CAT FLU
Obrázek
Dne: 31.01.2012 20:00
Kde: Brno Fleda

ENFILADE: OBSTACLES (DK) TOWN PORTAL (DK) DE MOOD (CZ); DJ’S CAT FLU

Enfilade vzniklo spojením dvou brněnských produkcí 6dbs.org a LevelB. Jméno si tento seriál koncertů půjčil od písničky At the drive-in. Akce představují zajímavé hudební projekty z celého světa.
OBSTACLES
http://obstacles.bandcamp.com/
Instrumentální banda, která nesází na vokály, ale na strukturu skladeb, šílené beaty, precizní timing a zajímavé rytmy. Pánové kritici by Obstacles zasadili do škatulky math-rock, ale nová deska Obstacles se do této škatulky už nevleze. Kapela stojí na základech kultovních Children of fall, jimiž si někteří členové prošli. Kvartet objel několikrát Evropu křížem krážem a v ČR se těší velké oblibě. Obstacles jsou živelnou kapelou, která svou divokostí umí ovládnout pódium. Obstacles na turné představí nové EP.
DE MOOD
http://bandzone.cz/themood
Kytarové melodie z prstů Aleše doprovází dunivé tóny baskytaristky Kristl a precisní groove bubeníka Břeti. Mood odehráli koncerty v Rusku, UK i USA. De Mood se mohu opřít o timing, aktuální zvuk, naléhavost i skladatelskou zručnost.  Moodi jsou hotovou kapelou nabízející indie, pop, punk, dravost, melodičnost i energií ve stylu barvitějších The Subways.
 
TOWN PORTAL
Chyba! Odkaz není platný.
Instrumentální kapela, která se donekonečna odráží od hranic hudebních žánrů. Členové si prošli death metalovými, shoegazovými a math-rockovými kapelami. V Town Portal se všechno míchá, pod tlakem vaří v Papinově hrnci a chystá se explodovat. Kapela na turné veze svou debutní desku
DJ’S CAT FLU
Výborná taneční muzika, která nezní na jiné party než na party s Cat Flu DJ’s. Taneční 
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.