Youtube
POLITE SLEEPER 12. října v Rubínu
Obrázek
Dne: 12.10.2009
Kde: Praha Divadlo Rubín

POLITE SLEEPER (USA)

HAVANA KLUB

Praha, A Studio Rubín

12. října 2009, start 20.00

 

Jsme rádi, když se kapely rádi vracejí do Prahy. A Polite Sleeper je přesně ten příklad: na jejich koncert z dubna 2008 docela často vzpomínáme. Na Sedmičku tehdy přišlo asi jen 40 lidí, ale skoro všichni si z merche kapely něco koupili – energie, která z Polite Sleeper proudí, je totiž nakažlivá a neopakovatelná, to jsme všichni cejtili.

 

Jádro Polite Sleeper tvoří Jason Orlovich (kytara, hlas) a Tim Wilson (bicí, hlas), který si určitě pamatujete z The Yellow Press (na Day After vydali perfektní desku „Comfortable Curses“. Zdá se to jako celá věčnost, co?). Na trojici doplňuje tyhle dva ještě všeuměl Michael a společně dělají podle vlastních slov „folk mess“. Leckoho může naštvat Jasonův afektovanej vokál, spoustu lidí odradí poměrně netradiční rytmická členitost skladeb Polite Sleeper, ale když se dostanete přes první hradbu nedůvěry, stanou se tyhle tři chlapíci jednou z vašich nejoblíbenějších kapel. Prostě jim tu muziku věříte, tečka. Se vším všudy, bez výhrad, bez připomínek. Je to akustickej punk, je v tom odkaz Sebadoh (a vůbec všech projektů Lou Barlowa), je to upřímný - a to úplně stačí. Polite Sleeper zůstávají na zemi, dál nedělají rozdíl mezi hraním u kámoše v kuchyni a koncertem v zaplněným klubu a hlavně se pořád zlepšujou. Důkaz? Skvělá novinka „Lake Effect“, která letos na podzim vyšla coby následovník debutu Seens“.

 

Před Polite Sleeper bude 12. října v A Studiu Rubín hrát Havana Klub, kapela Pinta z L´Point, kterýho živě doprovázejí Dáda (Lvmen, Sporto, ex-L´Point, Ember, Svobodný slovo) a Ben (ex-L´Point, Tom Is My Sugar). Začíná se ve 20.00, vstup je 250 Kč.

 

Polite Sleeper: http://www.myspace.com/politesleeper

Havana Klub: http://www.myspace.com/kamikazen

Silver Rocket: http://www.silver-rocket.org

Rubín: http://www.astudiorubin.cz

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.