Youtube
PONTIAK (USA, Thrill Jockey) + ZKOUŠKA SIRÉN (CZ, Silver Rocket) 23. února na 007
Obrázek
Dne: 23.02.2012
Kde: Praha 007

Pontiak (USA) + Zkouška sirén (CZ), čtvrtek 23. 2. 2012 - Praha Strahov, Klub 007

 

Tři muzikanti, tři dobrodruzi, tři chlapi, tři bratři Jannings, Lain a Van - Carney (čti Kernyovi). Všude spolu jako jeden náčelník, jeden za všechny, všichni PONTIAK! Viržinský trio z Baltimoru, Amerika. Už dlouho jsou ustájený u kvalitních Thrill Jockey bez potřeby měnit. Odmítají asistenci producenta a proto jsou jejich desky hodně přirozený.

 

Tomu se říká bratrství, tomu se říká dobrodružství, tomu se říká romantika, tomu se říká muzika! Cestují sami a muziku skládají přímo pod hvězdami, táboří a vaří jídlo v kotli. Pontiak je hodně opravdivý, naturální, uvěřitelný.

 

Pontiak řadím do progresivní noise rockový heavy psychedelie - nebo obráceně. Neúnavný houpavý nahoru dolů valící se vály okolo deseti minut si tě povodí, kvalitka, funguje to.

 

Jestli jsi někdy slyšel/a U.S. Christmas, White Hills, Cloudland Canyon, Arboretrum, Quest for Fire, Naam, Eternal Tapestry, Ancestors, Wooden Shjips, Danava, Skull Defekts, tak by tě to mělo bavit.

 

Kolaborace Silver Rocket a Turbojugend Praha se postará, že tohle namakaný trio vystoupí ve čtvrtek 23.2. na strahovský Sedmičce (Praha) v doprovoduZkoušky sirén. Pokud máš Prahu daleko, můžeš Pontiak zastihnout taky v Ústí n L, Hradci K, Brně a Českých B.

 

 

 

http://brotherspontiak.com/

http://www.silver-rocket.org/kapely/zkouska-siren (http://www.sireny.net/)

http://www.thrilljockey.com

http://tjpraha.cz/

http://www.silver-rocket.org/

http://klub007strahov.cz/

 

Reakce (0) | Zobrazit všechny akce ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.