Youtube
PLANKS (D) + BLACK FREIGHTER (D)
Obrázek
Dne: 01.10.2009 20:00
Kde:

Německá parta PLANKS hraje těžkotonážní apokalyptický HC, který si libuje v podlazených kytarových riffech, temné náladě dokreslující démonickou atmosféru, kdy z pomalého downtempa se tento obří stroj rozjede i do slušných otáček. Ve své hudbě neskrývají vlivy kapel Neurosis, starých Isis, Asschapel nebo His Hero Is Gone. Po velké osmi-skladbové desce „Same“, kterou kapela umístila ke stažení tady: http://rapidshare.com/files/231815028/PLANKS_st__LP_2008_Narshardaa_Records_.zip a která vyšla na Narshardaa records (desky Off Minor, End Of a Year,...), vyšel také dlouho očekávaný split 12” s hudebně spřízněnými TOMBS. V sestavě Planks najdeme rovněž člena Hellstrom.

Partnery na turné jsou krajani BLACK FREIGHTER, které charakteryzují dvě věci: brutalita a těžkotonážnost samozřejmě dokreslena valivou hlukovou stěnou. Podlazená, valivá záležitost, která v sobě kombinuje dva nevyzpytatelné živly odkazující na Coalesce na straně jedné a His Hero Is Gone na straně opačné. Vydavatelství Vendetta (provozující lidi ze Zann) se postaral o split 12“ ve kterém své síly spojily se spřízněnými Crowskin.

Vice info: www.vegalite.cz
www.myspace.com/losercrewbrno
Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.